Dočítal som sa že objímka radenia SL-M770 RapidFire umožňuje montáž v dvoch polohách voči radiacim páčkam. Je to niekde názorne vyobrazené? Kto vysvetlí v akých dvoch polohách? Nečudujte sa som nováčik. Dík
12.09.2008 - 18:43:25
00
polohach voci brzdovym packam, nie? na objimke su 2 srubky, podla toho do ktorej samotne telo radenia pripevnis, na tu stranu brzdovej packy das radenie, cize ak je klasicky radenie z vnutornej strany (cize pozicia na rajdoch je brzda, radenie, <predstavec>, radenie, brzda) teraz to bude naopak. tak by to malo byt, sam sa o tom presvedcim tak o tyzden ked mi to radenie dojde :o)
12.09.2008 - 18:58:17
00
možno je to tak ako píšeš, ja som to vyčítal na http://www.extremebike.sk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1111 ak budeš mať praktické skusenosti ozvi sa
12.09.2008 - 19:26:20
00
je to tak ako si písal, už som to rozbral a pozrel

polohach voci brzdovym packam, nie? na objimke su 2 srubky, podla toho do ktorej samotne telo radenia pripevnis, na tu stranu brzdovej packy das radenie, cize ak je klasicky radenie z vnutornej strany (cize pozicia na rajdoch je brzda, radenie, <predstavec>, radenie, brzda) teraz to bude naopak. tak by to malo byt, sam sa o tom presvedcim tak o tyzden ked mi to radenie dojde :o)
15.09.2008 - 17:04:11
00
keyboard_arrow_up