Moderné drahé traktory z peňazí EÚ,podvody pri obstarávaní, nadhodnotené ceny , úplatky vo vreckách predsedov družstiev alebo majiteľov agro spoločnosti,lebo vezmeš traktor od mojej firmy a mohol by som pokračovať...proste všetko zlé, skorumpované zhnité. Ruská lúza sa teší.
Kedysi som pracoval v poľnohospodárstve ,upozornil som na tieto hnusné praktiky a do hodiny som mal výpoveď.


.
20.02.2024 - 18:49:39
09
to su dementi. Vsak nech idu rovno do Ruzzka a tam mozu gazdovat v blahobite.


Strenki napísal:
ruSSká hybridná vojna všade. Ilegálni migranti, dezinformácie a konšpirácie, "vlastný názor".
Teraz pre zmenu "traktoristi" krížom po európe, foto z Poľska kde prosia nech Pulter spraví poriadok na Ukrajine a v Európe
20.02.2024 - 19:19:01
00
Poliaci zničili obilie ktoré bolo určené pre Afriku. Organizujú to ľudia ,ktorých financuje kremel..
https://twitter.com/Feher_Junior/status/1759912260036698335
20.02.2024 - 19:24:48
00
podržtaška plní príkazy "šéfa" :puke: svojou nečinnosťou oberá ÚS o možnosť stopnúť promafiánsky trestný zákon-neplní si svoju povinnosť ho zverejniť v zbierke zákonov :punch:
vrchol,to je tá jeho nová politická kultúra :swear:

https://domov.sme.sk/c/23285179/pellegrini-dodrzi-zakon-pri-zverejnovani-novely-trestneho-zakona.html
20.02.2024 - 19:26:37
01
a mas po chlebe Habera :rofl:
hlavne ta Tublatanka pobavila :y:

https://twitter.com/PJpali/status/1759941410004902187
20.02.2024 - 20:25:15
010
Dudo napísal:
Ale co mam zacat od seba? Mna predsa nemusi Habera presviedcat.
Ten post ma/by mal oslovit nerozhodnuteho volica, ktory ma gulas v hlave, ak stale nie je jasne rozhodnuty. Preto vazim v kampani kazde slovo vzhladom na adresata, tiez si myslim, ze ten wording je nestastny. Podprahovo dane sprofanovane slovo v akomkolvek kontexte nepouzijem, najdem radsej ekvivalent.

skusim upravit:
"Ja viem,ze sa to par ludom tu nebude pacit a par z nich mi bude zase nadavat a nieco odkazovat,tak aby sme to teda vybavili vsetko naraz - som za registrovane partnerstva,nemam najmensie problemy s LGBT komunitou..."

...som za rovnosť ludskych prav a zakladnych slobod pre vsetkych bez rozdielu pohlavia, rasy ci vyznania.



tak napriklad, asi nebude problem ma upovedomit, ze kde najdem tu tak dobre verejne znamu informaciu, ze habera je sucastou korcokovho timu / ten prispevok bol sucastou oficialnej korcokovej kampane. Dakujem!

dalej, ked uz pozadujes vyjadrovanie, ktore "nikoho nenasere a kazdeho presvedci", mozno by nebolo odveci vyjasnit nam podaktorym, alebo teda aspon mne, co to je ta rasa. A prosim, neodvolavaj sa na ustavu sr, ze aj tam je to pouzite :).

A nasiel by som aj dalsie veci, ale tak snad na ilustraciu toho, ze "od inych pozadujeme martina na bielom koni, a sami prideme spoteni na zablatenom bicykli", by to mohlo stacit?
20.02.2024 - 20:51:08
00
https://dennikn.sk/3839196/novelu-trestneho-zakona-po-ficovi-brzdi-pellegrini-poslanec-hlasu-naznacuje-ze-umyselne/?ref=not
20.02.2024 - 21:01:17
00
stano4, este raz - tu nebojujeme navzajom, zdielam pomaly 100% tvojich nazorov. Reagujem trochu empaticky z pohladu inej skupiny...tych nerozhodnutych. Pozorujem prave tieto "spoilery", nie som z toho nadseny, uprednostnujem intelektualne na urovni predvolebne diskusie napr. nemeckych TV. No vzhladom na slovenskych posluchacov musim zmiernit/upravit naroky.
Prispevok asi nereprezentuje kandidata, no prave takyto wording moze byt a casto byva zneuzity marketermi protistrany.
Ako napriklad posledne protesty boli oznacene za prezidentsku kampan. Atd.
20.02.2024 - 21:04:12
02
Mozno sa neprofesionalne vyjadrujem, tu je analyza, na ktorej podstatu narazam:

- Korčokovou slabinou je aj nízka schopnosť oslovovať voličov, ktorí nie sú priaznivcami koalície, ale ani opozície. "Ide o ľudí, ktorí prehnane povedané venujú politike najviac dve minúty denne a skôr ich dokáže mobilizovať pútavé video či názor cez sociálne siete,"

- Z podrobných dát prieskumu agentúry NMS Market Research pre SME vyplýva, že Korčokova podpora môže rásť najmä medzi voličmi KDH, ale aj hnutia Slovensko Igora Matoviča.

