v oblasti regenerácie teraz nielen v profi pelotóne letia tieto "compression socks" od rôznych výrobcov...

http://www.wiggle.co.uk/p/Cycle/7/2XU_Elite_Compression_Socks/5360038102/
29.09.2008 - 20:24:49
00
...

Prílohy:

Lance_Armstrong_2005.jpg
Lance_Armstrong_2005.jpg 102.44 KiB thumb_up0thumb_down

29.09.2008 - 22:20:31
00
...opäť raz niekto niečo nepochopil... :roll:
30.09.2008 - 07:54:49
00
Ále pochopil, len nebol dlhšie pri PC a vracia sa k téme...
30.09.2008 - 09:01:22
00
Myslim, si, ze Lance bol pravdepodobne viazany zmluvou so znackou Nike a na kratkych ponožkach by logo až tak nevyniklo. Konkretne aj v prvej knihe spomina, že pri nom zostali z Nike.
Pozrite si niektorych inych pretekarov, co vyzeraju, ze maju kratke ponožky. Nemaju! Maju ich iba zhrnute.
OT:jj, Greg, to bol iny borec.

Elefantino ich tiež nema(l) extra kratke:
lh5.ggpht.com
30.09.2008 - 19:12:39
00
bavite sa tu o ponozkach...

cez MS elite Bakalar povedal, ze Armstronga dotiahol team az pod kopec a on len kopec vybehol. pricom sa nahodov zabudol zmienit kolko casoviek vyhral. predtym lance nemal v kopcoch konkurenciu a v casovkach patril vzdy do top3. teraz v kopcoch bude podla mna do top5 a v casovke tiez nejak tak. tot moj nazor, cize na TdF pokial nehodi nejakeho tigra mal by skoncit do top5. Haawk
01.10.2008 - 15:00:40
00
no to je pekné, že to povedal ale hned ho aj spolukomentátor (Benčík to bol myslím) opravil, že tak to vôbec nefunguje...a bol ticho... :D ale šak takéto veci treba brať s rezervou, až samotné preteky ukážu, čoho je ešte schopný...
01.10.2008 - 15:02:37
00
v oblasti regenerácie teraz nielen v profi pelotóne letia tieto "compression socks" od rôznych výrobcov...

http://www.wiggle.co.uk/p/Cycle/7/2XU_Elite_Compression_Socks/5360038102/


Coskoro skladom :P
01.10.2008 - 15:04:38
00
katko aspon niekto tam mal rozum :lol:
01.10.2008 - 15:05:29
00
Aby ste sa z toho kovboja nepokakali. V 3 týždňovom etapáku hrá na časovke rolu aj to či si si predchádzajúcich 1500km odkrútil sám, či len zanedbateľnú časť. Ťažko sa baviť s niekým čo neprešiel na žiletke ani 100km. Na nete sú videa zo starších tour kde jazdil richard a elefantino, či ozaj kovboj nemal konkurenciu. Ja som vždy obdivoval Jana, že v najhorších kopcoch kde mal amík ešte 3 domestikov a on zostal sám, mal silu bojovať.
01.10.2008 - 18:41:02
00
Nech nezabudnem, mne nereže tá F1 taktika v cyklistike, ale stále za ňou stojí ten istý človek. Príkladom je Contador. Neznámy junák, ktorý sa dostal do dobrých rúk a ťaží z indispozície súperov. Mňa svojimi číslami zatiaľ nepresvedčil.
01.10.2008 - 19:21:32
00
nuz giro, ak si reagoval na mna tak ti odpisem.

niesom ziadny profik, 3 tyzdnovu sutaz som ziadnu nesiel. ale cez leto som pravidelne chodil 3 x do tyzdna trasu Ra-muran-cervena skala-telgart-puste pole-dobsina-nizna slana-rostar-stitnik-hradok-jelsava-Ra je to zhruba 110 km pozri si na mape ak neveris...

pokial viem tak Viranque aj Ulrich boli usvedceni z dopingu. v kopcoch lance nemal konkurenciu iba raz sa stalo ze vybuchol a to tu
(myslim samozrejme na TdF)

Jan bol tiez dobry cyklista no podla mna je nieco ako Evans...

