Ahoj,
V ziadnom pripade to nie je “obuvanie” sa do mtbikeru. Skor je to jeho hecovanie, kedze tieto veci sa uz casom naucili celkom dobre robit.

A ci musi zastresovat toho alebo oneho…? Pozri mame tu vela sikovnych jazcov, ale iba par rozhovorov s najznamejsimi. Prirovnal by som to k prezentacii timu MTBiker… od riaditel az po upratovacku… co je super. Vela ludi si nevie predstavit kolko energie stoji za jednym balickom z obchodu.

Takze si myslim, ze by bolo super aj pre MTBiker prezentovat aj mlade talenty, urcite by to pomohlo aj im.

Well… je to troska aj taka moralna podpora sportu, ked uz zacali vo velkom tocit biznis a riadit komunitu, tak by som ocakaval aj v tomto smere nejaku aktivitu. Ja to mozem z fabriky podporit akurat objednavkou…

Kazdopadne dakukem za kazdu reakciu.


filipskalican napísal:
Bohuzial v dnesnej dobe to tak je. Sami chalani v DH scene povedali, ze na SVK nedokazu mat taky instagram ako jazdci z Francuzka, Ameriky a ine. Preto maju aj potom vacsi problem najst nejaky tim, lebo sa tie timy pozeraju preve na tie cisla socialnych sieti a potom aj samozrejme na nejake tie vysledky. Bohuzial zijeme v dobe marketingu na socialnych sietach a okrem vykonu je aj toto dolezita cast pre sponzorov. Ti co maju instagram si to uz urcite davno vsimli a ano patri to k tomu. BOhuzial v tomto pripade maju baby na socialnych sietach prezentaciu slabu, co sposobuje aj tu mensiu podporu. A urcite by som sa neobuval do MTBIKER len kvoli tomu, ze tu je. O babach boli spravene aj samostatne rozhovory, ktore som si rad precital. Na Slovensku je dost vela kvalitnych pretekarov, ale to neznamena ze teraz vsetkych musi zastresovat MTBIKER a pisat o nich.
17.04.2024 - 11:01:46
00
A este jedna vec aby to nebolo, ze sa bavime len o lajkoch, socialnych sietach a pod. Vybornou formou moze byt aj clanok s nejakymi zazitkami, alebo niecim, co zaujme trochu viac a neni len sumarom vysledkov. My na MTBIKER take pomerne casto publikujeme, len treba chciet...nasou povinnostou nie je ich od niekoho tahat :)

Gusto to co pises plati pre hobby, ale tu sa pokial viem bavime o nejakej podpore. Preco by mal niekto niekoho podporovat, ked v podstate nevie oslovit ludi, pripadne aspon trochu motivovat? Ale to je na dlhu diskusiu :)
17.04.2024 - 14:01:01
01
Ďakujem za názory aj podporu :hug: pre dievčatá, trošku nám diskusia ušla, preto by som poprosil, toto nie je oficialny infokanál Janky a Mati a zaručene tu nechcem vytvárať vášne, fame, alebo nebodaj rozpor voči komukoľvek ani @imroman a už vôbec voči MTBiker. Ak sú tie príspevky mimo, kľudne ich treba vymínuskovať, dovolil som si len sprístupniť info od aktérok, občas zo zákulisia a reagoval som na príspevok pred. Áno Dzeff to trafil, baby sú viac pretekárky, ako infuecerky, ale a aj to sa zrejme treba naučiť :bow:
Myslel som si, že by to mohlo niekoho z
komunity MTB zaujať, veď aj naši športovci sa občas dostanú na MTB súťaže vo svete (názov témy) a o ženách a ženských súťažiach ani
nehovorím. Za mňa obdiv, aký projekt si baby vymysleli a že z neho neustupili :muscle: a je toho v pláne podstatne viac :rock:

...a aby sme neboli úplne offtopic, dnes ráno na pretekárov(ky) na kopcoch čakal sneh a keďže sa išla podobná trasa, ako som bol minulý rok na Krk'n roll MTB, tak to bolo zrejme zaujímavé... výsledky v linku vyššie

Prílohy:

