Jaroh nechcem sa tu zacykliť do nejakej debaty, ano maš pravdu, spoza klavesnice sa po bitke ľahko hovorí. A súhlas, že opustiť hodnoty pre výsledok by nebola dobrá cesta, na druhej strane treba byť rázny a bojovať aj zbraňami konkurencie (nemyslím klamať, strašiť a hoaxovať). A dodám teda, že nemám tu zázračnú radu a návod ako to urobiť, skrátka mi na strane alternatívy chýba líder, osobnosť, vystupovanie a drive na to aby sa to tu výhľadovo mohlo nejak otočiť. thats all.
07.04.2024 - 11:23:30
06
Hej, v tomto súhlasím. Korčok je fajn, ale nie je pre verejnosť líder. A ani mladší Šimečka nie je.
07.04.2024 - 11:27:03
01
nestaci ti Korcok ani Simecka, ale vies ako to dopadne ked sa na opacnej strane spektra objavi rovnaky populista ako Fico...

upload.wikimedia.org
07.04.2024 - 11:48:30
03
V podstate som ostal smutný a sklamaný len z toho že sa naplnilo to čo som dúfal že s anenaplní ale tak nejak som predpokladal že hej. Na druhú stranu, veľmi pozorne dokumentujem čo zdieľa moja teta (brutálna smerovolička) a tak ako tomu bolo cca 10 rokov dozadu keď volila smer ale zároveň nadával ako zle sa tam no vo VK majú... (lenže vtedy som bol ešte "ten stredoškolák čo sa k tomu nemá čo vyjadrovať, lebo tomu nerozumie") tak teraz len čakám či jej to bude trvať rok, dva alebo tri...a pekne krásne jej začnem tie screenshoty z jej FB a výroky čo natárala vyhadzovať na oči....

Lebo na takýchto užitočných idiotov fakt neplatia rozumné argumenty a už fakt jediné čo ostáva je toto. Keďže sme v demokratickej krajine výsledok volieb samozrejme rešpektujem, ale o to ostrejšie jej budem nastavovať zrkadlo jej vlastných činov keď sa prebudí že sa za smerohlasáckej vlády zase nemá lepšie...
07.04.2024 - 11:49:50
011
Zipsik, robiť to treba, to hej, ale veľa od toho nečakaj. Ľudia, ktorí volili Fica a spol, neovládajú racionálne rozmýšľanie a vždy si svoje chyby či rozhodnutia z minulosti nejako vysvetlia uspokojivo sami pre seba.
Takže ak ukážeš tete tie screenshoty, tak ona ti povie niečo ako "... lebo Dzurinda", "... lebo Čaputová" a pod. a je to pre ňu vybavené.
07.04.2024 - 11:54:35
06
PINY napísal:
Okres DK to hodil Korčokovi :$
A široko ďaleko nikto iný 🤦🏼‍♀️
Som veľmi zvedavá na Malatinú, aký úspech mala agitácia pani starostky na webe.


Nato, ze ich masirovala to nebolo takze zle.. 1 hlas.. ale osobne vylevy pokracuju stale :)

Prílohy:

Screenshot_2024-04-07-11-50-35-785_com.facebook.lite.jpg
Screenshot_2024-04-07-11-50-35-785_com.facebook.lite.jpg 84.86 KiB thumb_up0thumb_down

Screenshot_2024-04-07-11-32-25-852_com.facebook.lite.jpg
Screenshot_2024-04-07-11-32-25-852_com.facebook.lite.jpg 106.95 KiB thumb_up0thumb_down

07.04.2024 - 11:55:07
18
Wau, Malatinčani palec hore!
07.04.2024 - 11:57:04
09
ja sa priznam, ze som volit nebol ani v jednom kole - pocas oboch kol som bol v zahranici (teraz dlhodobo planovane, pocas prveho kola neplanovane), inak chodim prakticky ku vsetkym volbam...

