Masirovka smerujuca k zruseniu II. piliera graduje, tu sudruh Ondrus, politolog a redaktor mudruje na Sme (???) o nevyhodnosti (neodporucam ten vygrc ani citat - ak, tak akurat komentare su vtipne). Noty zo Sumracnej su jasne...
https://blog.sme.sk/branoondrus/politika/druhy-pilier-je-neatraktivny-a-rizikovy-pre-vacsinu-ludi
04.03.2024 - 18:09:06
09
Strenki napísal:
Keď príde na lámanie chleba, tak sa zrazu aj dezinfo web ospravedlňuje za šírenie bludov, aby sa vyhli žalobe. Akurát škoda, zlo a nezmysly medzi dezolé si už žije svojím životom. https://www.hlavnydennik.sk/2024/03/04/ospravedlnenie-panovi-doc-mudr-petrovi-sabakovi-phd
21.05.2021 zverejnili Bukovského táraniny "ktoré obsahovali nepravdivé a difamujúce informácie o osobe doc. MUDr. Petra Sabaku, PhD., sme vážnym spôsobom zasiahli do práva na ochranu osobnosti pána doc. MUDr. Petra Sabaku, PhD, a preto sa za ich uverejnenie pánovi doc. MUDr. Petrovi Sabakovi, PhD. verejne ospravedlňujeme."


Dr. Orieška treba hnať pred súd,nech tam vysvetlí tie svoje sračky,zmrd špinavý :!:

A silne pochybujem,že čitatelia toho dezinfo webu pochopia slovné spojenie "difamujúce informácie" :shake:
04.03.2024 - 18:31:19
05
rozebali penaze, chybaju im tak hura rozebat aj 2 pilier....spiny skur...

dedinsky xuj, asi tiez z ocovej
pbs.twimg.com


Naposledy upravil peter120 dňa 04.03.2024 - 18:51:29, celkovo upravené 1 krát.

04.03.2024 - 18:47:47
03
Možno sa mýlim, ale nie je to tak, že výnosy z vkladov do II. piliera je možné si vybrať aj skôr? Pretože príspevok do II. piliera je niečo iné ako výnos. O tom sa v zákone pre vyplatenie a podmienke dosiahnutia dôchodkového veku myslím nehovorí. Hovorí sa o príspevkoch. Teoreticky by sa mali dať výnosy vybrať kedykoľvek, len o tom nehovoria nahlas. Možno sa tomu niekto rozumie lepšie a vysvetlí nám. Lebo ak sa tá banda chystá zrušiť II.pilier, tak aspoň niečo by sme si mohli dať vyplatiť.
04.03.2024 - 18:50:47
00
Dano5 Pojem difamujuce som doteraz nepoznal ani ja. Asi by som mal za ucelom vylepsenia slovnej zasoby viac citat dezinfo weby.
Ale nechcem stat bokom. Tiez tuzim vraviet mudro a pouzivat slova, ktorym sam nerozumiem. Za tymto ucelom som vytvoril oxymoron "erudovany Bukovsky". Paci sa mi este viac ako moj oblubeny "stastne manzelstvo". :lol:
04.03.2024 - 18:55:31
00
Strenki napísal:
Keď príde na lámanie chleba, tak sa zrazu aj dezinfo web ospravedlňuje za šírenie bludov, aby sa vyhli žalobe. Akurát škoda, zlo a nezmysly medzi dezolé si už žije svojím životom. https://www.hlavnydennik.sk/2024/03/04/ospravedlnenie-panovi-doc-mudr-petrovi-sabakovi-phd
21.05.2021 zverejnili Bukovského táraniny "ktoré obsahovali nepravdivé a difamujúce informácie o osobe doc. MUDr. Petra Sabaku, PhD., sme vážnym spôsobom zasiahli do práva na ochranu osobnosti pána doc. MUDr. Petra Sabaku, PhD, a preto sa za ich uverejnenie pánovi doc. MUDr. Petrovi Sabakovi, PhD. verejne ospravedlňujeme."

A čo ten dezolátny narcis bukovsky ?
04.03.2024 - 19:11:13
00
PINY napísal:
Možno sa mýlim, ale nie je to tak, že výnosy z vkladov do II. piliera je možné si vybrať aj skôr? Pretože príspevok do II. piliera je niečo iné ako výnos. O tom sa v zákone pre vyplatenie a podmienke dosiahnutia dôchodkového veku myslím nehovorí. Hovorí sa o príspevkoch. Teoreticky by sa mali dať výnosy vybrať kedykoľvek, len o tom nehovoria nahlas. Možno sa tomu niekto rozumie lepšie a vysvetlí nám. Lebo ak sa tá banda chystá zrušiť II.pilier, tak aspoň niečo by sme si mohli dať vyplatiť.



