Neviem ako dlho je na webe mtbiker "Fotky na mape", ale prišiel som na to až dnes.
👍👍👍
Do teraz som pozeral stav terénu len cez freemap.sk alebo maps.google.
No mal by som mini pripomienku: keby bolo možné mať v rámci obrázku šípky pre zobraziť predchádzajúcu a nasledujúcu fotku. Toto je veľmi dobre spravené na freemap.sk
Ak je tam nejaká finta ako neklikať na mini obrázky, tak sa ospravedlňujem.
29.04.2024 - 21:42:33
10
Ahojte, nedá sa spraviť nejaký filter, skript, ktorý by pri pridávaní príspevku odchytil vybrané slovné spojenia a príspevok neuverejnil?

Nejde mi o cenzúru...;) no napríklad taký 'Elevate your dating game' sa tu vyskytuje v poslednom čase pravidelne, všetko spam s linkami na (zjavne) 'zoznamky'
04.05.2024 - 16:04:40
00
Ja by som to rozsiril - nedaju sa bloknut vsetci useri, ktori sa "zazracne" spamätali po rokoch, zrazu si zmenili heslo a ich jediny novy prispevok je presne ako uvadza Marli? Denne je niekolko takychto hacknutych uctov povodne realnych pouzivatelov, ktorych konto je zneuzite na takyto spam. Zacina to byt neunosne.
04.05.2024 - 16:35:44
10
Jezus popisuje aktuálny stav, no s tými vybranými frázami by to snáď mohli byť jednoduchšie realizovateľné.

(A teda ten nový príspevok obsahuje link href)

Btw,jednemu z takto hacknutych som napísal SS, uvidíme, či si prečíta (keďže nedávno dal inzerát, tak snáď áno)
04.05.2024 - 16:47:57
00
Áno, už to robíme, ale musíme doplniť nové frázy zjavne.

PS: inak toto ukazuje dolezitost nepouzivania rovnakych hesiel na viacerych platformach. Ked niekde ukradnu databazu emailov a hesiel z nejakej sluzby, tieto databazy si vedia spammeri zakupit a potom uz len skusaju rovnake kombinacie na roznych weboch. Vzdy sa im z tych milionov zaznamov nejake podaria najst. A tazko sa to blokuje, kedze to vyzera ako validne prihlasenie, robia to z roznych IP adries a nechavaju si cas medzi prihlaseniami.
04.05.2024 - 20:43:19
12
Priatelia, pri prezeraní fotogalérie kliknem na foto na zväčšenie. Po zatvorení tej fotky sa nevrátim do prehľadu, ale hodí ma to buď na začiatok fotogalérie alebo hocikde inde. Je to v mobilnej app a tiež aj v PC aplikácii. Dá sa s tým niečo robiť ?? Robím niečo nesprávne ??
11.05.2024 - 22:47:44
00
cervo: ak nehackli tym ludom aj email, tak vyskusat povolit novy prispevok po dlhom case az po konfirmacii z emailu.
12.05.2024 - 11:15:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up