- Korčokovi sa za posledný mesiac podarilo zvýšiť si poznateľnosť, ale podrobnejšie informácie o ňom stále nemá tretina voličov.

https://domov.sme.sk/c/23284833/korcok-prezidentske-volby-2024-prieskum.html
20.02.2024 - 21:31:18
04
Čaputová bola na tom rovnako, doteraz sa poniektorí rozčuľujú, že ju "nikto nepoznal" a pretlačili ju tam
- američania
- soroš
- NATO
- mainstreamové médiá ( bývalé ? :) )
- nadprirodzené sily
- židojaštery
- ilumináti
.......
20.02.2024 - 21:39:23
01
a hlavne liberáli
20.02.2024 - 21:49:51
00
vtedy ešte málokto používal slovo liberál, až teraz,
aj keď skutočnú definíciu tohoto slova nepoznajú, používa sa ako nadávka
20.02.2024 - 21:52:57
00
Proti ktorým posledný rok prebieha mobilizácia, za záchranu tradičnej rodiny ktorú ohrozujú. 😬
20.02.2024 - 21:53:57
00
Dudo napísal:
Mozno sa neprofesionalne vyjadrujem, tu je analyza, na ktorej podstatu narazam:

- Korčokovou slabinou je aj nízka schopnosť oslovovať voličov, ktorí nie sú priaznivcami koalície, ale ani opozície. "Ide o ľudí, ktorí prehnane povedané venujú politike najviac dve minúty denne a skôr ich dokáže mobilizovať pútavé video či názor cez sociálne siete,"

- Z podrobných dát prieskumu agentúry NMS Market Research pre SME vyplýva, že Korčokova podpora môže rásť najmä medzi voličmi KDH, ale aj hnutia Slovensko Igora Matoviča.

- Korčokovi sa za posledný mesiac podarilo zvýšiť si poznateľnosť, ale podrobnejšie informácie o ňom stále nemá tretina voličov.

https://domov.sme.sk/c/23284833/korcok-prezidentske-volby-2024-prieskum.html



chapem ta, len jak to povedat. Myslimze tento "problem" ma vela aspektov a pohladov. Nehovoriac o tom, ze "riesenie" silne pochybujem ze niekto pozna (to ze je miliarda ludi co "vedia vzdy a vsetko" neriesim).

Aby som bol konkretnejsi - priklad s rasou - ty si ponukol nejaku reformulaciu, ale ukazat som ti, ze akokolvek sa snazis, tak nevyhovies kazdemu, vzdy niekoho nastves. Vsak to pozname. Jasne, radsej "nasrat" mna rasou (pretoze by ma tym korcok itak nenasral), ako nasrat ole-dezole slovom gay/lezba/lgbti ked sa random persona vyjadri o niecom v spojitosti korcoka. Lenze my sme imo uz davno v situacii, ze tu personu by si nasral hocjakym spojenim.

S tym je ale u mna spojeny tento problem - potom aj "my" kladieme nerealne ocakavania na stranu (relativne) "slusnych" politikov. A teraz to nemusi byt priamo smerom na tych politikov, ale v diskusii/v nasom osobnom zivote - napr. pri rozhovoroch, pristupenim na tuto "hru o princa na bielom koni ktory ma kazdeho uspokojit, inak je taky isty ako zvysok", do velkej miery legitimizujeme tu nenavist, klamstva, propagandu ktora sa siri.

Ked zacneme diskutovat o tom, ze "podme zvazovat kazde slovo 1000x, kazdy akt 1Mx, aby sme boli citlivy k ludom co ti povedia 'viva putin' a horsie", tak tym legitimizujeme ich svetonazor, ich "pravdu".
A potom nestaci ze ten politik/clovek/my sami "bojujeme" proti "zlu", ale este aj bojujeme sami proti sebe tym ze si hladame zrnka pieskov v ociach zatial co nasi oponenti tu doslova vrazdia, znasilnuju, a kradnu vo velkom.

Toto je moj pohlad, do akej miery je moj pohlad a pristup relevantny, netusim. Ty mas plne legitimny svoj pohlad ako k tomu pristupovat. Mne napr. vyvstava otazka ze kde je napr. taky mareno17, pretoze potom sa uz "odmlcal", a my dvaja, co mame na vec zrejme rovnaky pohlad, tu "miname nasu energiu".
20.02.2024 - 22:08:43
12
Tvoj pohlad resp tvoje moralne zasady zdielam a su pre mna relevantne a v podstate sa nimi riadim pri vychove mojich deti. No v politickej kampani uprednostnim "ucel svati prostriedky", politika nie je laska ani osobne presvedcenie, ale kompromis a umenie nemozneho.
20.02.2024 - 22:27:02
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up