Zipsik napísal:
Zvyknes si :) proste poniektori nizzsi jedinci nedokazuu pochopit ze my vyssi nemusime jazdit len obrovske ramy :)


Doteraz to bola pemerne slusna diskusia, tak neviem naco su potrebne podobne komenty.. este si mohol napisat, ze ti chudobnejsi jedinci co maju biky za 3000 nedokazu prehltnut, ze my solventnejsi si kupime bike za 9000.. Myslim ze Richie to zobral uplne v pohode..
14.05.2024 - 07:31:00
01
Že 3000... Ja mám vo wishliste kellys ARC 30 😁
14.05.2024 - 08:12:56
01
Jasné, všetko je úplne v pohode :) A som aj vďačný za to, že sa to nesie len v nejakej konštruktívnej diskusii bez osočovania, no je to asi aj tým, že ja tu toho veľa nenapíšem, takže nemám vybudované tie "virtuálne vzťahy" tak zrejme sú diskutujúci zdržanlivejší. Avšak čo to som tu už prečítal aj v tejto téme, takže očakával som ďaleko horšie reakcie :D Ale tak ešte tomu nemusí byť koniec, tak uvidíme čo sa ešte dočítam časom... :D
14.05.2024 - 08:25:51
02
miidlo napísal:
Doteraz to bola pemerne slusna diskusia, tak neviem naco su potrebne podobne komenty.. este si mohol napisat, ze ti chudobnejsi jedinci co maju biky za 3000 nedokazu prehltnut, ze my solventnejsi si kupime bike za 9000.. Myslim ze Richie to zobral uplne v pohode..


Ty vidis niekde nieco neslusne?

Ja som poukazal na to ze nizsi jedinci su zvyknuty na to ze im sedlovka skoro netrci z ramu aj pri malych velkostiach ramov a ze proste my vysoky ju musime mat vytiahnutu do neba aj pri L a XL ramoch :) a tsktiez ze tie nase velke velkosti nikdy nevyzeraju tak “pekne” ako mensie velkosti….

Mas pocit ze tam je nieco neslusne? Co tak si nedomyslat nieco co nikde nebolo ani napisane ;)
14.05.2024 - 08:34:53
02
Richie18 napísal:
... tak uvidíme čo sa ešte dočítam časom... :D

Ako chces. Je to fakt skaredy bicykel. :D
14.05.2024 - 08:42:58
01
chlapci chlapci …. velky , nevelky , zhodneme sa na tom ze Riso by si mal minimalne vyvapkovat tu dlazbu ??‍♂️ je rovnako skareda jak aj ten bike ?
14.05.2024 - 08:50:00
04
Tiez si myslim, ze debata bola uplne v pohode na rozdiel od detinskych a podpasovych reakcii majitela toho Bianchi naposledy (reakcia, ze "hejtujeme", lebo na bajk nemame je strasne ale strasne uboha). ?
14.05.2024 - 09:09:18
03
Richie18 napísal:
Jasné, všetko je úplne v pohode :) A som aj vďačný za to, že sa to nesie len v nejakej konštruktívnej diskusii bez osočovania, no je to asi aj tým, že ja tu toho veľa nenapíšem, takže nemám vybudované tie "virtuálne vzťahy" tak zrejme sú diskutujúci zdržanlivejší. Avšak čo to som tu už prečítal aj v tejto téme, takže očakával som ďaleko horšie reakcie :D Ale tak ešte tomu nemusí byť koniec, tak uvidíme čo sa ešte dočítam časom... :D

je tu potencial ze o chvilu bude sranda ;)
14.05.2024 - 09:14:16
00
isheep napísal:
chlapci chlapci …. velky , nevelky , zhodneme sa na tom ze Riso by si mal minimalne vyvapkovat tu dlazbu ??‍♂️ je rovnako skareda jak aj ten bike ?



Lebo ten tvoj Dolan či čo to je, je naozaj nadherny bike.. :D :D
14.05.2024 - 09:14:58
10
Zipsik napísal:
Ty vidis niekde nieco neslusne?

Ja som poukazal na to ze nizsi jedinci su zvyknuty na to ze im sedlovka skoro netrci z ramu aj pri malych velkostiach ramov a ze proste my vysoky ju musime mat vytiahnutu do neba aj pri L a XL ramoch :) a tsktiez ze tie nase velke velkosti nikdy nevyzeraju tak “pekne” ako mensie velkosti….

Mas pocit ze tam je nieco neslusne? Co tak si nedomyslat nieco co nikde nebolo ani napisane ;)


Chapal som to tak, ze ti co kritizovali bike musia byt nizsi jedinci (asi maju nejaky komplex). Vsetkych si proste zaradil a to bolo podla mna zbytocne.. Ale pises, ze si to tak nemyslel, co som rad a vsetko je teda ok..:)
14.05.2024 - 09:22:07
10
Este tu napiste do jumba nech mu daju vacsi ram https://www.globalcyclingnetwork.com/tech/pro-bike/wout-van-aerts-cervelo-s5-pro-bike-a-monument-winning-combination
14.05.2024 - 10:37:28
01
Ale on nema podlozky pod predstavcom, takze by to tuto medzi nami estetmi a bikefitting odbornikmi preslo! :)

P.S. Inak vyzera to, ze ide o rovnaku velkost ramu ako ma Richie, ale je fakt, ze Aert ma podstatne menej vysunutu sedlovku a nema podlozky, akurat ma sialene dlhy predstavec. Cize sa zacinam priklanat k nazoru gravel1, ze väcsi ram by bol asi fakt vhodnejsi.
14.05.2024 - 10:49:19
04
miidlo napísal:
Doteraz to bola pemerne slusna diskusia, tak neviem naco su potrebne podobne komenty.. este si mohol napisat, ze ti chudobnejsi jedinci co maju biky za 3000 nedokazu prehltnut, ze my solventnejsi si kupime bike za 9000.. Myslim ze Richie to zobral uplne v pohode..

Stále tvrdím, že aj lacný bicykel môže vyzerať dobre a drahý sa dá riadne zhovadiť!
14.05.2024 - 12:00:05
01
Jezus napísal:
P.S. Inak vyzera to, ze ide o rovnaku velkost ramu ako ma Richie, ale je fakt, ze Aert ma podstatne menej vysunutu sedlovku a nema podlozky, akurat ma sialene dlhy predstavec. Cize sa zacinam priklanat k nazoru gravel1, ze väcsi ram by bol asi fakt vhodnejsi.

plus Aert ma otocenu (?) sedlovku resp bez offsetu, tzn. dalsie 1-2cm sedlo vpredu a nie vzadu, co sice kompenzuje dlhsim predstavcom ale zaroven sedi viac nad stredom a nie za...
14.05.2024 - 12:08:44
02
pedal napísal:


Dal si sem uplne iny posed ako S5 co sa tu rozobera. A pointa? :)
14.05.2024 - 12:32:45
00
keyboard_arrow_up