peter120 napísal:
prdelolepiči su užasní

zaujímavé, Tebe to prešlo a mne lepi©i nie, vyhviezdičkovalo ich. 😀
20.02.2024 - 19:46:32
01
To nie je dobry napad. Minule som to cice urobil... teda na tretikrat som aj pribrzdil a automaticky kolizny system v Mercedese funguje dobre, v spataku som len videl celovku do volantu a mobil oblukom vyletel z ruky... az mi jej prislo luto :$
20.02.2024 - 19:47:21
03
Musím sa priznať aj ja. Takej prilepenej nervnej tete za mnou som trosku pribrzdil ked uz to bolo neunosne a na oplatku ma predbehla a urobila mi to iste trosku zakernejsie. Takze vychova nepomohla akurat sa zvysila agresivita.
20.02.2024 - 20:26:31
01
perez napísal:
Svojej mentálnej hygiene a šikovným detičkám z Číny. Zipsik, prosím ťa, ked budeš môcť, odfotil by si to aj zvnútra? Predpokladám, že je to nejaký rámik spolu s batériou. A ešte, ako dlho to po aktivácii svieti? Fakera by som zrejme nepoužil, ale ten “stop” symbol by celkom mohol účinkovať na “tých, čo sa lepia” - v prvom momente to evokuje políciu.


Má to tvar ruky zo zadu je slot na AA batérie a potom máš diaľkové so 4mi tlačítkami.. vrchné je stop / ahoj (svieti celá ruka... druhé je :rock: tretie je f-cker a štvreté je vypnúť... svieti to čo stlačíš až pokým nestlačíš iné tlačidlo alebo pokým nestlačíš tlačidlo vypnúť :)

ohľadne vybrzďovania.... nikdy to nerobím, je to svinstvo(a je jedno že len pošteklíte pedál) ak sa niekto lepí, zapínam zadnú hmlovku.. myslím že to funguje lepšie (a zároveň to nikto nemôže označiť za vybrzdenie)


Naposledy upravil Zipsik dňa 20.02.2024 - 20:46:15, celkovo upravené 1 krát.

20.02.2024 - 20:43:06
31
čo je zad? 😜
20.02.2024 - 20:44:59
00
Neviem, páni... Nechcem sa nikoho dotknúť, no už ten samotný ledkový faker je podľa mňa dosť veľké dno a celkom slušne to napovedá o (značne pokrivkávajúcej) emočnej inteligencii jeho používateľa. No dať si to hneď vedľa reklamy na svoje podnikanie, tak to už je skutočne sebavedomie level ∞...
20.02.2024 - 21:03:10
29
Beries to moc vazne 🤣 v 99% pripadov pouzivam prve dva rezimy… a ak nahodou pouzijem fuckera tak ten na koho je miereny urcite vie za co ho dostal…
20.02.2024 - 22:13:59
00
Akurát že ty nie si autorita (rovnako ako akýkoľvek iný bežný vodič) aby si ostatných vodičov vyblikával, vyhmlovkovával, rozsvecoval na nich ledkového fakera alebo sa ich akokoľvek inak snažil "vychovávať." Nech by si bol akokoľvek presvedčený, že "vedia za čo..."
20.02.2024 - 23:17:13
06
Nemyslim, ze je principialne zle upozornit niekoho, ze robi nieco zle. Napriklad, prostrednik som pouzil na jedinca, ktory ma cielene zablokoval pri zipsovani. Necakal som, ze potom bude svet lepsim miestom pre zivot, len si podla mna zasluzil takuto neskodnu zlomyselnost vo forme nepekneho gesta, z coho som mal slaby pocit zadostucinenia. Celkove pouzitie prostrednika by som spocital na prstoch tej ruky, nie ze by som sa hral na moralneho policajta a siril agresiu. Najcastejsie tym podakujem (paci sa mi to viac ako pouzivat vystrazne). Pripadne “stopkou” upozornim lepica, ze ho vnimam, a podobne naznacujem motorkarom na Babe, ze maju s predbiehanim pockat (a potom ich pustim s blinkrom doprava).
21.02.2024 - 00:10:37
04
Skor by som na lepicov pouzil zadnu hmlovku, ako posteklenie brzdoveho pedalu. To je dobry napad.
21.02.2024 - 08:06:19
01
To si väčšinou potom od nich zaslúžiš diaľkové
21.02.2024 - 08:24:24
00
To prezijem, niektorym dopne, niektorym nie. Takym ak ukazes vzadu fakaca ale pribrzdis, tak ich len viac nastartujes...
21.02.2024 - 08:34:11
01
Tomas11 napísal:
Akurát že ty nie si autorita (rovnako ako akýkoľvek iný bežný vodič) aby si ostatných vodičov vyblikával, vyhmlovkovával, rozsvecoval na nich ledkového fakera alebo sa ich akokoľvek inak snažil "vychovávať." Nech by si bol akokoľvek presvedčený, že "vedia za čo..."


