Zevraj mu retaz nadskocila na koreni a na zaklade toho mu potom spadla, ale priznam sa, ze som si to moc ani nevsimol a len som videl Viktora ako ju nahadzuje a sameho ma to prekvapilo, ze vobec mu spadla.
24.04.2024 - 10:33:37
00
Kristina napísal:
Inak by ma zaujímalo ako spadla reťaz Viktorovi. Takmer úplne banálna pasáž, žiadny rozbitý úsek, dokonca "false flat" (mierne do kopca) a reťaz z prevodníka išla odrazu dole. Koretzky ako celý tím Spešl jazdí Transmission.
Inak údajne aj Sam Gaze, ktorý v predposlednom kole jazdil s Ninom okolo šiesteho - siedmeho miesta (skončil nakoniec na 8. mieste) vraj zaostal lebo mu spadla reťaz. Jazdí Shimano XTR.

to iste som sa pytal aj ja ked som to pozeral ale nechcel som byt hnidopich lebo by mi tu isto vsetci vysvetlili ze ja tomu nerozumiem.
neviem aky koren ale teda isiel po hladkom a do kopca v zabere.
24.04.2024 - 10:37:55
01
scarinko ved prave, ze tam bola hladka hlina. No zevraj v nejakej predoslej sekcii uz pozeral na prevodnik, tak fakt neviem ci to mal uz nejako zle a len mu to v tahu spadlo alebo co sa stalo. Ale aj tak to je zaujimave, uvidime ci sa casom objavi nejake vyjadrenie alebo rovno napiseme Viktorovi na instagrame nech nam to teda objasni ak moze a ma cas :D
24.04.2024 - 11:12:11
01
Nedajte sa zase mýliť pohľadom na TV zábery. V reále je na trase oveľa viac nerovností ako sa nám zdá. Takže verzia s koreňom je uveriteľná.
Reťaz zvyčajne spadne s prevodníka keď sa urobí na spodnej časti reťaze "vlna" a tá zo spodu prevodníka zhodí reťaz. keď bajk nemá vodítko tak reťaz spadne kompletne a je potrebné ju ručne nahodiť. Vrchné vodíko by malo pomocť reťaz udržať na horných zuboch prevodník a pri pretočení kľukami reťaz nahodiť späť. Zdalo sa mi že Viktor sa točením snažil nahodiť reťaz späť, ale nepodarilo sa.
24.04.2024 - 11:32:15
00
Na tom malom jarceku mu to zhodilo…

Taky musi vydrzat aj 3x9

Na videu je pocut ako ked mu preskoci retaz a zachrci to.

Prílohy:

IMG_5417.jpeg
IMG_5417.jpeg 115.39 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2024 - 17:01:01
01
keyboard_arrow_up