Contadorovi vcelku fandim, v kopcoch pre zmenu on dnes nema konkurenciu a zacal sa zlepsovat uz aj v casovke vid Vuelta...

samostatny borci ako si spominal ulricha su sice sympaticky no nikdy nevyhraju pokial je proti nim postaveny dobry team. osobne si myslim ze kazdy jazdec co isiel ci uz do US postal alebo Discovery vedel co bude robit..

to je vsetko, peace :wink:
01.10.2008 - 20:37:38
00
Nereagoval som len na teba, ja Lanca prosto nemusím a nemám rád slepé ospevovanie jeho úspechov. Uznávam, časovkár bol dobrý.
Tvoju trať poznám, minulý víkend som ju šiel autom, rád by som si ju prešiel aj na kole (ak sa nemýlim je to trať rožňavského maratónu, pekné kopečky). 3x týždenne 110km je ale dosť ďaleko od výkonu na etapáku, to si ani sám neviem predstaviť.
Škoda že to skĺza do absurdnej debaty o dopingu, ale sypú tam proste všetci. Lance mal už na mále, radšej rýchlo zdrhol. A so svojou diagnózou nebol preukázateľný (berie testosterón, keďže nemá koule a kto mu dokáže či nezobral "náhodou" viac ako mu bolo treba?). A na Jana mi nešahaj :-), porobil blbosti, ale v zmysle operácie Puerto mu nič konkrétne nedokázali, rovnako ako v tom lietalo mnoho iných cyklistov. Myslím že nasypaní sú tam všetci +- rovnako.
Jasne že mal konkurenciu, Pantani dokázal odolávať jeho nástupom, chudák Jano sa vedel tiež pomerne dlho udržať. Škoda že Pantani dlhšie nevydržal, tie Lancove nástupy vyzerali efektne, keď šli spolu, už to však nevyzeralo tak dramaticky (a teraz ma odsúď, že marco sypal koks).
Evans sa s Janom nedá porovnávať ani náhodou, ten bol iná liga. Mne aktuálne chýbajú frajeri v pelotóne, Albertovi nefandím, skôr verím v okázalý návrat hriešnikov (Basso a spol).
Inak, cyklistika nie je podľa mňa kolektívny šport, dosť ju to potom dehonestuje - viď čachre so Schleckovcami a Sastrem tento rok.

Peace (v lete sa ti ozvem a dáme tu trať ;-) ).
01.10.2008 - 21:00:21
00
jasna vec, za nikoho z profi cyklistov by som nedal ruku do ohna ze je cisty.

na leto sa tesim
01.10.2008 - 21:08:27
00
pokial viem tak Viranque aj Ulrich boli usvedceni z dopingu.

Ani jeden nebol usvedčený! Virenque sa priznal sám, že vo Festine sa sypalo a nasypali aj jemu a dostal dvojročný dištanc. Antidopingové labáky mu nikdy nič nenašli. Ullrich si v čase rekonvalescencie po operácii kolena, v čase keď ešte nezahájil tréning, na diskotéke praskol extázu, možno ich bolo viac. A vzápätí (na druhý-tretí deň) prišli dopingoví komisári a našli mu v moči amfetamíny, ktoré obsahuje extáza. Počas pretekov alebo v prípravnom období mu nikdy nič nedokázali.

Armstrong pravidelne a oficiálne sype testosteróny - z dôvodu nefunkcie nadsemenníkov. Jeden mu chýba, druhý mu odfajčila chemoterapia. Má na to papier, vie sa, čo môže do seba dostať a v akom množstve. Problém je v tom, že pri poriadnom prasknutí si, napr. pri trojtýždňových pretekoch, hladina testosterónu klesá. Teda všetkým pretekárom, len Armstrong má papier na to, že ju môže syntetickými vyhnať na maximálnu povolenú hranicu.
01.10.2008 - 22:32:36
00
keyboard_arrow_up