Dakujem Glenna: Uz viem kto si, som sa na teba tak usmieval ked si fotila a ty si mi potom za to este podakovala :lol: (mal som cislo 24 :wink: )


Naposledy upravil Imroman dňa 16.09.2008 - 10:54:20, celkovo upravené 1 krát.

16.09.2008 - 10:53:20
00
matt ma pravdu, toto pocuvam v poslednom case casto..
16.09.2008 - 10:54:17
00
Dakujem Glenna: Uz viem kto si, som sa na teba tak usmieval ked si fotila a ty si mi potom za to este podakovala :lol: (mal som cislo 24 :wink: )


Ja presne viem, kto mi podakoval, takze ani nemusim pozerat na foto, kto si :-)

Vdaka za pozu.
16.09.2008 - 13:39:56
00
vacsinou nemam ani jednu fotku a teraz 15 :shock: diki
16.09.2008 - 14:48:27
00
Aka poza..to bolo prirodzene :wink:
16.09.2008 - 15:45:46
00
Aka poza..to bolo prirodzene :wink:


Vsimla som si, ze sa na vsetkych fotkach, co som Ta kedy odfotila takto skeris :-) Takze to bolo prirodzene.
16.09.2008 - 16:06:29
00
Si bola aj na Oravskom maratone ze? Takze skerenie...hmm, budem s tym musiet nieco spravit :)
16.09.2008 - 21:14:23
00
Trať v BB bola veľmi pekná, z každého rožku trošku. Už minulý rok to nebola žiadna nuda. Tak som sa tešil, čo si organizátor pripravil pre nás tento rok. Môžem povedať, že tie zmeny ešte vylepšili celkový dojem z trate. Je naozaj super, určite si ju pôjdem ešte raz prejsť keď bude čas. Len škoda, že som ja pokašlal začiatok preteku. Asi na 10 km som musel robiť inventúru môjho žalúdka, no ale potom sa to len zlepšovalo, ale tú stratu na teamových kolegov som už nedotiahol.
Značenie bolo zo začiatku úplne v pohode, ale s pribúdajúcimi kilometrami sa bohužiaľ aj značenie začalo vytrácať a ku koncu v tých asfaltových uličkách boli šípky priamo v odbočkách, nie dostatočne ďaleko pred odbočkou. No a potom nebolo problém prepáliť odbočku v tej rýchlosti a s nadávkami sa vracať späť. Raz sa to podarilo aj mne.
Organizácia preteku bola v poriadku, my sme nezaznamenali žiadne nedostatky. Trošku mi vadilo, že strava sa vydávala tak ďaleko od miesta cieľu preteku a na budúce radšej viacej sudov kofoly a menej sudov s pivom. Väčšina z nás došlo do BB na autách, takže pivo sme nemohli piť a ja ho ani nepijem tak či tak.
Rád by som upozornil niektorých zúčastnených bikerov, aby rešpektovali pokyny organizátora, každý z nás je tam na vlastnú zodpovednosť. Pretek sa konal za plnej premávky na cestách a videl som, že niektorí bikeri sa na asfaltkách, hlavne pri príjazde do ciela správali tak, ako by bola cesta úplne uzavretá pre nás. Premávku síce regulovali policajti, ale nie vždy aj ten policajt môže ihneď v križovatke zastaviť auto. Niektorí zbytočne riskujete svoje životy, len aby ste prišli o jedno miesto lepšie a pritom to nie je žiadne bedňové. Osobne ma predbiehal v tej križovatke so sídliska na hlavnú cestu pred cieľom jeden biker a bez toho aby sa pozrel na situáciu v križovatke sa vrútil na hlavnú cestu a len tak tak, že nevpálil do okolo idúceho auta. Nerozumiem takým to hazardérom a potom, by bol zase na vine organizátor.
Ak bude slúžiť zdravie, určite prídeme aj na budúci rok, naozaj veľmi pekná trať.
17.09.2008 - 09:02:32
00
podla mna ste vedla...ludia toho maju po celej sezone "plne bryle" a radsej si pojdu pohodovo pojazdit, ako sa este niekde nahanat


No podľa mňa bikerov bolo tak akurát, tak ako aj na iných akciách. No možno na dlhej bolo pomenej, ale ani do Partizánskeho nechodí veľa ľudí. Netuším prečo. Veď trať je veľmi pekná a dlhá dokonca jednookruhová. Tak prečo????

:cry: V BB mi chýbali starí známi z fóra, čo sa stalo?????
Kde je STAX,DUDO,DANA,ROBIKA,SHICKMOMBER,SALDI,JEZUS,DUTCHMAN, atď....................

:roll: Vy už máte po sezóne, alebo čo ????
8) Naša sezóna ešte neskončila a kvôli takej zime aká bola, nepretržite trvá od marca 2007.
17.09.2008 - 09:23:00
00
:cry: V BB mi chýbali starí známi z fóra, čo sa stalo?????
Kde je STAX,DUDO,DANA,ROBIKA,SHICKMOMBER,SALDI,JEZUS,DUTCHMAN, atď....................

ja som tiez vyzeral, ze kde su
17.09.2008 - 09:32:37
00
podla mna ste vedla...ludia toho maju po celej sezone "plne bryle" a radsej si pojdu pohodovo pojazdit, ako sa este niekde nahanat


presne to je aj zamer..tesime sa na polovnicky bufet v raji:)) relaxxx
17.09.2008 - 10:39:27
00
:cry: V BB mi chýbali starí známi z fóra, čo sa stalo?????
Kde je STAX,DUDO,DANA,ROBIKA,SHICKMOMBER,SALDI,JEZUS,DUTCHMAN, atď....................

:roll: Vy už máte po sezóne, alebo čo ????

za seba - ako vravi Matt, uz mam plne bryle nahanania a maraton v BB zatial nemusim... a v takom picasi uz vobec nie...

(podla mna zo septembrovej ponuky stoji za zvazenie iba Presov a Parenzana, zial v ten isty termin, ale ja som sa uz rozhodol)
17.09.2008 - 11:08:47
00
Prihlaseny som bol, ale uz som to komusi spominal, ze ked som v piatok 19:30 prisiel domov z prace, rozbity a unaveny, zbadal som predpoved pocasia a defekt na kolese, v tej chvili bolo rozhodnute a spal som az do sobotnajsieho obeda :oops:
17.09.2008 - 12:42:01
00
ja aj bajk sme rozbiti, inak - tesila som sa
17.09.2008 - 12:53:03
00
Sak chalani ja neviem co sa stazujete na pocasie, rano bolo sviezo a po obede svietilo slniecko. Ja som to v kratasoch a drese (+termo triko) absolvoval a este mi aj teplo bolo. :wink:
17.09.2008 - 13:02:11
00
keyboard_arrow_up