Jezus napísal:
Predpokladam, ze rozdiel bude v tom, ze ak chce odosielatel zasielky na dobierku dostat peniaze, ktore Ty zaplatis pri jej vyzdvihnuti na poste / kurierovi, tak musi aj uviest realne udaje, aby mu posta tie peniaze vedela dorucit. Tzn. v pripade trestneho oznamenia vie nasledne posta poskytnut policii jeho udaje. Ale tak cislo uctu mas, tak Ti nic nebrani podat trestne oznamenie ani teraz.

Jediná reálna vec bude č.ú., ktoré má aj tak

Ale neberiem nič proti tomu, že spravil hovadinu
08.03.2024 - 22:02:33
00
chcel by som týmto upozorniť na mikeli, ktorý mi predal sedlovku yt postman 31.6 170 s poškodeniu patrónou. sedlovka mi síce nevosla do rámu mondraker, no ovládanie patrony už je zrejme po smrti a samovoľne sa spúšťa.
keď som písal chalanovi že mi sedlovka nedošla do rámu, okamžite spustil o tom ci nieje poškodená montážou ( o tom ale.rec nebola? )
následne mi tu píše ze ju už za rovnakú cenu späť nekúpi ( čiže mam ešte zaplatiť za predaj jeho vopred poškodenej veci)

mikeli mal si možnosť zachovať sa solventne a neromazaval by som to, takto proste budeš niesť následky a tu teleskopku ti donesiem osobne, mam rad osobnú konfrontáciu.

peniaze už nikdy neuvidím, no dúfam ze to bude slúžiť ako varovanie pred predajcom.
10.03.2024 - 11:14:14
00
skoda, ze valecek pise o tomto takto verejne a az teraz, ze sedlovka je poskodena (podla neho patrona po smrti po 300km)
najskor mi ju chcel vratit, ze sa mi nezmesti do ramu

nemam energiu sa s tymto zapodievat, vypytal som si cislo uctu a vratim mu peniaze

o poskodeni mi totiz napisal teraz po 2 tyzdnoch, ked som mu po zhliadnuti fotiek slusne odpisal, ze toto nie je stav v akom som mu ju predal
dalej to uz nemienim rozoberat - nemam na to cas ani energiu
ak by bola poskodena, mal to napisat hned a nie ju chciet vratit, ze ju zle kupil, ze mu nevojde do ramu
je to vsak jeho nazor
dakujem

kludne si mi mohol zavolat, valecek, v profile mam aj cislo, ked preferujes osobnu komunikaciu
10.03.2024 - 13:07:26
09
Kuva chlapi, sak do Pezinka sa chodi oné, vinko piť a nie po hlave mlátiť
10.03.2024 - 13:30:11
00
teleskopka stále nevojde do rámu.
ze sa samovoľne spúšťa som si všimol pred 4.dnami keď som ju opakovane zatlacil aby bola prichystana na odoslanie späť. prepáč že si takéto veci nevšímam sú pre mňa nepodstatné.-
co si ale všímam je že v profile žiaden kontakt nemáš, tvoje konto je čisto na predaj, ( asi si si ho len zabudol prehodit)
takisto si všímam že od prvej chvíle tvoja komunikácia s mojim problémom bola : mne sedlovka nevojde do rámu, tvoja- neposkodil si ju ?
stačilo si priznať chybu a nič z tohto tu by sa neudialo. pre mna je čest jedna z hlavných charakteristik osobností,

izzy- prečo hneď násilie, aj firmy na vymáhanie pohľadávok musia niečo robit
10.03.2024 - 13:42:02
00
valecek, ked som videl fotky, ako krasne si ju tym napratavanim do ramu doskriabal, tak ani ja by som ju za plnu sumu od teba nebral naspat.
10.03.2024 - 13:55:25
07
ja len tolko že kontakt nájdeš v inzeráte - mail aj tel. čislo
10.03.2024 - 13:57:24
03
valecek stale si ides svoje...
poslal som ti celu sumu naspat plus nieco navyse na servisaka

prepac, nemam na nete cely svoj zivot a ano, pomylil som sa, cislo mam iba pri inzeratoch (tusim iba pre registrovanych), nie v profile, za co sa ti ospravedlnujem, ale pristup k inzeratom mas, tak aj k cislu... ked citam iba forum, viac mi netreba
sedlovka mala 300km, ak by bola poskodena, poslem ju do YT na reklamaciu, zial tvoj nazor nezmenim

