ja nesuhlasim. za celu seriu som dohodil jediny obal a to teraz v KE lebo som mal slusne nervy, ale v cieli ked som vychladol tak som sa uz na to pozeral trochu inak... diskvalifikaciu za znecistovanie schvalujem. pristupil by som maximalne k tomu ze ak odhadzovat opad tak iba okolo obcerstvovaciek.
09.09.2008 - 20:41:50
00
filo, tak takú hlúposť, že ti vypadne z dresu a nemáš kedy sa zastaviť som už dávno nečítal a k tomu tie báchorky o umiestnení do 30 miesta....normálne si ma nasral.... :evil: nikdy, a to mi ver nikdy by som nezahodil obal z gelu alebo tyčinky na zem a spoliehal sa na to, že to nejaký usporiadateľ pri odstraňovaní značenia pozbiera...
09.09.2008 - 20:44:21
00
filo18: ešte dnes som si od toho gelu našiel (je to moje bežné žrádlo) zalepenú sieťku zboku na cameli
a ak NAOZAJ šlapeš na bedňu, tak sa určite nepozastavuješ nad tým, ako bude tvoj dres a ty vyzerať po dojazde (beztak po pretekoch letí všetko do práčky)
09.09.2008 - 20:49:48
00
filo, tak takú hlúposť, že ti vypadne z dresu a nemáš kedy sa zastaviť som už dávno nečítal a k tomu tie báchorky o umiestnení do 30 miesta....normálne si ma nasral.... :evil: nikdy, a to mi ver nikdy by som nezahodil obal z gelu alebo tyčinky na zem a spoliehal sa na to, že to nejaký usporiadateľ pri odstraňovaní značenia pozbiera...



niekto tam mozno chodi kvoli tomu, aby sa umiestnil a nie sa povozit !! Obaly tam vzdy budu po pretekaroch, ci sa to niekomu paci, alebo nie a nikto z nas tu s tym nic nespravi ! A komu sa to nepaci, tak sa moze pridat na dalsi den k organizatorom a odprasit ten les ...


Mam taky dojem, ze tato tlupa bikerov sa meni na tlupu aktivistov greenpeace !
09.09.2008 - 20:52:42
00
ja tu nenarazam na ziadne vykonostne rozdiely...kazdy ma pravo sa zucastnovat pretekov...ja nikomu nebranim...len hovorim o tom, ze si neviem predstavit ze niekomu nahodou podotykam nahodou vypadne nieco ze hned zastavi a popripade sa este vrati spat to zdvyhnut

mne sa stalo raz ze som pouzil ten gel pocas zavodu a to mi v zajzde vypadol z ruky ked som to daval do dresu (bola predomnou jama) takze radsej odhodim gel na zem nez sa dolamat v 50-ke

Ako pisem....ja to tiez neschvalujem ale obcas sa stane aj to ze je to nahodou...a ti ktori to hadzu naschval to je ina trieda :wink:

ALE diskvalifikacia je nerealna a dost odveci :lol: si neviem predsatvit 500 rozhodcov na trati kazdych 300 metrov jak kukaj ci nieco za vami nepada :lol:


Naposledy upravil filo18 dňa 09.09.2008 - 21:02:28, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2008 - 20:55:05
00


Obaly tam vzdy budu po pretekaroch, ci sa to niekomu paci, alebo nie a nikto z nas tu s tym nic nespravi ! A komu sa to nepaci, tak sa moze pridat na dalsi den k organizatorom a odprasit ten les ...


