Ja do buducna zvazujem nieco take na plavanie(ked sa mi pokazia moje Sony) https://m.andreashop.sk/niceboy-hive-bones-3?utm_source=dognet&utm_medium=link&utm_campaign=dognet-link&visitorId=C569hwnALXxZrjWeI1H3ve13q5xSeMRn

Nemate s nimi niekto skusenosti?
05.03.2024 - 19:52:52
00
yarco napísal:
ahojte, mate niekto aktualny typ na dobre sluchadla pocas bajkovania?

Najlepsie su ZIADNE pokial nebajkujes na trenazeri. Nepochopim toto. Furt sluchatka a cim vacsie tym lepsie. Hluchi su potom ti ludia, neregistruju nic okolo seba.
05.03.2024 - 20:34:17
04
Existuju sluchadla ktore sa nasadzuju mimo usi. Tu je zopar na vyber pre predstavu:

https://m.alza.sk/bone-conduction-sluchadla/18871605.htm

Bone Conduction slúchadlá
Slúchadlá na lícne kosti, známe tiež ako Bone Conduction slúchadlá, prinášajú revolučný spôsob počúvania hudby a telefonovania. Namiesto klasického zapojenia do uší tieto slúchadlá využívajú technológiu vedenia zvuku cez lícne kosti. Tým zostávajú ušné kanáliky otvorené, čo umožňuje vnímanie okolitého zvuku počas počúvania hudby alebo telefónnych hovorov
05.03.2024 - 20:51:55
01
Mam tie Shokz Aeropex. Skusal som raz na bike, ale cim ides rychlejsie ako svisti vietor okolo, tym horsie pocujes. Skor ma to obtazovalo.
Pokial si zapcham usi, zvuk je dost dobry, basovy (su k tomu stuple, nepouzivam), inak taky priemerny. Pouzivam ich 95% doma na podcasty, ked upratujem, ked robim bike, pripadne cez ne telefonujem... Tiez na behanie su idealne. Dobre drzia, dobre sa ovladaju. Celkovo mozem odporucit :y:
06.03.2024 - 09:03:51
01
Na bajkovanie hore kopcom mám Koss bt221i, na počúvanie podcastov sú ok, na muziku pre mňa príliš plechové. Hore ich vždy odkladám, pretože pri vyššej dolekop rýchlosti jednak fúka tak že by som musel zvyšovať hlasitosť a druhak to nemám bezpečné ...
06.03.2024 - 10:22:52
00
scarinko napísal:
Najlepsie su ZIADNE pokial nebajkujes na trenazeri. Nepochopim toto. Furt sluchatka a cim vacsie tym lepsie. Hluchi su potom ti ludia, neregistruju nic okolo seba.


Nemusíš všetko chápať... :-) BTW, veľa ľudí je hluchých a neregistrujú nič okolo seba, aj keď slúchadlá nemajú... A to je ešte horší prípad... ;-)
06.03.2024 - 11:34:13
00
ivast napísal:
Na bajkovanie hore kopcom mám Koss bt221i, na počúvanie podcastov sú ok, na muziku pre mňa príliš plechové. Hore ich vždy odkladám, pretože pri vyššej dolekop rýchlosti jednak fúka tak že by som musel zvyšovať hlasitosť a druhak to nemám bezpečné ...

netlacia ta okuliare/prilba?
06.03.2024 - 16:34:27
00
Nie, nosím tectalku a netlačí to ...
06.03.2024 - 16:38:12
01
keyboard_arrow_up