Ako sa hovorí, nasrate v hlave a zarovnané s kelňu 🙃 a potom sa čudujme, že moji rovesníci hľadajú spôsoby len na to, aby odišli z tejto chorej spoločnosti. Tieto voľby ukázali aký tupy národ sme. Nadpolovičná väčšina tupcov. Pánboh zaplať
07.04.2024 - 00:11:04
05
Huliak , ktorý nepovažuje gayov za ľudí,práve gratuloval gay prezidentovi Slovenska. Toto je Slovensko -falos,hnus, nakradnuté majetky a umelé úsmevy pre jednoduchých sprostých slovákov.
07.04.2024 - 00:14:42
030
Idem si hladat pracu v zahranici. My si nezasluzime sa mat lepsie. Ked v praci ludia budu pytat plat, tak ich poslem za fikom a podrztaskou. D p c
07.04.2024 - 00:17:58
02
'Zaverecna' reč Korcoka emotívna a zároveň rozumná.

PP najskôr habkal, potom sa prepol do predvolebných kampaňovych opakovaciek. RF po boku, ťaží body, znova straší a ociernuje.
"Väčšina ľudí si želá tento štýl vládnutia" :((
07.04.2024 - 00:18:25
08
Ten PP prihovor bol sladky ako cukrova vata… ze so srdiecka … a podobne dristy. Ko…kot kto mu toto zerie!???!!! Som sa skoro od lubosti rozplakal. De.ment teply
07.04.2024 - 00:22:34
07
Na záver podrztaška dobre povedal. Nech pán boh ochraňuje Slovensko, lebo táto čvarga ho rozoberie do posledného šrobku.
07.04.2024 - 00:25:29
04
od pondelka lacnejšie potraviny, konečne :f:
07.04.2024 - 00:27:08
03
Aspoň, že hneď na začiatku neklame, alebo ?
Peter Pellegrini vyhlásil, že jeho kandidatúra nebola postavená na žiadnom marketingu, na žiadnom odpore, na boji proti niekomu. V ďakovnej reči dodal, že išiel do súboja úprimne a kvôli podpore. Za podporu ďakoval Robertovi Ficovi aj Andrejovi Dankovi.
07.04.2024 - 00:34:24
02
That's the point to justify

Blahozelam Gerrymu. Psa sme ako prvu damu este nemali 🤣🤣🤣
07.04.2024 - 00:35:02
07
nie je prva dama Nahlik?

fck it, mozem poslednu platbu zduplikovat aj teraz, cim menej penazi miniem na Slovensku, tym menej dostanu dezolati :D

i.imgur.com
07.04.2024 - 00:43:18
010
tou prvou damou bude skor jamkaty...
07.04.2024 - 00:48:21
04
Joe70 napísal:
Extrémne vysoká účasť. Tieto voľby rozhodli dezoláti a debilný zákon, že sa nedá voliť zo zahraničia. By som sa nedivil ak by predložili návrh zákona, aby sa nedalo voliť zo zahraničia v žiadnych voľbách. Najlepšie zakázať expatom voliť úplne.
Ale niet sa čomu diviť. V prvom kole volilo Korčoka 958 tis. voličov, v druhom kole pri 90% sčítanosti má iba 936 tis. hlasov. V podstate nezískal žiadneho nového voliča.
Osud Slovenska ale nemôže závisieť na expatoch. Slovensko je j*bnutá krajina a potrebuje padnúť na hubu. Všetky voľby boli zatiaľ slobodné a demokratické. Slovensko má iba to, čo si zaslúži. Nemôžu za to ani Rusi ani Američania.


