Mno asi prídem aj ja pozrieť :)
02.09.2008 - 14:07:19
00
smrekovica je smak.. odporucaju pezinski bajkeri... urcite neolutujes LittleFox... a urcite ale treba ist dole po hrebeni do ruzomberka.. bola by skoda nedat si taky smak ked uz to vydupete hore....
02.09.2008 - 14:46:32
00
...takze reparat za z mojho pohladu nevydareny OM vysiel takmer na vybornu.

Nebyt mojich dvojkilovych kolies alebo kaskaderskych kuskov, ktore som musel stvarat, aby som sa v uplne prehladnej zakrute na poslednu chvilu vyhol oprotiiducemu v aute sediacemu antisportovo zameranemu individuu, ktore volilo na prejaz najkratsi obluk (podobne ako ja), mohol som vysperkovat svoju druhu ucast na tejto najtazsej casovke do vrchu VITAZSTVOM.

Trat bola pripravena v celku dobre, k dokonalosti jej chybalo uz len uplne odstavenie premavky a elektronicka casomiera, kedze mnou namerany cas bol o 6 sekund lepsi ako som mal vo vysledkoch.

Podmienky "aspon o pol minutu tazsie" ako minuly rok, kedze bolo o cca 7 stupnov teplejsie. Ak by som mal startovat hned aj druhy krat, urcite by to bolo horebez. :)

Vysledky uz coskoro.
06.09.2008 - 18:16:43
00
jako vitazstvo s casom 35:58? ktory ze si bol ty?

inak kopec dobry, stale som dufal ze sa ta strecha troscku polozi a ona sa len dvihala:D
moj cas 38:10, v kategorii 4., celkovo 6. so sekundovou stratou na piate miesto:(
prekvapili ma dobre umiestneni zilincania ktorych som teda videl snad prvy krat:D
06.09.2008 - 18:39:00
00
prekvapili ma dobre umiestneni zilincania ktorych som teda videl snad prvy krat:D


:lol:....to bude asi tym ze obaja "zilincani" co boli na bedni nepochadzaju zo ZA ale z DK resp. MT :D

...moj cas vo vyslekoch 36:01 (35:55 som si nameral ja)...s umiestnenim sa snad uz ani nemusim chvalit :wink:


Naposledy upravil duracer dňa 06.09.2008 - 19:38:48, celkovo upravené 1 krát.

06.09.2008 - 18:47:20
00
tak to klobuk dolu, pekny vykon - stacilo by trosku viac zatlacit na pilu...:D

co to je za klub ten ASKP Zilina? policajti?
06.09.2008 - 19:01:10
00
tak to klobuk dolu, pekny vykon - stacilo by trosku viac zatlacit na pilu...:D

co to je za klub ten ASKP Zilina? policajti?


...jj, tak veru :wink:....vacsinou pretekam za JAMES DK ale kedze ma dnes moji domorodci zradili, siel som za Zilinu, kedze som registrovany od marca aj tam.

....ty si bol predpokladam ten chalan na karbonovom treku, tusim ze si mal aj pevnu karbonovu vidlu. Zdal si sa mi nejaky povedomi....asi z fotiek z fora Si tam pobehoval viac menej sam. Kde si nechal zilinsku cyklisticku mafiu :wink: Katko, Zigo...tych by som spoznal hned :)
06.09.2008 - 19:16:29
00

....ty si bol predpokladam ten chalan na karbonovom treku, tusim ze si mal aj pevnu karbonovu vidlu. Zdal si sa mi nejaky povedomi....asi z fotiek z fora Si tam pobehoval viac menej sam. Kde si nechal zilinsku cyklisticku mafiu :wink: Katko, Zigo...tych by som spoznal hned :)

Zigo sa zucastnil v podobe Sticovej vidlice :lol: Momentalne drtim na poslednu tohtorocnu skusku, na sprintpolom sa ale dostavim 8)
06.09.2008 - 19:22:20
00

...jj, tak veru :wink:....vacsinou pretekam za JAMES DK ale kedze ma dnes moji domorodci zradili, siel som za Zilinu, kedze som registrovany od marca aj tam.

....ty si bol predpokladam ten chalan na karbonovom treku, tusim ze si mal aj pevnu karbonovu vidlu. Zdal si sa mi nejaky povedomi....asi z fotiek z fora Si tam pobehoval viac menej sam. Kde si nechal zilinsku cyklisticku mafiu :wink: Katko, Zigo...tych by som spoznal hned :)


katko na taketo akcie nie je...zigo by tam skapal...:D - ale velmi mi pomohol lahkymi plastami a vidlicou - dik moc.
a ja karbonovy trek nemam:D je to hlina - ale vidla bola karbonova. pobehoval som tam sam a dost nervozne - pretoze som sa ponahlal na vlak aby som stihol u nas na namesti dojazd 4. etapy Okolo Slovenska.
06.09.2008 - 19:26:55
00
nechcem sa chvastat ale moj najlepsi cas na smrekovicu je 59 minut...
ha! teraz budte frajeri ! :-)
neviem si predstavit dat to pod 40... je to morda ten kopce...
gratulujem pani
pekny cas duracer
06.09.2008 - 19:54:37
00
nechcem sa chvastat ale moj najlepsi cas na smrekovicu je 59 minut...
ha! teraz budte frajeri ! :-)
neviem si predstavit dat to pod 40... je to morda ten kopce...
gratulujem pani
pekny cas duracer


...no povodne som mal v umysle ist okolo 35:30 avsak letne pocasie urobilo svoje. Osobne radsej pretekam v podstatne chladnejsom pocasi a o takychto uphiloch cyklistickych ci bezeckych to plati dvojnasobne. Ideal pe mna 5 - 10 stupnov. Pri hore-dole preteku samozrejme o cosi viac :wink:
06.09.2008 - 20:42:32
00
dobre bolo , oplatilo sa cestovať 3 hod :lol: :D
pridem zas
06.09.2008 - 21:30:46
00
jaj a ešte nema niekto FOTO diki 8)
06.09.2008 - 21:32:31
00
jaj a ešte nema niekto FOTO diki 8)


...hlavne tu s bikom zachytenom v cielovom transparente :lol: :lol: :lol:...uz len kvoli tejto "chutovke" sa sem oplatilo dnes prist :P
06.09.2008 - 21:38:15
00
nechcem sa chvastat ale moj najlepsi cas na smrekovicu je 59 minut...
ha! teraz budte frajeri ! :-)
neviem si predstavit dat to pod 40... je to morda ten kopce...
gratulujem pani
pekny cas duracer


Moj cas cosi malo cez 38 minut...buduci rok bude rekord :D
07.09.2008 - 00:32:42
00
keyboard_arrow_up