Datacomp

Cesi maju este Tsbohemia, CZC.cz

Ale u nas uz aj Agem predava koncakom myslim
09.03.2024 - 10:17:52
00
Yogisz napísal:
Kvalitou fotografií?

Najskôr reinstall na niečo dobovejsie
Skús na wifi znižiť silu zabezpečenia
Pre začiatok, by som odstránil zabezpečenie celkovo

Áno, dal som to na wifi bez hesla ale rovnaký výsledok
09.03.2024 - 11:34:15
00
Itsk.sk Henry majú aj kamenné predajne
09.03.2024 - 14:42:36
00
corsair napísal:
Áno, dal som to na wifi bez hesla ale rovnaký výsledok

Co za wifi tam mas? Je to nejaku usb bazmek?
Zniz sirku pasma na 20MHz, pripadne skus len b/g mod.
10.03.2024 - 11:00:52
00
jordi napísal:
Chalani, nejaky obchod na tlaciarne, monitory a pod okrem tych standard zelenehinpanaka, nay, datart? Kde nakupi AJ smrtelnik ?:)

Ja spolupracujem uz dlhe roky s pentask.sk. Predajnu maju sice tusim len v BA, ale tovar ti kludne poslu kurierom. Ceny maju celkom obsojn,e
10.03.2024 - 11:02:13
00
flegko napísal:
Co za wifi tam mas? Je to nejaku usb bazmek?
Zniz sirku pasma na 20MHz, pripadne skus len b/g mod.

Neviem čo píšeš. Vôbec. Je to v notebooku a znížiť šírku pásma neviem. Vlastne som klasický užívateľ, ktorý volá na podporu, že "nefunguje mi počítač".
Viem sa nejak cez mobil pripojiť k netu? Mobil cez kábel do PC? Alebo už v dobe, keď začali mať používané veci viac rozumu ako ich používatelia neviem ani priečinky v mobile prehliadať v Pc
10.03.2024 - 13:29:25
00
corsair napísal:
Neviem čo píšeš. Vôbec. Je to v notebooku a znížiť šírku pásma neviem. Vlastne som klasický užívateľ, ktorý volá na podporu, že "nefunguje mi počítač".
Viem sa nejak cez mobil pripojiť k netu? Mobil cez kábel do PC? Alebo už v dobe, keď začali mať používané veci viac rozumu ako ich používatelia neviem ani priečinky v mobile prehliadať v Pc

Pozrel som sa na tvoju kartu z obrazku a nepodporuje nkovu normu, cize problem je, ze sa nepripoji na akekolvek AP pokial neznizis vysielanie na b alebo b/g (ak b malo nastavene mixed mode, tak si to znizi samo).
Vsetko sa riesi v nastaveni AP/hotspotu tel.
Teoreticky ak mobil pripojis k pc moze mu robit "modem", idealnejsie by bolo ak by sa pripajal cez mobilny hotspot.
10.03.2024 - 14:33:17
01
peter120 napísal:
Neoplatilo sa pradavno tazit na cpu, nedavno uz ani na gpu. Vsetko je cez zakazkove asic cipy, na dany ucel.
Stary pc vezme viac elektriny ako na seba zarobi.


toto je blud,ktory sa da prirovnat k bludom,ake siria tie tupe socky→ hranol aj s blahokoktom ..... mozes sa zaradit medzi nich
10.03.2024 - 16:09:24
00
a ty niesi tiez o nic lepsi ako ako ti ktorych spominas. ale podiebnut zakazdym to si dojdes. s tym problem nemas. nabuduce skus hodit aspon link na nejaky clanok kde je tvoja teoria vysvetlena (ano viem nemusis) ale takto su tvoje prispevky onicom. radsej rovno nic nepis.
10.03.2024 - 19:05:04
02
canopus napísal:
toto je blud,ktory sa da prirovnat k bludom,ake siria tie tupe socky→ hranol aj s blahokoktom ..... mozes sa zaradit medzi nich