Samozrejme sa dopocitavala Bratislava a trocha Kosice. Korcok naopak získal štvrť milióna nových voličov a nie v podstate žiadneho.
07.04.2024 - 00:49:28
01
vieš prečo? Lebo "zlá" Bratislava a utláčaný vidiek. Nikde vo svete si nejdú ľudia tak po krku ako na Slovensku. Stačí si pozrieť aj šport, bratislavský klub vs zvyšok Slovenska. Je jedno, že som skalný Košíc, ak treba, kúpim si dres Spišskej a budem jej fandiť, len aby porazila Bratislavu. To isté aj s platmi, kde sa sťažujú, že v BA sa dobre zarába. Je to čiastočne pravda, mediánový plat Bratislava 1650€ zvyšok Slovenska 1350€. To je realita, ale médiá ti dajú priemernú mzdu, že v BA je 1983€ ale priemerná mzda vo zvyšku Slovenska je 1637€ (všetko za rok 2023). Zrazu, ten človek, čo zarába mediánovú mzdu v Košiciach má pocit, že zarába o 600€ menej ako v BA a že sme tu boháči. Pritom podľa nákladov na život v pomere k mediánovému platu je BA vlastne na tom najhoršie, všade im zostane viac peňazí. Ďalší problém? Úspech sa netoleruje. Dobre to povedal v jednom rozhovore Peter Bondra: Keby bol Sagan Talian, už mu stavajú sochy. Na Slovensku je to neschopák, čo nikdy nevyhral Tour de France. To isté aj Vlhová, človek má pocit, že viac slovákov fandí Shiffrinovej ako Vlhovej, lebo Vlhová je drevo a len večne druhá. Alebo Cibuľková. Chápem, nie každému sa páči, ako sa prezentuje. Faktom ostáva, že to bola najlepšia slovenská tenistka, zarobila si a svoje peniaze si do hrobu nevezme. Ale hej, treba na ňu kydať a kopať do nej. Najväčší problém napríklad keď sa nechala zaočkovať mali ľudia, čo sa odmietali dať očkovať. Alebo komička Salátová, keď tam do nej ryla, ako si dovolila ísť na Zanzibar, keď všetci slováci trpeli na Slovensku. V tom čase, keď to komička riešila, tak na Zanzibare sa okrem Cibulkovej premlelo ďalších 15 či 30 tisíc či koľko Slovákov. Všetci hostia okolo boli ticho, nikto ani necekol. Aj Cifrová/Ostrihoňová, radšej sa pozerala inde. Len preto, že si dovolila ísť na dovolenku, kam mohli ísť všetci a dovolila si dať odtiaľ fotku a všetci čo chceli tam mohli ísť a stačili im na to v tom čase 1000€ pre 2 osoby v najlacnejších lokáciách. 500€/osoba je dosť, ale zase nejak 70% slovákov to zvládne našetriť za rok na 1 dovolenku. Nepamätám si už ktorý známy slovák to povedal, som videl na youtube urývok z podcastu a tam to povedal presne. Že on sa bojí v zahraničí priznať, že je slovák, lebo slováci kade chodia, tade rozprávajú ako tu je všetko komplet zle a nikto sem chodiť nemá. Pritom všetci ostatný, tak lákajú, že pozri čo máme v Poľsku, Rakúsku, Maďarsku, Taliansku, dojdi. Samozrejme aj oni majú problémy, ale hovoria pozitívne o svojej krajine. Máme tisíce úspešných slovákov, ale pre bežného slováka je určite ukradnuté, dané cez posteľ, je ešte 10 ľudí lepších ako ten človek. Si svetová 4 v tenise, kde základňa je nejak 100 000 tisíc hráčok, ale je to málo, lebo si len na 4. mieste. Hlavný zvukár na Olympiáde v Londýne počas ceremoniálov bol Slovák. O tom vie možno tak 400 ľudí na Slovensku. Ale nie, treba zhodiť zadupať každého úspešného, lebo ja som nič nedokázal.

peter120 to nemá čo spoločné s genetikou. Je to len tuposť ľudí, nič viac. A závisť. Keď ja sa mám na p*ču, musia sa mať aj ostatný. Ťažko zistiť, koľko mladých volilo Smero-Hlas. Problémom je generácia, čo ide do dôchodku. Sú tu ľudia, čo sa za smiešne peniaze dostali k domom a bytom, nepozerali do budúcna, predrbali peniaze, kde sa dalo a ak im niekto nasľubuje dôchodky, prečo by volili niekoho iného? Som v stavebníctve. Poznám desiatky prípadov už dôchodcov, čo robili za minimálku a zvyšok na ruku a neboli to zrovna malé peniaze. Myslíš, že si niečo odložili? 99,99% nie, všetko minuli a keď im došiel výmer dôchodku v minimálnej výške, tak plačú, že nemajú dôchodok. Ak už sa hrám na to, že odrbávam systém, mal by som vedieť ako funguje, lebo inak odrbem sám seba.
07.04.2024 - 01:11:55
03
Tecka napísal:
Ten PP prihovor bol sladky ako cukrova vata… ze so srdiecka … a podobne dristy. Ko…kot kto mu toto zerie!???!!! Som sa skoro od lubosti rozplakal. De.ment teply


Ja som to vypol po 5 minutach a isiel domov. Z tych dristov by mi hlavu roztrhlo. Ja volam Pelleho plastelina, proste Fico ho vymodeluje presne tak ako potrebuje. A to je cely Petko, nic viac ako plastelina bez mozgu
07.04.2024 - 03:23:16
010
thumb_up1thumb_down

Bratricku nevzlykej, neplytvej slzami. Nadávky polykej a setri silami.....

posledný nemusí zhasynat, oni tu žiarovku aj tak uj**u ale 52% ľudí povie ze to je okey
07.04.2024 - 05:17:32
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up