https://www.aktuality.sk/clanok/IpxUnmQ/peter-weiss-skritizoval-blahu-a-danka-kazdy-kto-teraz-place-aka-je-spolocnost-plna-hejtu-by-si-mal-vytiahnut-svoje-statusy/
17.05.2024 - 08:31:26
23
lukjur napísal:
Po včerajšom vyhlásení povereného predsedu parlamentu o možnosti zrušenia diskusie k predkladaným zákonom a o možnosti vyjadriť svoj postoj iba samotným hlasovaním, s možnosťou obmedzenia predvolebnej kampane do EU volieb a s prípadnou kritikou z radu občanov toto brať ako útok na koalíciu,


Kde to povedal? Zdroj?
17.05.2024 - 08:32:45
00
dotm napísal:
Politikom sa neverí, politici sa musia kontrolovať.

Stará pravda, no nie pre každého.

Politika je bohužiaľ vírus, ktorý nakazeného voliča v poslednom štádiu premení na zombíka bez nadhľadu, ktorý potom čistí jazykom svoju politmodlu, a špinu z nej kydá na protistranu.
A je len logické, že popritom marazme potom hocijaký pokus o vlastný pohľad vybočujúci zo šíku okamžite otvára žumpy na každej strane, a pluralitná demokracia fasuje na frak z každej strany.

Volič pri zmysloch, ak sa sem tam vyskytne, nepotrebuje heslá ani sprava, ani zľava, ale vyberá stranu, ktorá mu podľa jeho vlastného videnia aktuálneho stavu v spoločnosti vychádza ako najvhodnejšia, čo môže byť kľudne raz zľava, raz sprava.
Po voľbách je pre neho každá opozícia už absolútne nepodstatná, a ak sa zaujíma o politiku, tak len o tú vládnu, ktorú ale nikdy nechváli, a má k nej vždy kritický postoj bez ohľadu na to, či je v nej niekto z jeho voľby.

Takých voličov je ale dnes ako šafránu, zato nositeľov jednej zaručenej pravdy behá všade jak nas....
No a nevoliči? Tí sú aspoň psychicky zdravší.
17.05.2024 - 08:32:49
02
skorpion napísal:
Prezidentka a Pellegrini dnes organizuju stretnutie lidrov parlamentnych stran, aby prebrali sucasnu napatu situaciu. Okrem Smeru a SNS vsetci potvrdili ucast. Tolko k ich snahe ukludnit situaciu.


Kto chce kam, pomôžme mu tam.

Šutaj vychválil ochranku, asi dostanú aj vyznamenanie a extra prémie. Všetci živí a zdraví, ani účes sa jednému nepokrivil, atentátnik tiež v najlepšej forme svojho života, premiér na kašu. Už čakám, že ako prvé Fico povie, že ďakuje svojej ochranke za kus dobrej roboty.
17.05.2024 - 08:36:11
14
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/ficova-ochranka-se-dopustila-chyb-zhodnotili-experti-349248
17.05.2024 - 08:39:08
00
Jaroh napísal:
Kde to povedal? Zdroj?


Tu, cca od 33. minúty

https://joj24.noviny.sk/analyzy-24/924711-analyzy-24-s-petrom-zigom-u-upokojeni-situacie-na-slovensku
17.05.2024 - 08:39:42
00
lukjur napísal:
Včera večer okolo 19:00 to dopodrobna rozoberali na ČT24. České bezpečnostné služby to dávali ako totálne zlyhanie a aj na základe toho príde k ďalšiemu preškoleniu ich ochrankárov.

Rozumné, hlavne ak už majú jednu vlastnú skúsenosť za sebou, teda presnejšie generálku.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/%C3%9Atok_na_V%C3%A1clava_Klause_v_Chrastav%C4%9B
17.05.2024 - 08:43:50
00
Konšpirácia?
https://blog.sme.sk/bolebruch/politika/kam-sa-podela-krv-z-miesta-cinu-podobnost-so-skutocnostou-je-ciste-nahodna?ref=tit
17.05.2024 - 08:49:49
00
lukjur napísal:


O nepotvrdení účasti na stretnutí u prezidentky tam nepovedal nič, teda aspoň po tej 33. minúte nič také neodznelo, to stretnutie tam nebolo ani spomenuté. Naopak, v úplne poslednej vete kšeftár s drevom ocenil gesto prezidentky a Pellého, ich spoločné vystúpenie.
17.05.2024 - 08:54:04
00
Ja som ale nepísal o účasti u prezidentky. Ja som písal, že chcú obmedziť diskusiu v parlamente. A to tam povedal on. Obmedziť predvolebnú kampaň padlo hneď po udalosti. A každú kritiku brať ako útok naznačil hneď Taraba svojím výrokom o "krvavých paprčiach".

Takže si myslím, že tieto tri veci môžu vyvolať presne opačný efekt.
17.05.2024 - 09:03:01
00
Nepripúšťam, že sme mohli v niečom zlyhať,“ vyhlásil Šutaj Eštok vo štvrtok po rokovaní bezpečnostnej rady.

toto co je za hlupost nezlyhali ale PM ma v sebe 4 strely, toto nemoze mysliet vazne. Zlyhanie by ako vyzeralo ?
17.05.2024 - 09:07:06
03
lukjur, jaj sorry, to som poplietol. Nemal som reagovať na Teba, chcel som reagovať na toto:

skorpion napísal:
Prezidentka a Pellegrini dnes organizuju stretnutie lidrov parlamentnych stran, aby prebrali sucasnu napatu situaciu. Okrem Smeru a SNS vsetci potvrdili ucast.


skorpion odkiaľ je tá informácia? Nejaký zdroj?
17.05.2024 - 09:20:20
10
nejake info o diskusiach na HS:

i.imgur.com

ale nemam odvahu sa tam ist pozriet sam, prislo by mi zle. Na HS nechodim uz asi mesiac, uz mi tie svinstva od tamojsich putinovych filciek liezli na mozog, tak som to prestal uplne sledovat. I tak to nema zmysel nahlasovat, admini tam nespravia nic.


Naposledy upravil iron.hide dňa 17.05.2024 - 09:38:49, celkovo upravené 1 krát.

17.05.2024 - 09:26:13
00
Radio Slovensko. Pocuvam v praci. Pocul som vyjadrenia o ucasti vsetkych, okrem Smeru a SNS. Nepisal som, ze nepojdu, alebo ze odmietli, ale ze ucast nepotvrdili, resp. sa nevyjadrili.

Doplnene: tak stretnutie ma byt v utorok, nie dnes
17.05.2024 - 09:27:22
00
Uplne nechapem, preco kazdy tlaci, ze minister vnutra by mal odstupit. V prvom rade by mal na to tlacit Fico resp. Smer. Vsak ta ochranka je tam pre nich a chrani ich. Ak je toto podla nich dostacujuce, tak nech sa paci. Ono je nakoniec uplne jedno ci tam bude Sutaj Estok alebo nejaka ina babka.
17.05.2024 - 09:46:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up