zas som nevyhral tak budem musiet prísť aj na budúci rok.

Koláčiky v Omšení super, ale najlepšia občerstvovačka bola na Baske :lol:, v Hornej Porube bolo minuloročné dievča v bikinách, dnes bez bikín :cry:
30.08.2008 - 19:41:38
00
Vidis, mozno si ma videl, ale neozval si sa. Este aj na drese mam mtbiker.sk, aj svoj nick, no nikoho (okrem tych 4, ktorych poznam) z fora som nevidel (mozno Jarozu, uputala ma Merida 96 "slinty-slinty" a majitel sa mi zdal nejaky povedomy podla fotiek z fora).

EDIT: jaroza, vdaka za pozdrav aj pochvalu biku. Trosku ma mrzi, ze som sa neprihovoril, no nebol som si isty a este k tomu som tak povediac nespolocensky typ. :oops: A mimochodom, 96-tka je asi jediny full, ktory si viem pod sebou predstavit, nech sluzi.


Naposledy upravil tmax dňa 30.08.2008 - 22:18:17, celkovo upravené 4 krát.

30.08.2008 - 19:42:00
00
Dobre to vystihol Imroman - perfektný maratón, dobré značenie, výborné občerstvovačky. Počasie vyšlo, takže sme si to užívali. Keďže som nemal žiadne problémy s nikým a ničím, tak môžem poďakovať Barborke za spoločnosť na trati a zajtra jej popriať rovnako dobrý pretek v Krakove.
A ešte by som chcel pozdraviť fóristov čo som stretol - Lorda Klaymena, Stica, Imromena, Konnkyho, Lapierra, Mata, Gira, Dutchmana, pána beka ale vás tam bolo... :D :P :lol:

Áno a ešte chcem špeciálne pozdraviť Tmax-a, pred chvíľou som si pozeral Tvoju Meridku, tiež paráda :!: . Z fotky naľavo už ostala len tá istá prilba. Dres je nový ako aj Merida 96. Je to raketa. Chce to už len lepšieho pretekára a na tom sa tvrdo pracuje.
30.08.2008 - 19:52:26
00
tmax, to ma vobec nenapadlo, duchom som bol niekde mimo, len teraz ma napadlo, podla foto tvojho biku, ze ten tvoj ram som si vsimol...hadam nabuduce
30.08.2008 - 20:04:02
00
Super maraton (klasik). Trat som si uzil aj z bolestou chrbta. Dost ma zaskocil stav zvaznic ktory bol dost drsny(ani jeden pad a ani jeden defekt). Znacenie bolo super, az na jeden preklep po prvej obcerstvovacke som sa svihol a isiel som as 500m zle. Pacilo sa mi a urcite sa zacnem castejsie zucasntovat na takychto akciach.
Inac co sa stalo marecejovi??? lebo sa mi zdalo ze som pocul je meno a ze sa mu nieco stalo!!
30.08.2008 - 20:10:11
00
uzasne, bol yo moj 1. maraton (BASIC 43Km) a ja som mal inak ak si ma mozno niekto pamata (jedineho na dnesnom podujati) MODREHO avalancha 2.0 z bielou vidlu a modre triko a cierne gate :)
u mna to bolo tak, ze 1. kopec som stale nejak utekal Petrovi (strom) tak som musel kazdu chvilu stat, ale zasa v tom 1. zjazde do omsenia som obehol asi 10 jazdcov :shock: 8) (proste sa mi nechcelo brzdit) :lol:
kolaciky v omseni boli FENOMENAALNE hlavne ten makovo lekvarovi...
podarilo sa mi asi na 10Km (taky 1. brod) vyvalit, tak mam dodretu celu lavu nohu (teda stehno)
budem asi na 3 fotkach :wink: :lol:
Petovi s apodarilo vyvalit v kaluzi : chcel cez nu prejst ale nejakosi sa tam zasekol a nestihol sa odopnut tak ako strom padol na bok :lol:
baby boli pekne (najma cislo 712 (bledo modri dres) 8) )
POCASIE = SUPER (uplne idealne = sucho akurat teplo ale bohuzial obcas az moc fukal vetrik (hlavne na luke nad Hornou Porubou)
ORGANIZACIA = SUPER = nadherne znacenie, vela jedla+pitia ochota u orgabizatorov, proste spica :wink:
naadherne rychle zjazdy (neviemci niekdo vie kde (zhruba v polke) v lese takyyy dlhy tiahli kde som isiel +/- 50Km/h (smrt v ociach, ale nebudem predsa vyslapanu energiu paalit v brzdach ? :? )
vyslampi moc pekne a umiestnenie na 83 mieste je myslim na 1. maraton z 3 treningami pred tym velice dobre (Peto bol 84. )
inak spoznal som viacerich clenov fora :
Marcej : poprosim obsiahlu spravu o tvojej nehode (ja to odhadujem ze to rajdy nevydrazali a preto ten laket)
Heno : pekna ruzova "kombineza" a naaadherny 1cap
Foxo : prajem ti to 18 miesto (ked som si ta uz na ceste do PU nedavno pomylil z nejakou blondinou na S-work-u :twisted: )
Roman : tie fotky niekde natiahni na net, nech si ich mozem pozret, a diky za fotecky kedze ma nemal kdo fotit PS : paci sa mi vasa rodina sudrznost, ako ste boli pekne vsetci v bielom a pri sebe :oops:
Quasko : kde si skoncil ? kedze nepoznam tvoje meno tak som ta nenasiel a pomohla ti ta cigaretla pred startom ? :lol: :? (mal si pravdu = rychli start :cry: )
ten konec bol zabijak...
PS : moje cislo 709
PS2 : chcem sa ospravedlnit chalanovi na Tmavom TREK-u (asi nejaka 8000ka) ze to na ceste do ciela, nejakosi som uz nevnimal :(
a este sa chcem podakovat kazdemu kto uhol ked som ho v zjazde dobehol ale zasa vacsinou pri vyslapoch som sa zasa ja uhybal :twisted:
PODLA MNA SUPER AKCIA