Nie nie je. Vzhladom na stupajuce ceny energii a zmeny v halvingu tak uz niekolko rokov nie je ziadne CPU vhodne na tazbu a ich ulohy prebrali GPU, ci specializovane masiny postavene na inej architekture.
Kym pred 2-3 rokmi sa ti naozaj oplatilo mat zapnute hracske PC s hracskou GPU 24h denne a cas, co sa na nom nehras venovat tazeniu, dnes to nema vyznam....naklady na energie budu vyssie.
Po tohtorocnom halvingu, ktory pride o chvilku to bude defintivne.
Neviem preco snivas o tazeni, moje konto na Coinbase spravilo za 5 dni 30%, momentalne letia vsetk krypta hore. Ak si kupis dnes hocijake krypto mas 80% sancu, ze ti spravi v priemere 10%. Pred par dnami boli dni, ked to bolo 90% a premer bol 20-25%.
10.03.2024 - 20:49:44
01
flegko napísal:
Co za wifi tam mas? Je to nejaku usb bazmek?
Zniz...

Cez mobil to už ideeee...
10.03.2024 - 21:10:01
00
flegko napísal:
moje konto na Coinbase

...not your keys, not your crypto ;)
11.03.2024 - 12:03:04
03
flegko napísal:
Nie nie je. Vzhladom na stupajuce ceny energii a zmeny v halvingu tak uz niekolko rokov nie je ziadne CPU vhodne na tazbu a ich ulohy prebrali GPU, ci specializovane masiny postavene na inej architekture.
Kym pred 2-3 rokmi sa ti naozaj oplatilo mat zapnute hracske PC s hracskou GPU 24h denne a cas, co sa na nom nehras venovat tazeniu, dnes to nema vyznam....naklady na energie budu vyssie.
Po tohtorocnom halvingu, ktory pride o chvilku to bude defintivne.
Neviem preco snivas o tazeni, moje konto na Coinbase spravilo za 5 dni 30%, momentalne letia vsetk krypta hore. Ak si kupis dnes hocijake krypto mas 80% sancu, ze ti spravi v priemere 10%. Pred par dnami boli dni, ked to bolo 90% a premer bol 20-25%.



ak vynechám fakt že nechávaš krypto na burze čo urobí len dilino... (každý rozumný jedinec to presunie na svoju HW peňaženku). Tak nemáš úplne pravdu..aj v dnešnej dobe sú shitcoiny ktoré má zmysel ťažiť na GPU.... napríklad taký raven :)

ale tak keď sa tu už chválime, moje cardano je aktuálne 200% up :)
11.03.2024 - 13:39:02
00
Nikto tu nepise o miningu btc by cpu
11.03.2024 - 15:29:38
01
Ja neinvestujem, mna bavi obchodovanie, takze je prirodzene, ze nechavam coiny na burze. Coinbase nie je ziadna alter burza, pre mna dokocna doveryhodnejsia ako Binance kvoli jej vysetrovaniam a nejasnostiam na pozadi.
Ale ak sa uz chvalime mne spravilo GRT 233% za posledny mesiac, ale vzhladom na to, ze je altercoin bohac z toho nebudem, kedze v nom drzim len malu cast portfolia.
Schvalne som si hodil tvoj Raven do kalkulatora.
Ak by som mal doma slusnu masinu s GPU 4060 vytazim za 24h 12.64RVN co je 0.41$.
Ak pocitam 1kWH pri DD1 sadzbe za 0.184 a odhadovanu spotrebu pc dam 150W, tak za 24h som spalil 3.6kW=0.6624 eura.
A to nepocitam drobne, cize DPH, cena pc a pod.

Neviem ako ty, ale ja tam zisk nevidim. Cim slabsie pc tym mensi zisk. A to siel Raven podobne ako ine coiny poslednu dobu dost hore, cize par mesiacov dozadu by to bolo 0.2$/denne kludne.
11.03.2024 - 15:37:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up