a ano, "som priekupnik" - staci si pozriet historiu mojich inzeratov

za mna uzavreta vec... dobre ponaucenie pre mna, odteraz ak nieco, tak iba do osobnych ruk a nie postou

dakujem,
m.
10.03.2024 - 14:03:13
011
valecek napísal:
chcel by som týmto upozorniť na mikeli, ktorý mi predal sedlovku yt postman 31.6 170 s poškodeniu patrónou. sedlovka mi síce nevosla do rámu mondraker, no ovládanie patrony už je zrejme po smrti a samovoľne sa spúšťa.
keď som písal chalanovi že mi sedlovka nedošla do rámu, okamžite spustil o tom ci nieje poškodená montážou ( o tom ale.rec nebola? )
následne mi tu píše ze ju už za rovnakú cenu späť nekúpi ( čiže mam ešte zaplatiť za predaj jeho vopred poškodenej veci)

mikeli mal si možnosť zachovať sa solventne a neromazaval by som to, takto proste budeš niesť následky a tu teleskopku ti donesiem osobne, mam rad osobnú konfrontáciu.

peniaze už nikdy neuvidím, no dúfam ze to bude slúžiť ako varovanie pred predajcom.


keby mne niekto napisal,ze sedlovka z bazaru mu nevosla do ramu tak tiez by som mu nevratil peniaze,za to ze si to nevies pomerat tak ja mam chodit x krat na postu pre baliky? a tiez by som mal podozrenie,ze si to poskodil neodbornou montazou pri tom ako si sa snazil zasunut ju co najhlbsie do ramu.... podla mna mozes byt rad,ze sa typek zachoval tak ako sa zachoval a poslal ti peniaze spat na ucet
11.03.2024 - 08:31:55
018
Tej sedlovke nic nebolo, mal som ju v rukach par tyzdnov predtym, ako ju predal. Podla fotiek, co som videl, je teraz sedlovka po celom tele slusne doskriabana (teraz nemyslim elox vysuvacej casti, ale telo, ktore sa zasuva do ramu). To, ako "odborne" sa s nou manipulovalo pri zasuvani do ramu sa uz nedozvieme, ale kludne sa pri tom mohla patrona poskodit. Ja by som mu peniaze nevratil, kedze je z nej teraz v podstate nepredajny artikel. Najsmutnejsie na tom je, ze namiesto toho, aby si valecek priznal chybu, tak este bude ociernovat predavajuceho a vyhrazat sa nejakou osobnou konfrontaciou.
11.03.2024 - 09:00:26
04
Sedlovka sa nezmestila do rámu a napriek tomu si to tam rval? Mohol si ju aj sám poškodiť. Prečo by mal vracať peniaze za to, že ty si si objednal zlý tovar? Navyše vyhrážať sa násilím... Na jeho mieste by som ti len poprial dobrý deň a rob si s tou sedlovkou čo chceš.
11.03.2024 - 12:14:46
10
Páni, nikto z nás tu nemá dostatok informácií aby mohol niekoho obviňovať a nieto este súdiť.

Tak ako medzi predavajúcimi tak aj medzi kupujúcimi sú vždy nejakí šmejdi. Ktorý z tychto dvoch to je vedia len oni sami.
11.03.2024 - 14:10:21
02
Tak pouzivatel Andy1972 sa zas ukazal. Ma za sebou podla jeho slov 10 operacii kolena, prilba uz bola pred tyzdnom zabalena a nachystana na odoslanie s vytlacenym kodom cez packetu.
Navrhol som mu slusne, ze nech mi vrati peniaze na ucet a suhlasil. Za minutu volal, ze radsej posle prilbu, ze je nachystana na odoslanie ( ako som pisal vyssie) . Uz presiel tyzden a zase nic. Vsetky inzeraty zrazu zmazane ( alebo predal vsetko za tyzden ako sam tvrdil) .
Ja som rozhodnuty podat trestne oznamenie.
Ak toto bude citat, ma na to tyzden aby to dal doporiadku.
19.03.2024 - 15:46:08
00
Neviem, aká je presne jeho situácia, ale keď už mám zabalený balík, vyplnenú packetu a kód, a niečo sa stane, tak poprosím suseda, kolegu, kamoša, manželku,... nech to hodí hocikde do pobočky. Však to je na tom super, že sa nemusíš trepať na poštu, ak ju máš od ruky, packetu má každý všade :)
19.03.2024 - 18:16:28
01
fixska ved to je jasne. A nezabudol dodat, ze packetu ma hned pod oknom. To je bonus.
19.03.2024 - 18:32:49
00
keyboard_arrow_up