Naposledy upravil Miraculix dňa 30.08.2008 - 22:40:39, celkovo upravené 1 krát.

30.08.2008 - 20:38:45
00
veru tak super akcia, vela super ludí, trat bola rýchla a dobre značena až na jeden moj defekt a par krčov v nohach som to zvladol
30.08.2008 - 20:52:33
00
pohodicka.....vypomahal som na trati v jednej zatacke na baby trati :D .....vystartovali sme aj s kamaratmi(jeden tratovy komisar) par minut pred startom basicu a koli neprekazaniu v trati sme pockali pri prvom vjazde do lesa kde stal chhlapec ktory vobec neukazoval smer(a mal) kym vsetci z basicu neprejdu....hned sme po nich vystartovali a tretinu sme predbehli hned v kopci a potom uz len pekne po trati az kratky vjazd do mesta kde sa mali o ukazovanie SMERU starat dubnicky policajti ktory sa na to velmi krasne vydrbali takze sme tam boli my......po poslednych (ne)pretekaroch sme isli do prejti kde maju 2 problematickych čoklov :lol: .......dalej uz sme len sli a samozrejme pri mojej sikovnosti som chytil defekt a samozrejme ako "spravny" cyklista nenosim lepenie ale nastastie bol jeden ukazovac smeru mi pozical sadu ale samozrejme pri mojom stasti v lepidle nebolo ani prd tak som zastavil jedneho pana ktoremu dakujem ze mi poskytol celu sadu na lepenie........nejak sme to zalepili i ked nesikovne lebo po vyjazde z dubnice znova sa lepilo to iste :evil: ..........ale vcelku sa mi to cele pacilo a buduci rok vyrazim na trat uz ako pretekar :D
30.08.2008 - 20:57:39
00
uplny suhlas s prispevkom od Miraculixa :wink:
30.08.2008 - 21:02:17
00
Zdravim pani . No konecne som uz aj ja doma . O maratone uz bolo povedane vsetko a ja len suhlasim . Uz tesim sa na dalsi rocnik. Dubnicak je top .Zo svojim vykonom ... to necham radsej tak :oops: . Ale padol som len raz. No a technika ma nezradila . To ma tesi. Zdravim tulenika s ktorym som sa stretol uz vo vlaku do Teplej. Je to prvy forista ,ktoreho poznam osobne a je to super clovek. 8)
30.08.2008 - 21:25:00
00
sak si bol 115 to mas dobre...
ja som sa nestretol aniz Tulenikom ani z Lapierrom ani z iceman-om (to su ty o ktorych som vedel ze by tam mali byt)
30.08.2008 - 21:34:07
00
sak si bol 115 to mas dobre...
ja som sa nestretol aniz Tulenikom ani z Lapierrom ani z iceman-om (to su ty o ktorych som vedel ze by tam mali byt)

keby si vydržal aj na vyhlasovanie ... kooopa ľudí z MTBikera tam bola pokope :wink: 10 určite
30.08.2008 - 21:43:06
00
Ja to vidím tak, že organizácia maratónu bola na 1, počasie na 1, trať na 1, môj výkon radšej nejdem hodnotiť, chcel som dať klasika pod 4 hod, ale nakoniec to bolo dákych 5 min nad môj cieľ. stačilo by, keby nesedím 5 min na trati s kŕčom v strehne. Chcel by som sa ospravedlniť tým čo som tam tých pár minút zavadzal, ale fakt sa nedalo. A chcel by som sa poďakovať tomu, čo sa pri mne zastavil a dal mi nejakú tabletku proti kŕčom. Bez nej by som neviem ako došiel do cieľa. Isté je ale, že budúci rok som tam znova.
30.08.2008 - 21:46:28
00
ja som síce nebol, ale "náhodou" som išiel okolo...

Prílohy:

Image00020.jpg
Image00020.jpg 361.67 KiB thumb_up0thumb_down

30.08.2008 - 21:54:03
00
...

Prílohy:

Image00034.jpg
Image00034.jpg 401.23 KiB thumb_up0thumb_down

30.08.2008 - 21:55:14
00
keyboard_arrow_up