Miro, vypredajte svojich 6 so stratou a potom my predame s radosťou za 0 :-) Neviem čo sa tomu Mondrakeru porobilo ale je z toho už rok guľa na nohe. Toto v každom prípade nie je o biznise.
24.05.2024 - 22:11:55
02
Ja si myslim, ze sa mu neporobilo nic, len ked vyrobca chce dvojnasobok za nieco, co vyzera ako CTM Scroll z cinskeho katalogu, tak asi prestrelil.
Ten dvojnasobok som hodil len tak z brucha. Mna napina hned, ked ten cudesny ram vidim a nemam chut to nejak exaktnejsie porovnavat. Ale tak kazde zbozi si najde kupce. Otazka je len, za aku cenu.
24.05.2024 - 22:44:23
01
Už 3 vypredali a 3 zostávajú.

Sú podobné s tým CTM, no rozdiel na prvý pohľad ja laik vidim pri trubkach pri hlavovom, mondraker s tým 'okom' na zavesenie je nezvyčajnejsi
24.05.2024 - 23:10:43
00
Mondraker minulu nedelu vyhral svetovy pohár v zjazde, neviem koľké skoncilo Ctm. Ale ano moc nepokrocili s dizajnom a ludia si zvykli na.ich zlavy. Aspon nemam stale stary bicykel:)
24.05.2024 - 23:14:20
05
Palo TT napísal:
Ja si myslim, ze sa mu neporobilo nic, len ked vyrobca chce dvojnasobok za nieco, co vyzera ako CTM Scroll z cinskeho katalogu, tak asi prestrelil.
Ten dvojnasobok som hodil len tak z brucha. Mna napina hned, ked ten cudesny ram vidim a nemam chut to nejak exaktnejsie porovnavat. Ale tak kazde zbozi si najde kupce. Otazka je len, za aku cenu.

otázka skôr znie, že či sa Scroll nepodobá na Mondraker... ;) a čo sa týka čudesnosti rámu to je dosť subjektívne, niekto blondínky iný zase brunetky... ;) a čo sa ceny týka, keď začne CTM vyhrávať svetový pohár, aj on bude predávať za ceny Mondrakeru...
25.05.2024 - 05:54:13
05
https://www.tradeinn.com/bikeinn/en/vittoria-barzo-graphene-2.0-tubeless-29-x-2.35-mtb-tyre/137108591/p
.
A kto jazdí duše, tak tu majú Fast trak 26/27,5/29*2,35 a Ground control 26/29*2,35 po 12,50€.
https://www.specialized.com/sk/sk/plte-fast-trak-sport/p/205201?color=330394-205201&searchText=00122-4063
.
https://www.specialized.com/sk/sk/plte-ground-control-sport/p/203399?color=331197-203399&searchText=00122-5043
25.05.2024 - 08:37:22
02
Neviem prečo tak podceňujete Mondraker, ale ja ho jazdím takmer tretí rok, najprv crohno carbon R, teraz RR a som extrémne spokojný. Je to nezvyčajný rám, ale o to podľa mňa krajší a ľahký. Jedine čo by som zmenil je, že by som vymenil sram za XT a hlavne brzdy, ale to je hudba budúcnosti. Každopádne za tie roky s touto značkou nemám ani 1 vec, čo by som vytkol.
25.05.2024 - 10:50:28
08
luky64 napísal:
otázka skôr znie, že či sa Scroll nepodobá na Mondraker... ;) a čo sa týka čudesnosti rámu to je dosť subjektívne, niekto blondínky iný zase brunetky... ;) a čo sa ceny týka, keď začne CTM vyhrávať svetový pohár, aj on bude predávať za ceny Mondrakeru...

Ano, je to silne subjektivne, ten koment bol primarne o tom, ze nemozes ocakavat, ze sa drahsi znackovy tovar bude predavat ako teple rozky, ked nieco podobne mozes kupit lacnejsie.
O vyhravani svetoveho pohara, ako o znamke kvality by sa dalo diskutovat. Dost to bude aj o jazdcoch a tych najlepsich = najdrahsich, zaplatia len ty, ktory vyrabaju vela a predavaju draho, cize vacsie globalne znacky.

Mondraker nepodcenujem, len si myslim, ze to nie je prave masovka a predajcovia asi nadhodnotili potencial. Tak ale lahko byt po vojne general :). Plus teda navyse subjektivne je mi z jeho dizajnu nevolno, uz ked sa na neho pozriem, ale to je moj problem. Niekto rad holky, iny dolky.
25.05.2024 - 10:56:58
02
CTM je nieco ako Mondraker z Wish-u? Neviem, ale fakt vyzeraju podobne...

Ale Mondraker ma neaku historiu a posunul technologie vpred https://youtu.be/c--lKo4k8lk?si=CRmxPHNnNBfAMOav a maju DH/XC team od kt. dostavaju mozno aj feedback?
Povedzme ze aj geometrie maju podobne/rovnake, ale su tu dalsie veci ako antisquat, antirise, leverage ratio atd.. teda ako sa samotne odpruzenie sprava - ako bike realne jazdi :-)

Pociti to clovek ako ja? Asi nie... Nie som neaky Xtra rychly ale nemam problem zist skoro hocico u nas.. Ale lepsi jazdci to isto pocitia. Lebo je fajn si pozriet 2 fotky, porovnat 2 stplce v geo tabulke a nakoniec cenu.. ale takto to uplne nefunguje.

PS: pre mna je Mondraker tiez drahsi a skor pokukujem po niecom, ale inak sa mi celkovo ako znacka paci
25.05.2024 - 12:25:48
00
Palo TT napísal:
Ano, je to silne subjektivne, ten koment bol primarne o tom, ze nemozes ocakavat, ze sa drahsi znackovy tovar bude predavat ako teple rozky, ked nieco podobne mozes kupit lacnejsie.
O vyhravani svetoveho pohara, ako o znamke kvality by sa dalo diskutovat. Dost to bude aj o jazdcoch a tych najlepsich = najdrahsich, zaplatia len ty, ktory vyrabaju vela a predavaju draho, cize vacsie globalne znacky...

veď ja som ani o kvalite nehovoril... ono je to presne naopak, tí čo predávajú drahý značkový tovar ako teplé rožky (o kvalite nehovorím), si môžu zaplatiť najlepších=najdrahších jazdcov, a to práve preto že vyrábajú veľa a draho... a vyrábať veľa a draho sa nedá keby to ľudia nekupovali ako teplé rožky...
25.05.2024 - 19:23:21
00
Len by som pozmenil... vyrábajú lacno a predávajú draho...inak by to asi nemalo moc zmysel 🙂
25.05.2024 - 21:00:43
02
FiLus z kontextu debaty je hádam každému jasné, ako to bolo myslené... ;)
26.05.2024 - 07:05:06
00
Len mne nie je jasne, o com bola ta zmienka o SP, ked nie o kvalite?
26.05.2024 - 09:36:12
00
ja na svoj mondraker nedám dopustiť. pri mojej hmotnosti prežil veci a pády ktoré by u iných znaciek dopadlo veľmi zle. na geoske nic nemenia už roky, ale načo keď funguje. príde mi ze ctm kúpil licenciu na zero suspension a robí si ju po svojom. každý patent ma určitú dobu kedy je nedostupný a časom sa dá reálne kúpiť. ( opravte ma ak to tak nieje)
26.05.2024 - 10:16:31
00
To je astro ram https://www.astroeng.com.tw/page/news/index.aspx?kind=14&root=7
26.05.2024 - 10:27:02
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up