keby mal simecka gule, tak by mal zacat zbierat podpisy na referendum o vystupeni z eu a nato - zjavne si to vacsina naroda zela, tak nech ficovi trosku postiska ritku a nech sa demaskuje, aj ked tym jeho mentalnym subnormam by aj tak nedoplo...
ked uz nic ine, tak to len urychli ten nevyhnutny krach a koniec tejto parodie...
07.04.2024 - 11:59:47
02
Jonáš Záborský 1868...ale platí to aj v roku 2024
https://twitter.com/Pessimist4Sure/status/1776898610082320542
07.04.2024 - 12:11:58
07
Na jednu stranu áno, na druhú by to bolo strašné zahrávanie sa s ohňom. Pri BREXIT-e podľa mňa ani tie najväčšie anglické anti-EÚ filcky nečakali, že by mohli byť úspešní. SLOVEXIT by ale vysoko pravdepodobne dopadol úspechom za frenetického potlesku množstva obyvateľov, problém by bol len vo vysvetlení prečo tá následná "suverenita", "nezávislosť" a "sebestačnosť ako za starých čias" (!!!) vyzerá tak trochu dosť na draka ...
07.04.2024 - 12:18:11
013
rockfox napísal:
ja sa priznam, ze som volit nebol ani v jednom kole - pocas oboch kol som bol v zahranici (teraz dlhodobo planovane, pocas prveho kola neplanovane), inak chodim prakticky ku vsetkym volbam...

keby mal simecka gule, tak by mal zacat zbierat podpisy na referendum o vystupeni z eu a nato - zjavne si to vacsina naroda zela......


Keby sa spustilo referendum za vystúpenie Slovenska z EU a Nato tak až potom by sa ukázala pravda čo chce národ a to si žiadny politik plne pri zmysloch nedovolí.....pretože tak ako on tak aj drvivá väčšina národa vie že v prípade otvoreného vojnového konfliktu by sme slúžili len ako nárazníková zóna a kto si myslí opak tak je naivný ;) .

Mimochodom volil som Pellegriniho a očakávam úrážky, osočovanie, vulgarizmy a výsmech....tak nech sa páči dámi a páni do mňa :* . A ešte niečo.....ak sú tieto vaše úrážky, osočovanie, vulgarizmi a nenávistné komentáre reprezentatívna vzorka voličov Korčoka tak som rád že som tak urobil .

Zdravý sedliacky rozum ešte zo Slovenska neutiekol 8) ....
07.04.2024 - 12:53:24
01
gebula, a v com by to bolo ine od toho, co tu je/bude teraz? ved ani nato by nas neprislo branit a zbytocne by nepredlzovalo konflikt...

winter78, prvy krok si zvladol, tak este povedz, preco si sa tak rozhodol.
07.04.2024 - 12:53:50
16
winter78 napísal:
A ešte niečo.....ak sú tieto vaše úrážky, osočovanie, vulgarizmi a nenávistné komentáre reprezentatívna vzorka voličov Korčoka tak som rád že som tak urobil .


Celkom vážne by ma zaujímali zo 3 také najvážnejšie príklady vyššie uvedeného správania z tohto fóra. Lebo cítim tam rovnaký vzorec správania ako u voleného kandidáta, keď večer napriek extrémne dobrému výsledku zrušil jamky v lícach a smrteľne vážne sa posťažoval, že bol OBEŤOU ŠTVAVEJ KAMPANE :tmi: Tu vidím istú nádej na odpoveď, od neho by mi prišla dosť ťažko ...
07.04.2024 - 13:01:38
14
No keďže NATO by nemalo ani žiadny formálny záväzok, bolo by to celkom pochopiteľné. Vzhľadom k nastaveniu výrazného počtu obyvateľov si viem predstaviť nadšenie aj v príchode a chráneniu zo strany slovanských bratov (iný agresor ma nenapadá), akurát by to bolo tzv. HARD WAY poučenie že v realite to vyzerá dosť odlišne ako v ich dementnými hnojometmi podporovaných predstavách (čerstvým príkladom nech sú pohraničné oblasti Ukrajiny s výrazným, často nadpolovičným podielom etnických Rusov, ktorých prišli "zachraňovať"). A čo sa týka ekonomického dopadu vystúpenia s EÚ - stačí si len porovnať čo máme tu a teraz, a čo sme tu mali v období rozvoja "slovenskej kapitálotvornej vrstvy", keď sme cudzie nechceli a svoje si nedali (ehm, ehm, ehm). Nie je to až taká stará história, takže každý človek vo veku 25+ by mal mať v odpovedi úplne jasno ...
07.04.2024 - 13:15:09
05
winter78 napísal:
A ešte niečo.....ak sú tieto vaše úrážky, osočovanie, vulgarizmi a nenávistné komentáre reprezentatívna vzorka voličov Korčoka tak som rád že som tak urobil .
Zdravý sedliacky rozum ešte zo Slovenska neutiekol 8)


lebo ,,vaša strana,, vôbec neosočuje, neuráža a nepouživa vulgarizmi

inak počkám si tiež na tie argumenty prečo PP ... pretože mam dosť pochybnosti o tom ,,zdravom sedliackom rozume,,

ja však stále verím, že raz ta karty obrátia, dufam ze sa toho raz dožijem
07.04.2024 - 13:18:16
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up