user_id napísal:
Hmm.450vm na 15km, ved to je skoro rovina :lol:


Chichi, po hrebeni je to ešte lepšie :lol:

Prílohy:

Screenshot_2024-03-19-20-42-34-183_com.strava.jpg
Screenshot_2024-03-19-20-42-34-183_com.strava.jpg 117.41 KiB thumb_up0thumb_down

19.03.2024 - 20:45:58
05
odlesňovanie v Amazónii sa spomalilo

https://www.cas.sk/clanok/2908911/odlesnovanie-amazonie-je-najnizsie-za-6-rokov-ale-je-tu-dalsia-hrozba-pre-klimu/
19.03.2024 - 22:37:52
00
Hack3r napísal:
Ta zenska ma zjavne komplex z Piny. Lebo je stihla, je oblubena v kolektive, sportuje a deti ju maju radi. Predlokladam ze ta riaditelka je opak vsetkeho a to ju serie


podla mna to je ten taky slovensky komplex moci moja zena ucila 6 rokov vzdy kazda zastupkyna/ riaditelka vzdy ked nie jedna tak druha boli strasne pitche co sa potrebovali odbavovat na svojich zamestnancoch. vystriedala asi tri skoly cirkevne, sukromne (nie uplne lacne) ale na vyplatnej paske furt ten isty tabulkovy plat. keby nemala vsetky tie atestacie a skusky tak neviem ci by nemala min. mzdu. po rokoch a nejakom "vyhrazani" sa od jedneho rodica si povedala dost. odisla do sukromneho sektora. nic lepsie spravit nemohla ziadne opravovanie pisomiek slohov po veceroch/vikendoch lepsi plat atd.
20.03.2024 - 06:16:07
112
PINY napísal:
Dnes na mňa samá vrchnosť na chodbe doslova ziapala, že s bicyklom v škole som skončila a mám si ho nechať pred školou v stojane ??‍♀️

Otazka je, ci uvedene je len tvoj ojedinely problem s dotycnou a da sa s nou aj normalne diskutovat, alebo je to len jeden z mnohych konfliktov vo vasom pracovnom vztahu.
20.03.2024 - 08:12:25
01
Mám podobnú skúsenosť, keď som ešte niekedy v roku 2009 ako žiak bratislavského gymnázia chcel prejsť s čistým bicyklom asi 10m od vrátnice do uzamykateľnej šatne... Vrátnik ma nechcel pustiť ani za boha, tiež "argumentoval" presne tým typickým slovenským, že "čo ak by to tak robili viacerí..." Nakoniec som musel ísť až za samotným riaditeľom, ktorý bol našťastie rozumnejší a jednorázovo mi dovolil dať si ten bajk do šatne, no pri tých ďalších občasných dochádzaniach bajkom som už nemal chuť sa znova s niekým naťahovať a bajk som nechával skrytý za budovou.

Ale teda presne tento mindset typu doteraz sme to robili takto a dobre bolo / čo ak by to tak robili viacerí / čo si o nás budú myslieť ostaní / čo na to povedia pán farár na nedeľnej omši je imho to, čo nás strašne brzdí v rozvoji a vďaka čomu už pomerne výrazne zaostávame napr. aj za ČR.

Za mňa sa asi len skúsiť s tou riaditeľkou v nejakej menej vypätej chvíli slušne ale rázne :-) dohodnúť a ak by to nešlo, možno by ozaj nebol zlý nápad skúsiť zmeniť školu alebo aj pracovnú oblasť...
20.03.2024 - 09:02:39
06
Heh, to som mal aj na intraku; zakaz dat si bike na izbu, lebo ved co keby... Okej, povazoval som za vcelku fer, ze spolubyvajuci mi mal dat suhlas, ked to musi v spolocnej izbe trpiet. Ale aby vedenie kecalo do toho, ci si mozem dat bike do izby, za ktoru si platim, to sa mi nepozdavalo. Rozpraval som o tom aj na vyrocnom otvorenom stretnuti studentov s vedenim koleji a menz, zopakovali sa vsetky "cokeby": nieco sa moze poskodit pri prenasani a uskladneni, zaspinit, co ak by to robili vsetci?!. Potom som este zasiel za riaditelkou, ktora mi zmierlivo opat zopakovala "cokeby", a dodala, ze je to aj tak jedno, ze uz si ich prevadzkovy rad je na dalsi rok schvaleny (chytry postup dat pripomienkovaci event po den schvaleni), ale dalsi rok sa tym budu zaoberat. Uz je to desat rokov, este sa to nezmenilo :)
20.03.2024 - 09:20:06
01
Ked to tu tak citam, tak my sme uz pred vyse 20 rokmi mali na Gymnaziu Ludovita Stura v TN uzamykatelnu klietku na bicykle, od ktorej mal kluce vratnik a mal pri nej aj okno. A uz vtedy byvala plna bicyklov. Hold vsetko je to o ludoch.
20.03.2024 - 09:29:37
012
Tiez jedno z Bratislavskych gymnazii a mali sme vnutri stojan na biky kde mal aj profesor Demacek ten svoj, takze tam problem nebol. Ale tych bikov tam byvalo vzdy len par kusov.
20.03.2024 - 10:40:49
10
veru veru, pred 30 rokmi sme aj my chodili na strednú bajkami občas .... predsa len v tom veku to bolo do iného mesta "príliš" ďaleko :) ale mali sme tam kopec miesta na odloženie bajkov v átriu pod prístreškom alebo aj v šatni ... a dokonca aj na chodbe sa to tolerovalo popri oknách ... vtedy sa, mám pocit, ľudia menej starali do iných ... bol boom slobody a boom mafiánov :P
20.03.2024 - 10:49:20
02
Pri firme mame oplotený prístrešok na biky, a blízko vratnikov
Ale čosi na nočnej pomizlo minule, neviem ako to dopadlo.
Väčšina však chodí na starých....
20.03.2024 - 12:24:19
00
Ahojte kolegovia, mohol by som Vás poprosiť o max dve minúty času na vyplnenie dotazníka ku diplomovej práci. Témou je zabezpečenie bicyklov a elektrobicyklov. Jedná sa mi hlavne o to koľko ľudí používa zabezpečenie a aký druh. Ďakujem za každého respondenta.
https://forms.office.com/e/AsDK8w1QSJ
20.03.2024 - 14:00:34
00
nebolo to tu uz? Alebo vsetci pisete tu istu diplomovku? :-D
20.03.2024 - 14:18:25
03
Dával som to do iného fóra (Krádeže to myslím boli) a zároveň to bolo na instagrame :D Toto je posledné kde to dávam, potom to vymažem :D Ospravedľňujem sa za SPAM ale chcem mať aj nejaký dosah.
20.03.2024 - 14:22:52
00
Bolo tu nieco podobne asi 2-3 mesiace dozadu, tiez som vyplnal
20.03.2024 - 14:26:48
00
Taký krásny deň na podanie výpovede dnes 🌞 :) Moji chlapci doma ma ráno nakopli :muscle: ❤️ a mám to za sebou ;) Zmena mi urobí dobre, nech je druh práce akýkoľvek :)
20.03.2024 - 14:46:09
257

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up