Stredopruhar vytvara zbytocne nebezpecnu situaciu tym ze ide zbytocne v strednom pruhu… zablikanim nanho ho upozornim aby sa odpratal do prava… je jednoduchsie aj bezpecnejsie ak sa on uhne ako ked ho ja musim zbytocne obiehat cez dva pruhy…

V pruhoch ktore sluzia na predbiehanie sa nemas co zbytocne vliect…

Vacsinou to pochopia a odpracu sa a ja si idem dalej… ale ak ma debil vybrzdi, a nasledne po obehnuti este urszene vyblika dialkovymi… tak mu zasvietim fakaca na chvilku :)
21.02.2024 - 08:48:25
00
Raz ma jeden šašo obiehal z prava na moste. Asi sa mu niečo nezdalo, alebo bol plný testosterónu, ale po obehnutí sa zaradil predo mňa a bezdôvodne prudko zabrzdil...Bohužial som nestihol zabrzdiť a vrazil som do neho.
Našťastie som mal zapnutú kameru, policajt bol rozumný človek a mal som aj dobrého právnika, takže chlapček zaplatil pokutu za priestupky, cvakal celú opravu, platil mi aj žene ušlú mzdu, náhradné auto na dobu opravy a všetky výdaje s tým spojené. Myslím že už to asi viac neurobí.
21.02.2024 - 09:23:57
06
Zipsik napísal:
Stredopruhar vytvara zbytocne nebezpecnu situaciu tym ze ide zbytocne v strednom pruhu… zablikanim nanho ho upozornim aby sa odpratal do prava… je jednoduchsie aj bezpecnejsie ak sa on uhne ako ked ho ja musim zbytocne obiehat cez dva pruhy…

V pruhoch ktore sluzia na predbiehanie sa nemas co zbytocne vliect…

Vacsinou to pochopia a odpracu sa a ja si idem dalej… ale ak ma debil vybrzdi, a nasledne po obehnuti este urszene vyblika dialkovymi… tak mu zasvietim fakaca na chvilku :)


Určite áno, ale tvojou úlohou nie je presadzovať dodržiavanie tých pravidiel. To je práca policajtov.
Ak by si nevyblikával ale normálne tie autá predišiel ľavým pruhom, nikto by ťa nevybrzďoval, urazene neodblikával a ty by si nemusel zapínať fakera.

Plus ty nevieš, čo k danej situácii viedlo, prípadne v akom je stave a čo rieši ten vodič, ktorý ťa akože obmedzuje, takže za mňa nie sú na mieste ani rôzne mentálne závery typu to je uj, vyebany stredoprúhar a podobne. V cestnej premávke imho rozhodne nie je miesto hrať sa na niečo, čím nie si a vyvyšovať sa nad ostatných všelijakým vyblikávaním, trúbením, fakermi a podobne. Normálne predídeš ľavým pruhom a je vybavené. Ak sa ten v strede iba pozabudol, väčšinou stačí, že sa pred ním zaradíš naspäť do pravého a prejde tam aj on. Ak je to niekto, kto ide v strede systematicky, na toho môžeš blikať koľko chceš a nič tým nezmeníš.

Iná vec je samozrejme, ak by si mal napr. bezprostredne zabrániť nejakej hroziacej nehode, no väčšina týchto vyblikávačiek sú také egotripy typu JA idem rýchlejšie, prečo MI neuhne, MNE sa tam natlačil a pod.
21.02.2024 - 10:22:55
28

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up