Všetko je už zasa v starých koľajach-skutok sa nestal :punch:

https://www.aktuality.sk/clanok/xJrbrFV/prokurator-vasil-spirko-svedkovia-vypovedali-ako-sa-pripravovala-moja-diskreditacia-video/
19.03.2024 - 06:33:32
00
K tomu videu. Nikto nevie o čom má byť to video. Predpokladám,že video bude riešiť orientáciu Pelleho o možnosť vydierania ako budúceho prezidenta. Čosi naznačoval aj Danko.
19.03.2024 - 06:37:13
00
https://www.aktuality.sk/clanok/QhpX0Cg/poslankyna-stevulova-zilinka-by-mal-vysvetlit-spravanie-voci-lipsicovi-a-jeho-prokuratorom-inak-to-posobi-ako-pomsta-podcast/
19.03.2024 - 07:07:44
00
peter120 napísal:


Vydržal som iba nejakú polhodinu, potom ma to prestalo baviť.

V tej prvej polhodine Korčok nijako nebodoval, slušný chlapec, diplomatický slovník... takáto kampaň nemá na Slovensku šancu, čo ako by bol Korčok super prezident. Ak sa ešte jeho potenciálni voliči dokážu aktivizovať, tak nie kvôli nemu, ale proti Ficovi. Ale ani na tom Korčok a jeho tým nijako nepracuje.

Pelle slizko kĺzal medzi témami, popravde si robil, čo chcel, čo chcel to zaprel, čo chcel, to prekrútil, úsmev, empatické prikyvovanie, rozhodné vystupovanie - a to sa polovici Slovenska páči. Tak či tak, už by nemusel robiť nič a aj tak vyhrá, pretože jeho oponent je pre Slovensko slabý kampaniér a príliš slušný človek.

Kovačič úplne slabý, nezvládol to.

Možno to po prvej polhodine už bolo iné? Vytiahol Kovačič alebo Korčok Ficov výrok, že "jediným plánom EÚ je podporovať vzájomné zabíjanie Slovanov"?
19.03.2024 - 07:24:34
07
Ja mam tiez z tej debaty zmiesane pocity. Este aj z tych pripomienok, ze Pelle sa vyhybal diskusiam vykorculoval iba s tym, ze v BB predavali na diskusiu listky a ze toto on podporovat nebude. Korcok presvedcil rozumnejsich obcanov, ale tych jednoduchsich je asi viac + tych, ktori sa volieb nezucastnia a to len nahrava Pellemu.
19.03.2024 - 07:51:26
00
Pozeral som druhu polovicu, Pelle sa krutil ako had. Omielal populisticke frazicky, ako robi pre ludi, odpovedal tak, aby nemusel odpovedat. Korcok mal sancu viackrat mu nieco hodit naspat, napr. som cakal, ze ked Pelle hovoril ako opozicia burcuje do protestov proti vysledku volieb, tak mu Korcok povie, ze nie proti vysledku volieb, ale proti tomu, co robia. Nepovedal :x
...a tak. Cakal som nejaku rozhodujucu debatu, ale asi nikto nikoho nepresvedcil na svoju stranu.
Budeme mat Pelleho, nic sa neda robit.
19.03.2024 - 08:02:53
00
Prokurátor Vasiľ Špirko opäť predstúpil pred verejnosť

Prokurátor citoval z výpovedí rôznych svedkov, aby poukázal na to, že dôkazy o plánovanej diskreditácii jeho osoby existovali. Vypovedali o tom rôzni ľudia, ktorých nemenoval. https://www.aktuality.sk/nazivo/VYiXVY4BpxWX9WpbFlz-
19.03.2024 - 08:48:41
00
Aj podľa mňa si podržtaška dokázal udržať svoju pozíciu v debate veľmi dobre. V aktuálnom mentálnom nastavení (bohužiaľ) väčšiny tohto národa nemá v týchto voľbách konkurenciu.
19.03.2024 - 09:03:15
00
Jaroh napísal:
.....
Možno to po prvej polhodine už bolo iné? Vytiahol Kovačič alebo Korčok Ficov výrok, že "jediným plánom EÚ je podporovať vzájomné zabíjanie Slovanov"?


Tak sa nechám rád poučiť, kto to vlastne zomiera na Ukrajine. Podľa wikipédie tzv. Slovanská Európa zahŕňa aj Rusko či Ukrajinu. To akože nie je fakt? A čo robí EU aby sa tak nedialo?
19.03.2024 - 09:04:27
00
chces povedat, ze EU pomaha rusku zabijat Ukrajincov?
19.03.2024 - 09:07:29
31
podla logiky dezolatov zabija len ten, kto sa brani - agresor je v tom nevinne
19.03.2024 - 09:23:15
020
Mozno ak by sa na zakladnych skolach vyucovalo viac realnej historie a menej o opilych babrakoch co si strelili do nohy a hlasali nezmysly o vseslovanskej vzajomnosti, tak mozno potom o par generacii by sme tu mali hrdych patriotov a nie vytupenych dezolatov…
19.03.2024 - 09:38:37
015
3jalo3 napísal:
Tak sa nechám rád poučiť, kto to vlastne zomiera na Ukrajine.

3jalo3 Citaj s porozumenim a cely vyrok, nevytrhavaj z kontextu: "Jediným plánom EÚ je podporovať vzájomné zabíjanie Slovanov"
Kto na ukrajine zomiera je kazdemu jasne a nikto to nespochybnuje.
Klamstvom je Ficove tvrdenie ze EU to planovala a vyhovuje jej ze sa tam oni zabijaju.

Ak niekto povie: 1+1=3 a zaroven 2+3=5 a dalsi sa ohradi ze to nie je pravda tak mu napises:
"Tak sa nechám rád poučiť, ze kolko teda je 2+3 ak nie 5"?
19.03.2024 - 09:39:45
111
https://dennikn.sk/3882720/pocuvali-sme-volicov-koalicie-volili-by-aj-korcoka-danko-je-pripad-a-ked-kradnut-tak-slusne/?ref=tit1

Bez ohľadu na vzdelanie, spoločenský status či miesto bydliska, spoločný menovateľ je "pokrivený charakter". To sa potom Slovensko dopredu len ťažko posunie. :(
19.03.2024 - 09:51:05
02
3jalo3 napísal:
Tak sa nechám rád poučiť, kto to vlastne zomiera na Ukrajine. Podľa wikipédie tzv. Slovanská Európa zahŕňa aj Rusko či Ukrajinu. To akože nie je fakt? A čo robí EU aby sa tak nedialo?


odkedy su mongolski Buriati, ci kozomrdi z Cecenska Slovania? Ci naverbovani Nepalci alebo Kubanci?
19.03.2024 - 10:43:10
016

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up