...a co sa vam vlastne stalo?
11.09.2008 - 18:45:01
00
Nastastie nic vazne. Ja som stihol uskocit bokom, tak som len preplachtil cez nejake kriky. Kamosa trafil uplne presne. Ten si skusil salto-mortale cez auto. Rozbite koleno a udreta hlava. Bike na srot. Na ten ale kaslat.
Nehody sa stavaju, takze nejde o ziadnu paranoju. A uz som tu nikde cital, ze chalana zrazilo auto aj na normalnom maratone...
11.09.2008 - 18:57:06
00
...vidis tebe ani prilbu nebolo treba a kamosovi aj tak nepomohla :wink:

A v kolene ma aj nieco zlomene alebo ho ma len odrete.
11.09.2008 - 22:09:11
00
METT ULTIMATE bude mi ctou od neho prijat takyto dar :P :P :P


Kto to vyrába a kde sa to dá splašiť?
12.09.2008 - 07:46:34
00
Konečne mám v poriadku počítač, takže môžem reagovať. O čase Mužíka 33 minút som poskytol len prenesenú informáciu od Terryho. Mužíka som stretol v protismere pri zjazde z Polomu, Terry už čakal v sedle Javorina.

Moj najlepší čas od rampy je 36,12" mínus 7,50", čiže pod 30", čo je vraj medzi bikermi slušný čas. Pinonko 1-2 roky dozadu mal čas 28" a ako mi tvrdil s týmto časom bol nadmieru spokojný. Lord Klaymen má na to, aby išiel toho roku s časom okolo 25"!

Väčšina bikerov asi má namerané časy práve od rampy, pretože v jej blízkosti vedú cyklotrasy a nemajú dôvod ísť až do stredu obce k obecnému úradu. Ale časovka je časovka a organizačne je to najlepšie zabezpečené práve odtiaľ.
12.09.2008 - 07:50:29
00
Kto to vyrába a kde sa to dá splašiť?


Tipujem že ide len o preklep a duracer myslel niečo takéto http://www.bike24.com/p27092.html. Ak sú priority postavené tak, že buď aspoň takáto, alebo radšej žiadna, potom sa tej jeho nechuti jazdiť s prilbou ani veľmi nečudujem :D


Naposledy upravil gebula dňa 12.09.2008 - 12:51:21, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2008 - 10:00:49
00
Konečne mám v poriadku počítač, takže môžem reagovať. O čase Mužíka 33 minút som poskytol len prenesenú informáciu od Terryho. Mužíka som stretol v protismere pri zjazde z Polomu, Terry už čakal v sedle Javorina.

Moj najlepší čas od rampy je 36,12" mínus 7,50", čiže pod 30", čo je vraj medzi bikermi slušný čas. Pinonko 1-2 roky dozadu mal čas 28" a ako mi tvrdil s týmto časom bol nadmieru spokojný. Lord Klaymen má na to, aby išiel toho roku s časom okolo 25"!

Väčšina bikerov asi má namerané časy práve od rampy, pretože v jej blízkosti vedú cyklotrasy a nemajú dôvod ísť až do stredu obce k obecnému úradu. Ale časovka je časovka a organizačne je to najlepšie zabezpečené práve odtiaľ.


Jaro stačí si pozrieť výsledky z prvého ročníka...tam sa štartovalo od rampy...25" nie je moc svetoborné...
12.09.2008 - 10:11:29
00
Kto to vyrába a kde sa to dá splašiť?

Ked sa predavaju vselijake Bratlingy, Bulgari, Channely a 4-pasikove adidasy, moze sa predavat aj hrniec s napisom METT, nie? :twisted:
12.09.2008 - 11:37:47
00
Konečne mám v poriadku počítač, takže môžem reagovať. O čase Mužíka 33 minút som poskytol len prenesenú informáciu od Terryho. Mužíka som stretol v protismere pri zjazde z Polomu, Terry už čakal v sedle Javorina.