Mam taky dojem, ze tato tlupa bikerov sa meni na tlupu aktivistov greenpeace !


uplne s tebou suhlasim :) 8)
09.09.2008 - 20:59:26
00
takych ako vy poslat do toho lesa na druhy den. neviem aky normalny clovek zere gely ked zjazduje niekde po lese. ale kym budu taki ludia ako vy, budu aj papieriky po pretekoch
09.09.2008 - 21:04:45
00
už to vidím ako v si v zjazde v 50-tke dávaš gel...nikto tu nepíše o tom, že náhodou vypadne, ide tu o to, že ak to človek urobí úmyselne, tak nech nesie za to zodpovednosť...to je podstatné...keď sa to isté stáva aj na cestných maratónoch kde je minimum terénnych nerovností, tak potom to asi o náhodnom vypadávaní z dresu nebude....

patooo - ten greenpeace to nemyslíš vážne :roll: až ti niekto pri chalupe v noci vysype stavebný odpad, tak potom sa budeš na to dívať rovnako? robí sa to a robiť bude a nič s tým neurobíš...
09.09.2008 - 21:05:33
00
takych ako vy poslat do toho lesa na druhy den. neviem aky normalny clovek zere gely ked zjazduje niekde po lese. ale kym budu taki ludia ako vy, budu aj papieriky po pretekoch



Tu si vsetci otvaraju hubu !


Co to niekto nepovie, ked niekoho vidi ?! Zastavte ho a povedzte mu to !!! Ja s filom18 sme pisali, ze sme obaja proti tomu, len vy, co tu neviete citat, alebo nechcete vidiet, co je napisane, tak si stale tvrdite svoje, uz sa spamatajte prosim Vas !!! Obaja sme to jasne a niekolko krat uz napisali !!!!! ze sme proti tomu !!!

Bohuzial taka je realita, sto ludi tam neodhodi papierik a pojde tade 101. a ten tam ten papierik odhodi, uz je to tak ! A na to ste torsku prikratki vsetci !!! Nic s tym nespravite ....


JAro: Ocividne si to nepochopil ! Otvor oci :shock: :!: a poriadne si to precitaj este raz !!!![/b]
09.09.2008 - 21:09:50
00
Veru, papieriky asi budu, len ci po trati alebo v kosi. Vidim to tak, ze ti co pouzivaju smetne kose chvalim a ti co sa pozabudnu, nezabudat :!: A potom netreba doplnovat pravidla o taketo blbosti. Mala by to byt samozrejmost aky stav je pri prichode, taky aj po odchode ak nie lepsi, vsade v prirode ci s bikom alebo bez. :)
09.09.2008 - 21:10:56
00
to: katko, JAro,

pardooon....bolo to tesne po vyslape a nebolo to presne 50 (to bolo obrazne) staci aj 30 ;) na to aby si sa dolamal

ako som napisal, v zivote som nic naschval neodhodil....tiez sa mi to nepaci ked su zasrane lesy...ale musite uznat ze to robia lesaci, tursiti, bikery vsetci--- sme to my Slovaci (je to vychova) v zahranici sa s tymto v lese a na inych miestach nestretnete

a ked to pre niekoho vyzera ze to obhajujem sme sa zle pochopili...len nebudem sa tu pozastavovat nad tym co sa tazko zmeni....tym padom si treba uz asi na to zvyknut...preto to tak berem
09.09.2008 - 21:13:43
00
neboj sa, patooo citat este viem a dobre som pochopil co si myslel. nikde som nenapisal ze nie si proti, ale myslim, ze posielat zbierat ten bordel ludi, ktorym to vadi, je minimalne velmi odvazne. a ta moja posledna veta bola mierena nato, ze takym vasim pristupom sa nikdy nic nezmeni, ze robi sa bordel, ta co uz s tym, vzdy sa to robilo.


Naposledy upravil JAro dňa 09.09.2008 - 21:26:24, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2008 - 21:16:59
00
...už se perou :roll:

Bordel do lesa nepatrí, to nás učili ešte na základnej a je jedno akým spôsobom sa tam dostane....
Čo si tam prinesiem to by som si mal aj odniesť...


Naposledy upravil tadeas dňa 09.09.2008 - 21:23:57, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2008 - 21:21:42
00
toto neni bitka takto sa len prejavuje ked sa niekto nepochopi....(alebo niekto nechce pochopit)..to uz necham na ostatnych nech posudia :roll:
09.09.2008 - 21:23:19
00
Že sa o tak normálnom niečom ako je udržať v lese čisto a nie len za hranicami SR môže viesť taká siahodlhá debata... :roll:
09.09.2008 - 21:33:27
00
keyboard_arrow_up