🤮
19.05.2024 - 17:42:39
11
Tak potom je to jasné: komplic je Šimečka, ktorého naviedol Soroš. :?:
19.05.2024 - 17:59:11
00
Niektoré karikatúry asi prežijú veky - Danglár 2022
br0nski.gulas.sme.sk
19.05.2024 - 18:01:08
529
Mafiáni nastúpení idú rozprávať o spravodlivosti a vymýšľajú tu nejaké blbosti, ktorým síce polovica Slovenska aj uverí, ale tá druhá si klope na čelo.
Jasne, bol to koordinovaný útok riadený liberalnymi mimovládkami, kontrolovaný zahraničnými médiami, režírovaný samotným Sorosom za výdatnej pomoci LGBTi+ komunity so samotným zapojením PS...
19.05.2024 - 18:30:20
01
Hmm, to je nejaká nepodarená konšpirácia. Nechce sa mi veriť, že by ESET bol mimo. :-)
19.05.2024 - 18:38:09
03
Jasne, však tu dotiahli dvoch agentov - Jarre a May
19.05.2024 - 18:45:20
03
preview.redd.it
preview.redd.it


Naposledy upravil peter120 dňa 19.05.2024 - 19:13:34, celkovo upravené 1 krát.

19.05.2024 - 19:08:49
01
peter120 napísal:
Lebo on nestrngal, ale si zapisoval a udaval ze kto chodil strngat. Ma to v tvari, estebacky udavac bradavicnaty.


ujco z Očovej síce vyzerá na požehnaný vek, ale nemá ani 50,
v *89 mal 14 rokov, to tak v nedeľu cez omšu za kostolom s kumpánmi
prvýkrát skúšal fajčiť marsky ;)
19.05.2024 - 19:12:17
06
Nechal som posúdiť výroky pomocou Gemini AI, tu sú výsledky
Vychádzal som z tohto zoznamu:

Výrok dňa plus - Robert Fico

Nepovedal som ale v otázke, koho výroky to sú, len som sa spýtal, aký trest by mohol hroziť človeku, ktorý by takéto výroky povedal alebo napísal, podľa zákonov SR:

Samozrejme, odpoveď AI je potrebné brať s rezervou, stále robí chyby.


Mňa len zarazilo, že tak silné výroky, útoky a vyhrážky sa vôbec nevyšetrovali, pokiaľ viem, keďže práve teraz sa akékoľvek šírenie nenávisti rieši a má sa riešiť veľmi prísne.

Vzhľadom na výsledky, ako je možné, že sa tieto výroky ani nevyšetrujú?

"Musíme dať dole prezidentku"

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako podnecovanie k násiliu proti ústavným predstaviteľom podľa § 328 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

2. "Pani Čaputová, začali ste vojnu, ktorú nemôžete nikdy vyhrať a veľmi, veľmi zle dopadnete."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako hanobenie podľa § 373 Trestného zákona, ak by bol zverejnený alebo šírený s úmyslom ohroziť jej vážnosť alebo dôstojnosť. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až tri roky.

3. "Nezamestnanosť, tá je u nás sfarbená veľkým počtom rómskych spoluobčanov"

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako prejav nenávisti podľa § 365 Trestného zákona, ak by bol zverejnený alebo šírený s úmyslom ohroziť, poškodiť alebo obmedziť práva rómskych spoluobčanov. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až tri roky.

4. "Rež a rúbaj do krve po Šimečkovej kotrbe."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako podnecovanie k násiliu podľa § 328 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

5. "Ale my asi tou lopatou musíme tú vládu búchať po hlave."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako podnecovanie k násiliu proti verejnému činiteľovi podľa § 329 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

6. "Zoberme palice, lopaty a poďme do Národnej rady."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako podnecovanie k narušeniu verejného zhromaždenia podľa § 325 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až tri roky.

7. "Zoberme palice, lopaty a poďme na úrad vlády."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako podnecovanie k narušeniu verejného zhromaždenia podľa § 325 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až tri roky.