Moj najlepší čas od rampy je 36,12" mínus 7,50", čiže pod 30", čo je vraj medzi bikermi slušný čas. Pinonko 1-2 roky dozadu mal čas 28" a ako mi tvrdil s týmto časom bol nadmieru spokojný. Lord Klaymen má na to, aby išiel toho roku s časom okolo 25"!

Väčšina bikerov asi má namerané časy práve od rampy, pretože v jej blízkosti vedú cyklotrasy a nemajú dôvod ísť až do stredu obce k obecnému úradu. Ale časovka je časovka a organizačne je to najlepšie zabezpečené práve odtiaľ.



Jarko môžem len dodať, že zmienený pán išiel od úradu nakoľko som sa ho na to konkretne pýtal... Asi som ťa nepotešil
12.09.2008 - 12:31:55
00
Katko, s Tebou môžem len súhlasiť, článok som si pozorne prečítal. Poznám osobne napr. Jožka Štefánika a s tým sa asi nikto z nás porovnávať nemôže. A minulý rok som osobne videl a cítil ako Zdenko Koleda, štartujúci po mne s odstupom asi 5 a viac minút, "prefrčal" okolo mňa a stratil sa v nasledujúcich zátačkách.

Moje méty su jasné, bikujem 2 rok a s mojou polstoročnicou môžem súperiť iba s Kaštánkom, Mužíkom, prípadne s Vašimi rodičmi. Ale Lordovi Klaymenovi, prípadne Sticovi a ostatným prajem, aby sa aspoň priblížili k svojim najlepším životným výsledkom.

P.S. Ja som sa v tomto roku zlepšil na trati časovky "iba" o 2,5 minúty, ak to zopakujem v preteku budem výsostne spokojnýýý!
12.09.2008 - 19:34:55
00
Tvoj čas som samozrejme nekomentoval...Klaymen v prvom ročníku išiel určite pod 25 ak ma pamäť neklame... :D
12.09.2008 - 19:43:56
00
Jarko, neviem či by nás ten tridsaťtrojkový chcel na ceste aspoň za domestikov :)
12.09.2008 - 20:30:22
00
Jarko, neviem či by nás ten tridsaťtrojkový chcel na ceste aspoň za domestikov :)


Chlapci, hoďte sem nejaké časy alebo postrehy z tréningu... mám pocit, že niektorí na nás chystajú prekvapenie :wink:
12.09.2008 - 22:48:51
00
Chlapci, hoďte sem nejaké časy alebo postrehy z tréningu... mám pocit, že niektorí na nás chystajú prekvapenie :wink:


ziadne prekvapenia:D cas v treningu 29min povazujem za osobnu tohtorocnu katastrofu:D
ale co, zaver sezony za tri tyzdne, odjazdene za tento rok uz o tisicku viac ako za cely minuly rok, odzavodene dost tak uz sa tesim na oktober mesiac volna. chcel som ist skusit aj polom nanecisto ale kaslem uz na to, necham sa sam prekvapit ako to bude.

jaro, porovnavat sa s niekym kto jazdi odkedy bol bajk vymysleny(myslene obrazne:D) sa my co jazdime 2-3 roky nemozeme, a to ani keby som natrenoval 30k rocne. Na to ze jazdim tak kratko som so svojimi vysledkami maximalne spokojny a tvoje vysledky su tiez po 2 rokoch rozhodne super...
13.09.2008 - 08:47:18
00
jaro, porovnavat sa s niekym kto jazdi odkedy bol bajk vymysleny(myslene obrazne:D) sa my co jazdime 2-3 roky nemozeme, a to ani keby som natrenoval 30k rocne. Na to ze jazdim tak kratko som so svojimi vysledkami maximalne spokojny a tvoje vysledky su tiez po 2 rokoch rozhodne super...


Myslím, že si to vystihol.

Na včerajšej cykloturistike Okolo Martinských holí mi kopec štartujúcich povedalo, že radi prídu na Šprintpolom. Prajme si, aby nám vydržalo zdravie a bolo aspoň trochu dobré počasie. Mirečkovi Lapierrovi prajem, aby sa dovtedy uzdravil.
14.09.2008 - 09:06:49
00
keyboard_arrow_up