mno? naj znacka
Author 30% [ 9 ]
Kelly´s 30% [ 9 ]
Merida 40% [ 12 ]
Vertec 0% [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 30
takzie ja neviem ci tu uz volakdo zalozil taku istu ci uz podobnu temu no k tomu
Aka znacka myslite ze je stychto najlepsia /MTB biky/ ???
dost ma to zaujima pretoze
1, kamos ma Author impulse, neviem ale mne sa zda jako najhorsi bike na celom svete tusim ho kupil za 10 litrov a predavac mu hovoril ze to je jeden z naj bikov co tam v takej cenovej kategori ma /bol som ho snim kupovat/ ale ako ma ho pol roka a : 1.uz 2 krat vymienal hak na prehadzovacke.
2. 1 krat menil celu prehadzovacku
3.na to jaky je mali sa mi zda ze je dost tazky
4. ma hrozne kratke riaditka nerezal ich nic mne sa proste na nich neda karovat ale on si zvykol
5. po 2 tyzdnoch co sme zdolavali kopce musel davat menit kolesa bo mal osmu jak na biku zo 68...
a este dost problemov
_________________________________
kamos ma volaku meridu neviem presne aku moc sme spolu nekecali
vidlica pruzi uzasne a pritom bola lacnejsia ako kamaratova vzduchova na tom impulse
v zakladnej vybave tohto bicikla boli aj kovove pedal skvele plaste do lesa atd.
pritom su obidva bike cenovo 2 000 + -
___________________________________
s kelly´s skusenosti nemam
_________________________________
Vertec caliber to je moj srot mam ho asi tak 1,5 roka a slape jak hodinky
vsetko klape jak ma mozno preto ze pol stych bikov co som pisal najdrahsi
jedine problemi som mal s vidlicou ktoru som dal v servise precistit a tak a uz ide v pohode
a mali problem ze pri tom ze mi vletel volaki kamen do rafiku mi vznikla mala osmicka takze asi stym budem musit zabehnut do servisu
___________________________________________________
ja neviem a co vi? mate volake skusenosti stymito bikmi? mozno je blbost porovnavat znacki a nie biky ale budis, sto ludi sto chuti :D
29.08.2008 - 18:28:16
00
No na to,ze si napisal len dve modely,ktore su konkretne,daju sa posudit len tie.Author je tazsi a ma slabu vybavu ale vzhladom k cene...Ten tvoj Vertec nie je ziadna slava,da sa zohnat aj ovela lepsi bike za tu cenu...Ostatne neposudim,lebo neviem,aka je dajaka Merida.Znacka sa neda posudit len tak,kazda ma dobry aj zly model...Navrhni cenovu hladinu a potom uvidime 8)

ad1 Ten hak je patka prehadzovaca
ad2 Moze to byt smola na kus
ad3 Ano,je trochu tazsi
ad4 Vec zvyklosti
29.08.2008 - 19:51:23
00
kamaratova vzduchova na tom impulse
A na to si ako prisiel, ze ta vidla je vzduchova??? To nehrozi. V tejto cenovej kategorii moc nenavyberas...tie komponenty su plus minus rovnake na vsetkych bikoch v tejto cene a neda sa od nich moc ocakavat...a je jedno akej znacky je ram.
30.08.2008 - 10:15:50
00
keyboard_arrow_up