Z tejto debaty mám dosť rozpačitý dojem, naposledy v rozhlase mal imho Ivan Korčok výrazne viac navrch a pôsobil distingvovanejšie. Dnes bol imho dosť útočný a vyjadroval sa aj dosť mimo otázok, no snáď vie, čo robí.
02.04.2024 - 21:44:59
04
toto je tiez uzas, minuta mi stacila, kto toto dokaze volit, ta3 zumpa
https://prnt.sc/_-VzQaQ7voWj
02.04.2024 - 21:47:32
00
Nadvihlo ma... keď zhodnotil, že v Gaze kde je už žial vyše 30 000 obetí , že je to viac ako počas 2 ročneho konfliktu vojny UA RUSKO, kde sú obete rátané na státisíce....UA min 100 000 az 150 000 a RUS 300 000 až 400 000. To sú počty ...celá komplet BA ...V tomto teda "nemá" prehlad ..
02.04.2024 - 21:50:39
01
Nepozeral som, ale predpokladam, ze sa bavili o civilnych obetiach a nie vojakoch.
02.04.2024 - 21:55:51
02
mareno17 napísal:
Nepozeral som, ale predpokladam, ze sa bavili o civilnych obetiach a nie vojakoch.


Aj keby išlo o len civilne obete ....tak vojna na UA ich má teda fakt omnoho viac.
02.04.2024 - 22:04:07
00
Z pohladu nasej kampane nepodstatny spor o smutne cislo. Ukrajina priznava ca. 30k civilnych obeti, OSN 10k.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-lidske-ztraty-kolik-vojenskych-i-civilnich-obeti-obe-strany-udavaji-226044

Kvoli diskusii som si naladil Markizu na satelite, kedze ju nepozeram, vykon Kovacic-Hanzela neviem posudit. Bol fakt taky zly ako pisu SME diskusie?
Mne to tak strasne neprislo, no je to prva diskusia, ktoru som videl a tak neviem porovnat.

(Markizu som hned odinstaloval, uputavky na miestne serialy ma zabili.)
02.04.2024 - 22:18:02
00
Kibib napísal:
To video s Jožom budem posielať každému koho uvidím na bajku, kolobežke, motorke bez prilby.

Ako to nie je deepfake video ako som si myslel?
02.04.2024 - 22:30:33
00
Kovačič Hanzelová je pokiaľ viem len jeho manželka, on by mal byť iba Kovačič, no ani mne sa nezdal nejako zlý. Nebol síce až tak rázny, ako napr. Ľuboš Rosí v ČT, keď "upratal" Erika Kaliňáka, no až tak "z cesty" tam imho ani jeden z diskutujúcich nerozprával. Za mňa to viedol celkom OK.
02.04.2024 - 22:30:50
02
S tym menom to bol pokus o zart.
02.04.2024 - 22:35:41
03
Mne sa práve zdalo, že Pellemu dosť naložili (Korčok ,ale aj Kovačič otázkami 🙂)....v strednej časti relácie už bol dosť mimo....ale tak nie je nejaký nováčik, aby ho úplne rozbili.....ale myslím, že ťahal za kratší koniec. Zase je otázka, či to niekoho presvedčilo ísť/neísť voliť a komu to hodiť...
02.04.2024 - 22:35:50
05
Ja zase nečítam diskusie (edit: k tejto debate). Mne to vyzeralo ok, pripravený bol, občas ho predbehli a raz sa nekontrolovateľne nezastavitelne kandidáti pustili do seba, on sa snažil ich zastaviť. Ak by ich na chvíli vypol, oboch, nečudoval by som sa,ale ani nevypnutoe nebolo nič zle.
02.04.2024 - 22:47:58
00
bladerunner napísal:
Mne sa práve zdalo, že Pellemu dosť naložili (Korčok ,ale aj Kovačič otázkami 🙂)....v strednej časti relácie už bol dosť mimo....ale tak nie je nejaký nováčik, aby ho úplne rozbili.....ale myslím, že ťahal za kratší koniec. Zase je otázka, či to niekoho presvedčilo ísť/neísť voliť a komu to hodiť...

Môže byť, no ja som mal minimálne ten pocit, že Korčkok výrazne viac útočil na Pelleho a zároveň nemal až tak navrch, ako naposledy v rozhlase, no to môže byť aj tým, že Pelle nerozprával "až také hlúposti." Akurát na záver trochu vypadol z roly a debatu zaklincoval tým, že má len malý, 98m2 trojizbový byt, tak občas rád využije Náhlikovu vilu. Škoda, že im tam už neostal čas, z toho mohla vzniknúť ešte celkom zaujímavá diskusia :)
02.04.2024 - 23:13:30
00
Transparentnosť kampane a zabil, že jeho agentúra má splatnosť faktúr 60 dní (možno viac).... takže o mesiac a pol-dva sa dozvieme podrobnosti financovania....hmmm? 🤔 To akože fakt?
02.04.2024 - 23:24:13
00
Na ten nevysetreny semafor sme kolko cakali? a hovno z toho... "skutok sa nestal"
02.04.2024 - 23:26:12
00
Nevyšetrí sa vôbec nič. Ani jeho účet, ani falošná stránka Korčoka. Ak sa aj začne vyšetrovať, už dávno bude po voľbách. Časom sa na to zabudne. Ak vyhrá Korčok, ľudia sa na to vykašlú, veď aj tak vyhral, hoci Pelle nehral fér. Takže určite sa tlačiť na vyšetrenie toľko nebude. Po voľbách budú dôležitejšie veci na riešenie. A ak vyhrá Pelle, no tak tam nie je o čom. Viď semafor a Danko. Záhadné ticho, video nikde. A pôjdu si svoju hru pekne ďalej. Z útrob parlamentu sa vynorí Fico a jeho kecy, ako zachránili Slovensko pred vojnou a "americkým" prezidentom a láska ľudí k vlasti zvíťazila a blabla, grc. Opäť sa otvorí Trestný zákon a netreba zabudnúť ešte na amnestiu prezidenta,
Pelle sa Závodského bojí, ten by mu včera v diskusii naložil. Bolo lepšie sa jej vyhnúť a s úsmevom to vo večernej diskusii ukecať. Kovačič bol podľa mňa včera slabý. Chvíľami to vyzeralo, že tam vôbec nie je a oni si idú svoje. Okrem toho, už z druhej debaty mám pocit, že na Korčoka tlačil viac ako na Pelleho. Korčok včera večer v debate podľa mňa stratil. Vieme, že Fico a Pelle sú hnoj, ale jedno sa im musí nechať. Sú inteligentní a presne vedia, čo robia. K tomu má Pelle ešte výhodu rozkošného, usmiateho, milého chlapca, ktorého by babky najradšej poštípali na lícach a hlavne jeho rétorika. Nech je to akýkoľvek blud, ale keď to povieš správne, ľudia to zožerú.
Požičiam si Wikipédiu:
Podľa Aristotela rétorika chce presvedčovať bez toho, aby si robila starosti o pravdivosť, či len zdanlivosť toho, o čom sa hovorí.
História pozná nejeden príklad toho, že to funguje.
03.04.2024 - 06:41:28
019

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up