Napsala Blanka
Už žiju docela dlouho všimnula sem si,že ti chlapi jezděj na tom kole nějak divně.Oni nemůžou jet na něm hezky,oni musej pořád dělat nějaký rošťárny.

Třeba mě vadí jak musej pořád skákat všelijak přes obrubníky,nebo jezděj po chodníku,kličkujou mezi autama a teď je docela moda mít na zádech žlutou plovací vestu,aby náhodou nespadli na zádička chudinky.Kdyby nejezdily tak nebezpečně,tak to na zádech nepotřebujou.To ženy jezděj daleko lépe.Nikde nekličkujou,jedou pěkně po straně na křižovatce slezeme a jdeme pěkně způsobně přes přechod pro chodce a kolo vedeme.Když tam přechod není tak je mnohem lepší počkat na zelenou barvu na semaforu, z kola slézt a přes cestu ho dodtlačit to kolo do té zatáčky.Tímhle způsobem dosahujeme mnohem menší rychlosti a když by nás nějaký nezodpovědný muž řidič srazil,tak to nebude tak těžká nehoda,protože při chůzi jdeme daleko menší rychlostí než když máme boty na šlapkách a hejbeme kolenama.Taky mě zaráží způsob,jak nastupujou na kolo.Oni si nejdří musej sednout na sedátko a pak šlapat.Taková žena,ta dá levou nohu na levou šlapku,pravou nohou se začne odrážet a když už sviští vítr v uších tak tu pravou nohu přemrskne před sedátko a dá tu n ohu na tu pravou šlaku a už jede.Tohle je daleko lepší způsob,protože při mužském způsobu se dosahuje daleko menší rychlosti a hrozí spadnutí na stranu...ale já vím,oni mají plavací vestu.Chichichi.Navíc náš způsob nasedání na kolo i vypadá lépe.

Blanka,39 roků, Praha
fuj fuj fuj, vy smradlavi chlapi :twisted: :lol: :lol: :lol:
19.09.2008 - 22:28:29
00
oh my god... :shock:


umrem xD
19.09.2008 - 22:35:38
00
poslal by som ju do .... ved viete kam
20.09.2008 - 18:49:52
00
LOL.
to ona v akej dobe žije? :lol:
20.09.2008 - 18:57:10
00
to si musim skopirovat, ked sa niekto bude pitat, preco neznasam feministky pomali viac ako EMO :lol:
20.09.2008 - 19:02:46
00
Na ktorej strane nájdem vtip s tým Radimom Uzlom alebo s ktorým to bolo o tých plastikách :?:
20.09.2008 - 19:04:03
00
:|

Prílohy:

WAQyjUgi_zoxee.com.gif
WAQyjUgi_zoxee.com.gif 81.41 KiB thumb_up0thumb_down

20.09.2008 - 21:42:46
00
Napsala Blanka
Už žiju docela dlouho všimnula sem si,že ti chlapi jezděj na tom kole nějak divně.Oni nemůžou jet na něm hezky,oni musej pořád dělat nějaký rošťárny.

Třeba mě vadí jak musej pořád skákat všelijak přes obrubníky,nebo jezděj po chodníku,kličkujou mezi autama a teď je docela moda mít na zádech žlutou plovací vestu,aby náhodou nespadli na zádička chudinky.Kdyby nejezdily tak nebezpečně,tak to na zádech nepotřebujou.To ženy jezděj daleko lépe.Nikde nekličkujou,jedou pěkně po straně na křižovatce slezeme a jdeme pěkně způsobně přes přechod pro chodce a kolo vedeme.Když tam přechod není tak je mnohem lepší počkat na zelenou barvu na semaforu, z kola slézt a přes cestu ho dodtlačit to kolo do té zatáčky.Tímhle způsobem dosahujeme mnohem menší rychlosti a když by nás nějaký nezodpovědný muž řidič srazil,tak to nebude tak těžká nehoda,protože při chůzi jdeme daleko menší rychlostí než když máme boty na šlapkách a hejbeme kolenama.Taky mě zaráží způsob,jak nastupujou na kolo.Oni si nejdří musej sednout na sedátko a pak šlapat.Taková žena,ta dá levou nohu na levou šlapku,pravou nohou se začne odrážet a když už sviští vítr v uších tak tu pravou nohu přemrskne před sedátko a dá tu n ohu na tu pravou šlaku a už jede.Tohle je daleko lepší způsob,protože při mužském způsobu se dosahuje daleko menší rychlosti a hrozí spadnutí na stranu...ale já vím,oni mají plavací vestu.Chichichi.Navíc náš způsob nasedání na kolo i vypadá lépe.








Blanka,39 roků, Praha
fuj fuj fuj, vy smradlavi chlapi :twisted: :lol: :lol: :lol:







Keby som to necital, tak ani neverim, ze niekto moze taku .... napisat :)
20.09.2008 - 22:24:03
00
...prestaňte sa odbavovať na Blanke a napíšte nejaký dobrý vtip...
20.09.2008 - 22:43:41
00
...prestaňte sa odbavovať na Blanke a napíšte nejaký dobrý vtip...

že si to ty. :wink:
Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak hups tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí,vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi muže být?
-Na prvním je "TV" - "že by televize?" Obrazovku nevidí.
"Nevadí, zkusím to."
Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození.
"Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit."
Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká voda? "Tak to vyzkouším.
Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to si taky musíme pořídit,"strašně si libuje.
Na poslednim knoflíku je "AOT" - "co by to mohlo být? Tak to vyzkouším!!!"
Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá sestřicka a ptá se ho:
-"Pane, co jste prosím vás dělal?!"
-"No, já nevím, byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel."
-"A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zdešene sestřicka.
-"No, asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!"
-"Pane, "AOT" je automatický odstraňovač tampónu. Penis máte pod polštářem."
20.09.2008 - 23:51:06
00
:shock:
21.09.2008 - 01:19:24
00
tak toto stalo vcera v Trnave...bezpecnost nad plynove trubky :lol:

Prílohy:

DSC01434.JPG
DSC01434.JPG 313.82 KiB thumb_up0thumb_down

21.09.2008 - 11:03:21
00
že si to ty. :wink:
Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak hups tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí,vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi muže být?
-Na prvním je "TV" - "že by televize?" Obrazovku nevidí.
"Nevadí, zkusím to."
Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození.
"Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit."
Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká voda? "Tak to vyzkouším.
Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to si taky musíme pořídit,"strašně si libuje.
Na poslednim knoflíku je "AOT" - "co by to mohlo být? Tak to vyzkouším!!!"
Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá sestřicka a ptá se ho:
-"Pane, co jste prosím vás dělal?!"
-"No, já nevím, byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel."
-"A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zdešene sestřicka.
-"No, asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!"



glg :shock:
-"Pane, "AOT" je automatický odstraňovač tampónu. Penis máte pod polštářem."
21.09.2008 - 11:41:21
00
Au... :cry:
21.09.2008 - 14:41:39
00
brrr , jouvajs :shock:
21.09.2008 - 17:32:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up