8. "Zoberte lopaty a poďme, vybúchame to v tom parlamente, ľudia by radi prišli."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako terorizmus podľa § 315 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

9. "Navozíme sem 10-tisíc ľudí pred Národnú radu a z toho parlamentu zostane iba kopa kameňov."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako terorizmus podľa § 315 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

10. "Keby som pána Jurisa teraz chytil, tak ho zaškrtím."

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako vyhrážanie podľa § 360 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až tri roky.

11. "Ak stretnem Hegera, tento rožok mu vopchám do huby"

Tento výrok by sa mohol klasifikovať ako vyhrážanie podľa § 360 Trestného zákona. Hrozí zaň trest odňatia slobody na jeden až tri roky.
19.05.2024 - 19:58:04
013
Som si pozrel kusok debaty na TA3, kde bol Danko. Kua v jeden moment sa tam rozculil, ze ho az triaslo od zlosti a nenavisti. Uz len pena z ust chybala. Kukal som ako puk, ze si toto dovoli v TV. Nepozeral som to cele, pytal sa ho Direr aj na ten incident na pumpe pri Nitre? Neviem co je na tom pravdy, ale vraj tam vyskakoval napity zase.
19.05.2024 - 20:04:07
00
Však ma "peknú" frajerku, tak by mohol byť "v pohode". A ono nie.
19.05.2024 - 20:19:42
00
"Samosudkyňa Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku Renáta Greif Radovčičová dnes odsúdila obžalovaného Jozefa B. za schvaľovanie útoku na Zámockej ulici v Bratislave na peňažný trest v sume 700 eur. V prípade, ak ho neuhradí, musel by si odpykať náhradný mesačný trest väzenia. Vzhľadom na to, že prokurátor sa odvolal, rozhodnutie zatiaľ nie je právoplatné. Obžalovaný sa vzdal práva na podanie odvolania."
Súd v Banskej Bystrici v takzvanom superrýchlom konaní poslal na 3 mesiace do väzenia muža, ktorý schvaľoval útok na Roberta Fica, informoval generálny prokurátor Maroš Žilinka. Ivan Č. bude vo väzení so stredným stupňom stráženia.

„Urobil by som presne to isté čo Putin v súvislosti s udalosťami na Ukrajine,“ napísal vlani vo februári deň po začiatku ruskej invázie bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabin, ktorý v minulosti bol aj na čele Najvyššieho súdu a súdnej rady.

Pre porovnanie, v oboch pripadoch je to schvalovanie trestneho cinu, v pripade Harabina trvala len obzaloba viac ako rok a teraz je uz iny pachatel aj odsudeny.

Haha, ze zakony platia pre vsetkych rovnako...
19.05.2024 - 21:02:02
08
Danko, Taraba, Blaha psi ktorí sťekajú ale nehryzú. Aktuálne to vidím tak, že tieto hovnomety dostali instrukciu od koordinátora úderky aby štekali štekali a štekali. No proste raz to niekto nevydrží a poriadnu im pri*** a potom budú ukazovať prstom aha zlý liberál, treba ich zakázať.

Nie 300 000 do ulíc, ale všetkých voličov Korčoka by som pozval na slušnú demonštráciu pred baráky týchto dementov, nech sa poserú a újdu ako Janukovyč niekam do najbližšieho atómového krytu za Ural.
19.05.2024 - 21:24:28
02
m.smedata.sk
19.05.2024 - 22:00:51
09
Srsen napísal:
Poslanec Smeru Tibor Gašpar, ktorý vedie parlamentný výbor pre obranu a bezpečnosť, povedal, že na budúci týždeň zvolajú zasadnutie, aby sa zaoberali bezpečnostnou situáciou. „Vážnejší stav si viem predstaviť len vojnu alebo masívny teroristický útok,“ vyhlásil.

Uz mu asi pamat dobre nesluzi, tak mu este jednu extremne kriticku situaciu, ked nam slo o krk a zasadala bezpecnostna rada statu pripominam :lol: A (ne)prekvapivo neboli to nedavne maily skolam...
19.05.2024 - 22:49:04
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up