Spindrift som mal v hladaciku uz zopar mesiacov, hlavne kvoli moznosti vlastnej konfiguracie vybavy a v neposlednom rade, je to jedna z mala znaciek, ktora este stale ponuka moznost volby kolies 27.5" vpredu aj vzadu, takze 15% zlava celkom potesila...betari jedni :D
13.10.2023 - 14:43:21
00
Do konca mesiaca by som chcel objednavat par drobnosti z propainu (patku prehadzovacky a pod. co nedostat inde)
Plus maju nejake veci co sa oplatia cez black-friday (plaste a pod).
Len tam je postovne 15e co mi pride dost vela ked tam chcem spravit nakup za 40-50e.
Tak ak sa niekto chce pridat tak mi napiste spravu (BA).
19.11.2023 - 13:11:37
00
Čím máte ochránený rám? Mám Hugene 2, pomocou autofólie to na kolene doma robím, ale ten rám je tak poohýbaný, že normálne zvažujem dať si to urobiť s origo setom od ridewrap alebo niečo podobné. Rám neplánujem predať, čiže zakonzervovaný výstavný kus z toho nechcem mať. Jedná sa mi skôr o ochranu najodhalenejších častí. Podeľte sa čo ste použili. Vďaka.
19.02.2024 - 08:13:16
00
Presne tak som to aj ja robila, asi 5 dní som vystrihovala nožičkami na nechty fóliu Zefal (ako veľká lepiaca páska) aby to ako tak kopírovalo tvar rámu lebo sa mi necjcelo dať kopu peňazí za invisiframe 🙂
19.02.2024 - 08:21:16
01
ja som kupil sadu cez wickedvelo.com,su to slovaci,nahodne som ich objavil cez IG, je to nieco na styl DYEDbro polepov,stalo ma to okolo 25 evri a pokrylo mi to vsetky kriticke miesta,spodna ramova,sedlovka, 1x chainstay,2x seatstay a zvysok sady som nastrihal a olepil zadnu stavbu znutra aby mi zadny plast neoskrel ram ked bude od blata,na hornu ramovu trubku mi nevystacilo ale to ma az tak netrapi
19.02.2024 - 08:58:17
01
Ja som použil AMS frame protection, je fajn hrubá dával som ju na kritické miesta na biku 3 roky a stále pekne drží.
19.02.2024 - 09:25:12
00
Tyee je prvy ram ktory som kedy obliepal. Prvy raz a naposled ,su s tym nesmierne nervy. Mal som mozole na palcoch , dolamal som aj tu kartičku na odstranenie bubliniek. Ale je to nakoniec fajn ale len horna trubka a zadna sedlova kde sa lepi bordel. Najdolezitejsie je ochranit tie zadne horne vzpery ked si potrpite aby ram ostal fresh. Tam som uz aj odsuchal foliu a je tam uz vylestená diera. Ako nahradne riesenie som tam namotal dusu , stary dobre freeride punk. Ten ram je vzadu dost siroky plastu to nevadi. Celkovo po jednej sezone som tomu ramu dal taku gulometnu palbu na spodnu trubku ze ma patinu aj skrz foliu , az lutujem ako som sa s tym babral.
19.02.2024 - 18:07:09
00
Ďakujem za odozvy, vzhľadom na nízku aktivitu vo vlákne som toľko príspevkov nečakal :D To s tou zadnou širokou stavbou som si všimol na prvej jazde aj ja. Potrápim sa ešte s fóliou a do šuplíka zoberiem tú AMS fóliu. Ani to wickedwelo nevyzerá zle, len som z tých dizajnov už vyrástol a čistý motív som v ich ponuke nevidel.
19.02.2024 - 21:03:22
02
wickedvelo maju aj cisty motiv ak nie na stranke tak im skus priamo napisat,ja som tiez bral iba priesvitnu foliu od nich
20.02.2024 - 06:27:38
00
Nechce niekto niečo z Propainu ? Bratislava. Poprípade celé Slovensko. Potom by som rozposlal
01.03.2024 - 20:25:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up