IMG-20240417-WA0000.jpg
IMG-20240417-WA0000.jpg 198.61 KiB thumb_up0thumb_down

17.04.2024 - 15:17:33
06
Suhlas
17.04.2024 - 15:29:30
00
kucofly napísal:
Ďakujem za názory aj podporu :hug: pre dievčatá, trošku nám diskusia ušla, preto by som poprosil, toto nie je oficialny infokanál Janky a Mati a zaručene tu nechcem vytvárať vášne, fame, alebo nebodaj rozpor voči komukoľvek ani @imroman a už vôbec voči MTBiker. Ak sú tie príspevky mimo, kľudne ich treba vymínuskovať, dovolil som si len sprístupniť info od aktérok, občas zo zákulisia a reagoval som na príspevok pred. Áno Dzeff to trafil, baby sú viac pretekárky, ako infuecerky, ale a aj to sa zrejme treba naučiť :bow:
Myslel som si, že by to mohlo niekoho z
komunity MTB zaujať, veď aj naši športovci sa občas dostanú na MTB súťaže vo svete (názov témy) a o ženách a ženských súťažiach ani
nehovorím. Za mňa obdiv, aký projekt si baby vymysleli a že z neho neustupili :muscle: a je toho v pláne podstatne viac :rock:

...a aby sme neboli úplne offtopic, dnes ráno na pretekárov(ky) na kopcoch čakal sneh a keďže sa išla podobná trasa, ako som bol minulý rok na Krk'n roll MTB, tak to bolo zrejme zaujímavé... výsledky v linku vyššie



Za mna si to vzdy rad prejdem, ked tu pridas prispevok ohladne ich pocinania. Ked mam cas a je moznost, tak si rad aj pozriem online niekde ako im to ide. Takze urcite v tom pokracuj, je tu isto viacero ludi, co si to radi precitame a ostatne veci uz nechajme tak. 😉
17.04.2024 - 19:09:29
04
inac ono s clankom a podobnym obsahom je strasne vela prace ktoru mnoho ludi nevidi a musis si v dnesnej dobe davat dost pozor co zverejnis.
mne sa ale velmi pacili tieto hodnotne prispevky vo fore ako robil kucofly aktualne, kratke, vystizne - clovek je v obraze. da sa povedat ze je to take viac free
velmi dobra bola aj corsair -ova cesta do aten - "live" popis bol taky autenticky ze clanok po to uz neprekonal.
18.04.2024 - 12:45:52
05
Mas pravdu Gusto0, ja som robil minuly rok jeden rozhovor a len samotna priprava a zosumarizovanie clanku mi dalo vela roboty. Treba tomu potom dat hlavu a patu a tiez aj vizual trosku poriesit. Ja osobne si neviem ani predstavit, ked sa robia video rozhovory, kolko musi byt za tym prace.
18.04.2024 - 20:36:10
00
triki napísal:
jenny si počkala na záver,škoda toho pádu Baten,pekný pretek.

čt šport je na svk vyradená.


Aliexpress
18.04.2024 - 20:57:25
00
Víkendová trať XCO v Brazílskom Araxá vypadá "hravo"

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net

česká repre
scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net

Zástupcovia sa zľakli a UCI nariadili organizátorom pridať na tomto skoku tzv. MVDP dosku, aby preklenuli "gap"
scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net

Bajkeri si neoddýchnu ani z kopca
thumb_up0thumb_down
19.04.2024 - 06:41:08
06
Za dažďa si to neviem predstaviť.
19.04.2024 - 08:28:16
00
Talentovaná česká reprezentantka Patricie Srnská má za sebou hrozivě vypadající pád při tréninku na jedné ze skokových sekcí... Následoval převoz do nemocnice a série důkladných vyšetření, která naštěstí neprokázala vážnější zranění. Tým Reprezentace MTB velmi děkuje lékařům a personálu nemocnice v Araxá za péči a vstřícnost...

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
19.04.2024 - 08:40:56
02
Fuha, vyzera to dost zaujimavo a narocne. Vcera tam mali zevraj aj burku. Tak som zvedavy ako to bude vyzerat v pretekoch.
19.04.2024 - 09:26:07
00
Sa im tam vysypala tatrovka z kamenolomu? 🤣
19.04.2024 - 09:32:03
01
To bude za chvíľu ako Rampage.
19.04.2024 - 09:52:49
00
hej trat zaujimava, hned dalsia fotka bikerka s fixovanou hlavou na nositkach :D
19.04.2024 - 09:54:08
00
keyboard_arrow_up