organizaciu mam prebrat ja poveril ma tym gibon ropak :lol:

takze plan je nasledovny:

tr. turna - stankovce-inovec- izba- kalnica ( dh trat )- stankovce ( do stankoviec cez horu pod orech).

zraz by mohol byt o 10:00 v turnej na autobusovej zastavke v strede dediny.
este budem volat s ropakom kedy a upresnim to ale zatial predbezne o 10:00 v turnej.
06.09.2008 - 13:39:48
00
caute no co teda zajtra ked to citam tak idu dve partie na inovec to mi vyhovuje giboni ake date tempo lebo zase toho casu nemam vela
06.09.2008 - 19:10:45
00
tak greedy je zasa v kine a kulturne sa vyziva...tak dufam,ze zajtra ideme-"hard group"...trasa zatial nejasna,cas a mioesta stretu tiez-tak asi ca.o 9:30-10:00 na kiosku...este do polnoci totu postneme :lol:
06.09.2008 - 21:15:35
00
tak o 10:00.budeme tam
06.09.2008 - 23:31:09
00
dobre, my čakáme 10:20 v Stankovciach na poslednej zastávke smer Selec ako zvyčajne.
07.09.2008 - 07:45:32
00
tak akurat som dnes zaznamenal s velkym potesenim jeden vykrik. pocul som videl som. a este raz cavte dani & greedy. sme sa boli tulat s manzelcickou po trase dubnicky basic. a sa mi zdalo ze bolo nejako menej prachu, strku na trase ako bolo pred tyzdnom. asi boli po maratone vysavat :)
07.09.2008 - 22:02:45
00
sedim v praci a citim nohy :lol: ..pekny vylet vcera.
Diky Danke,Greedymu a Stefkovi ,ze ma pockali... :wink:
..povodny 4 "hardaci" dorazili na chatu,kde sa stretli so skupinkou "prdlaviek"-aj ked rasso moc prdlafka neni-celkom slusne stihal za mnou :twisted: :lol: :lol: ..zo skupinky mnohych sa pomali na hrebeni zacali vytracat moji suputnici-ci uz z navigacnych dovodov(Stefan,kdesi odbocil do doliny-a samozrejme nemal fon zosebou :roll: ),alebo zo zdravotnych ci inych dovodov(Danka-aua-ta noha by si mala dat aspon tyzden bez tv!! :idea: )..nakoniec som dosiel so skupinkov prdlaviek na izbu kde sme si fajn pokecali,a kedze bolo este dost casu(15:40)tak som sa rozhodol dat si tempicko az na tematin(popr.na bezovec ak by som nestihal)...-a vyslo to nadherne...krasna trasa-az na okorenenie vdaka Ropakovi-fakt dik za to dobrodruzstvo v trrni este raz :evil: :) ...ktory ma poslal vraj peknou zvaznicou aby som nemusel prechadzat zarastenym asi 200-300metrovym usekom-tak som si dal zarastenych ca.2km!! :evil: "na konci", ktorych cakala lazen v zihlave !!! :shock: a potom este jedna na AM:ENe dovrchu...-parada-na crossach si to tu pekne davajuuu 8) ...ale na bajku to chce fakt dupat a techniku..ale zazitok je koneckoncov pekny!..dosiel som az na tematin,uzil vyhladov,dal krasny zjazd po zltej do hradockej doliny cez posledny singel,ktory sa vlni na sialenom sklone v hore som sa aj zapotil...a potom zasluzene kupanie v zelenej vode pri zapade slnka!! :) ..nedelna romantika ako sa patri! zaklincoval som to pivkom po casovke zo zel.vody pod orech-00:22:34-kde este stale posedavali giboni pri super granate!! -
Diky vsetci bola to super nedela!
PS:fotoz tu hodim ked budem mat trocha casu-mozno uzt dnes vecer. :wink:
08.09.2008 - 06:58:10
00
nazdarek aj my na tom sobotnom pakadicka...
aj defekt a grunikov pad bol do prazdna .....ale vyborny singlacik na knazom stole medzi borovickami.......vecer som este zkoncil v miticiach na calupe v bazeniku,,,,to bolo ssssssssssssssssssss.. :lol: a pivecko a palenka aja jaaaaj..v nedelu s okatym patou pobede dom...
08.09.2008 - 07:05:50
00
aj som snimac na sigme utrhol,nastastie ked sme sa kupkali v slatinke v dedinskom bazene s paradne cistou a studenou vodou.a som ho nasiel vedla bajku .....este ze nie za jazdy.. :shock:
08.09.2008 - 07:10:09
00
no ja po ranej nahanacke do prace som trochu nestihal som uz doma neni elektrika tak ze poobedna, sedim pri kave a jedine citim krk asi ma ofuklo ked som furt cakal na ropaka a za tu skratku do Kalnice sa mu pojdem este podakovat ohnuta patka plus ramienko na prehadzovacke uvidime este ako to dopadne mozno bude aj nove xt
08.09.2008 - 07:44:37
00
no parada kalnicke skratky poznam,raz sme dali taku so sikmom na zaciatku leta ale tam bola hustava len 300m
08.09.2008 - 07:56:05
00
sedim v praci a citim nohy :lol: ..pekny vylet vcera.
Diky Danke,Greedymu a Stefkovi ,ze ma pockali... :wink:
..povodny 4 "hardaci" dorazili na chatu,kde sa stretli so skupinkou "prdlaviek" ...

povodni 4 hardaci - z toho 3 hardisti 8) :oops: :wink:
08.09.2008 - 14:29:27
00
Ja som si bol vcera prejst zo starymi fotrami na 15rocnych HardFulloch Basic. Myslel som ze mi pomru po ceste , no nakoniec sme to presli za krasne 4 hodiny :-D
08.09.2008 - 14:35:03
00
Ropak mam u teba pivo najskôr ma skoro zabije konár ktorý si neviem ako dokázal tak krásne poslať mne na tvár a potom skoro urvem prehadzovacku. Patku som vymenil trochu doladil v rukách ramienko a zajtra to pôjdem otestovať zatiaľ sa to tvári že to pôjde
08.09.2008 - 15:06:29
00
ropak super akcia,len shickmomber by mohol zaslat fotky alebo link
08.09.2008 - 20:25:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up