na druhu stranu je isto vela aj takych co ten problem maju a nepisu sem ani inam lebo ani len netusia ze nejake forum je :D
28.02.2024 - 13:12:42
01
Jaiub napísal:
Tak urciteee. Ved sa tam vyrobi kvantum bikov, myslite ze (Turci) pozeraju kazdu skrutku? To neni Ferrari... Ktohovie ci tiez nerazia politiku typu, radsej par reklamacii ako kvalifikovanejsia montaz/kontrola a tym padom najma nakladnejsia. Podobne funguje vraj aj RaceFace s tak lacnou vyrobou, ze im aj to mnozstvo reklamovanych kluk nestoji zato aby nieco menili, vyrobu, technologiu...



No Ferrari je takymito smakocinami a nedokonalostami praveze dost zname.
A inak ja som mal bud stastie,alebo skor Vy smolu.Na mojom som zatial ziadne podobne chyby nenasiel.
28.02.2024 - 13:18:32
00
Sak to neznamena ze zas bude kazdy jeden bike zly. Ale ked uz ma toho nemec/turek/montaznik za pasom pred fajrontom dost, a pri utahovani pretoci skrutku na par bikoch tak mu je (zjavne) jedno ze bike posle dalej zabalit do krabice. Kontrola kazdeho 10-teho alebo 100-teho biku nemusi nic odhalit.
Kdezto ked sa to stane servisakovi pri nastavovani sedla/rajdov... v shope, co sa samozrejme moze stat kazdemu, tak ju rovno vymeni. Alebo ked nevymeni a prides nato doma, tak sa na druhy den prevezies si ju dat vymenit ked natom trvas. Tu je stara znama pravda, ze musis tak nejak pocitat ze pripadne nedokonalosti si vyriesis sam, na vlastne naklady, alebo reklamujes a prides o cas.. Alebo budes vyplakavat x stran na fore a obiehat s bikom v taxiku servisy v kraji v pripade svojej neschopnosti... Ale tiez si nekupim snezny ratrak ked ho neviem obsluhovat resp. reagovat na problemy...
28.02.2024 - 14:02:10
08
Rataj ma vela ratrakov a nevie ich obsluhovat…
Myslim, ze zachadzame uplne mimo a zbytocne osocujeme ludi… takze…

Ja som napriklad teraz “upiekol” titanove skrutky na modro… ?

Trocha pozitivna do tychto dni nie je naskodu.

Jaiub napísal:
Sak to neznamena ze zas bude kazdy jeden bike zly. Ale ked uz ma toho nemec/turek/montaznik za pasom pred fajrontom dost, a pri utahovani pretoci skrutku na par bikoch tak mu je (zjavne) jedno ze bike posle dalej zabalit do krabice. Kontrola kazdeho 10-teho alebo 100-teho biku nemusi nic odhalit.
Kdezto ked sa to stane servisakovi pri nastavovani sedla/rajdov... v shope, co sa samozrejme moze stat kazdemu, tak ju rovno vymeni. Alebo ked nevymeni a prides nato doma, tak sa na druhy den prevezies si ju dat vymenit ked natom trvas. Tu je stara znama pravda, ze musis tak nejak pocitat ze pripadne nedokonalosti si vyriesis sam, na vlastne naklady, alebo reklamujes a prides o cas.. Alebo budes vyplakavat x stran na fore a obiehat s bikom v taxiku servisy v kraji v pripade svojej neschopnosti... Ale tiez si nekupim snezny ratrak ked ho neviem obsluhovat resp. reagovat na problemy...
28.02.2024 - 14:26:24
01
Takze bicykel opravený zevraj , zaujímavé ze. Ma upozornili ze na odťahovanie prednej brzdy bol použitý torx miesto imbusu , ja som brzdu vôbec nechytal , takže stále viac si myslím ze Bike niekto vrátil a predali ho ako nový kus mne
28.02.2024 - 16:30:26
00
Skor ai mozes mysliet, ze to skladal nejaky lajdavy turek.
28.02.2024 - 16:34:36
00
No tomu bicyklu už vôbec neverim a stále to budem mať v hlave ze sa rozpadne pri jazde
28.02.2024 - 16:39:28
00
Neries. Pojazdi a zanes ho niekam do DOBREHO servisu na kontrolu vsetkych skrutiek po 2 mesiacoch.
28.02.2024 - 16:42:05
00
No keď sa zabijem tak ťažko donesiem do servisu 😡
28.02.2024 - 16:48:57
00
Tak ho tam zanes hneď potom,ako príde z prvého servisu (keď neveríš ani tomu)...a potom o týždeň...a o mesiac...
28.02.2024 - 17:13:45
00
Ako môžem veriť výrobcovi čo použité na dotiahnutie brzdy miesto imbusu torx ?
28.02.2024 - 17:19:06
00
Sovička a jeho Canyon - časť druhá "Bicykel ide domov...." som zvedavý o čom bude časť 3 :D
28.02.2024 - 17:19:20
02
Jaj ty by si bol určite spokojný s takým bikom kde výrobca dodrbe dve skrtutky ? Neverim 3 časť bude ze sa ho budem pokúšať predať pod cenu
28.02.2024 - 17:20:46
00
Nevymyslaj uz tolko a tes sa, ze pojdes na bajku jazdit.
28.02.2024 - 17:34:24
10
Ty mi nevidíš do hlavy pri každom zjazde budem myslieť na to ze sa Bike rozpadne , bicyklu musíš dôverovať
28.02.2024 - 17:46:45
00
keyboard_arrow_up