Pozerám to na nete a je to blbosť. Škoda, že sa ma na takú možnosť neopýtali, keď to riešili :lol:
04.03.2024 - 19:20:03
00
To auto zo zleho zapadu mu vo dvore nevadi?

peter120 napísal:
rozebali penaze, chybaju im tak hura rozebat aj 2 pilier....spiny skur...

dedinsky xuj, asi tiez z ocovej
04.03.2024 - 19:36:07
02
Dudo napísal:
Masirovka smerujuca k zruseniu II. piliera graduje, tu sudruh Ondrus, politolog a redaktor mudruje na Sme (???) o nevyhodnosti (neodporucam ten vygrc ani citat - ak, tak akurat komentare su vtipne). Noty zo Sumracnej su jasne...
https://blog.sme.sk/branoondrus/politika/druhy-pilier-je-neatraktivny-a-rizikovy-pre-vacsinu-ludi


Ten blog, teda jeho nadpis a autora som videl pri prechádzaní blogov. A zároveň mi napadlo, že sa takýmto spôsobom (cez blog) snažia 'preniknut' aj do tohto média. Čo keby sme niečo také spravili dezolatom? ;) Aha, oni nemajú blogy...teda aspoň myslim
04.03.2024 - 19:41:14
00
Ramon1 napísal:
Sledujte ak ste to ešte nepostrehli … další prokremelsky sponzor vládnucej strany sa úplne demaskoval . Mal som už akési tušenie počas kovidu keď tlusťoch “školil “ infektologov a anesteziologov ako liečiť infikovaných … len mu malo ten Ivermektin modzog djbl , to je škoda . Ta pizda Dolinkova s nepriznanym sa 4%ným , stoja ako údy pred výstrekom . To už kde sme , aby sa metalurg vyjadroval a dával usmernenia ku kategorizácii nemocníc . Normálne je mi zle …

EDIT: link vymazany, stranka siriaca hoaxy

Kebyze len anesteziologov a infektologov. Skor by ma zaujimala profesia, v ktorej by sa ako autorita necitil - tych je urcite menej, ak vobec nejaka. Tiez som mal docinenia. Tlsty arogantny prasofas s patentom na rozum, ktory ma stale pocit, ze je nedoceneny a nedostava dostatok respektu. Onoho casu som si naivne myslel, ze po samovrazde svojho syna si aspon trochu otvori oci, ale zacal byt este viac neznesitelny. Skoda, pri troche skromnosti a ludskosti to mohol byt spickovy uznavany manazer. Namiesto toho dosiahol to, ze sice sa ho hrstka ludi boji, ale o respekte nemoze byt rec. A ti co ho adoruju kade tade po socialnych sietach a horehroni by maximalne dal zodpovednost triedenie zelezneho srotu, aj to s obavami.
04.03.2024 - 19:47:58
06
Tecka napísal:
To auto zo zleho zapadu mu vo dvore nevadi?

Ten pokrytecký tragéd si iné ani nemože dovoliť, len 30r hrdzavu hajtru (zo zleho nemecka) co drzi pokope farba. Ale bude machrovať s tupou valaškou, okolo krku ma hnedé brmbolce čo sa roky pcha ruzzom do zadku.
Typický slopák, obviňujúci zlý západ za svoje životné neúspechy.. :lol:
04.03.2024 - 20:08:07
01
Dudo napísal:
Masirovka smerujuca k zruseniu II. piliera graduje, tu sudruh Ondrus, politolog a redaktor mudruje na Sme (???) o nevyhodnosti (neodporucam ten vygrc ani citat - ak, tak akurat komentare su vtipne). Noty zo Sumracnej su jasne...
https://blog.sme.sk/branoondrus/politika/druhy-pilier-je-neatraktivny-a-rizikovy-pre-vacsinu-ludi

nie, neverim, ze Ondrus moze byt az takto tupy. je to jasny pokyn zhora. ale ze to SME vobec zverejnilo, to sa tiez cudujem

edit:
bolsevik je prekliatie tejto krajiny (a jej predchodcu) uz od 1948

thumb_up0thumb_down
04.03.2024 - 20:20:25
02
Marli, to uz uspesne zahajil Iron.hide + v tom Ramonovom odkaze v diskusiach som zaregistroval slavneho Timmy Andersona XX. Ja, zial, na to nemam zaludok, ale fandim partizanom.

PINY, ak by si vyberala vynosy, tak by princip poistneho systemu zalozeny na uroceni vynosov (tzv zlozene urocenie) nefungoval. To v podstate dosiahol Fico svojimi zasahmi, znizil vynos a tym aj cielovu sumu vsetkym nam.

ennio Ondrus JE tak tupy, ale to nevylucuje pokyn zhora, vzhladom na nacasovanie. Inak ma tam viac blogovych skvostov, udivuje ma odvaha pisat mimo kosiara.
04.03.2024 - 20:37:11
13
ennio napísal:
... ale ze to SME vobec zverejnilo...

Je to blog, nie tvorba redakcie. Za blogy nezodpovedaju. Otazkou je, ako su postavene podmienky poskytovania - ci mozu takyto blog vymazat, resp. za akych podmienok mozu. Nechce sa mi to zistovat, je to ich zodpovednost.
04.03.2024 - 21:02:20
00
peter120 napísal:
rozebali penaze, chybaju im tak hura rozebat aj 2 pilier....spiny skur...

dedinsky xuj, asi tiez z ocovej


to je presne ten človek, na ktorého platí "pred existenciou FB iba tvoja rodina vedela, že si kkt"
https://dennikn.sk/blog/2616709/kotlebovec-jozef-ktory-odporuca-vidly-sekery-krompace-vesanie-strielanie-dozivotie-v-leopoldove-kopanie-zakopov-na-sibiri-a-uranove-bane/
04.03.2024 - 21:23:38
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up