Páni, ako je to s PDAčkom, dá sa používať na biku, resp. má niekto skúsenosti? Nemusel by som ho mať furt na očiach, stačí v batohu na záznam trasy a sem tam mrknúť.
07.06.2006 - 12:43:38
00
Páni, ako je to s PDAčkom, dá sa používať na biku, resp. má niekto skúsenosti? Nemusel by som ho mať furt na očiach, stačí v batohu na záznam trasy a sem tam mrknúť.


PDA-čko nie je primárne určené na bika, aj keď existujú aj držiaky na rajdy. Vibrácie, dážď atď. Ak máš dobrý GPS príjmač, tak v pohode v batohu. Pozrieš naň iba keď budeš na rozpakoch kadiaľ ďalej.
07.06.2006 - 13:03:32
00
Pani,vrelo odporucam GARMIN QUEST ale 1.,lebo dvojka ma sice viac pamate,ale je o to pomalsi a ked mate pri jazde cakat par minut,kym natiahne mapu alebo kym sa spamata,uz mozte byt niekde,kde ste byt nechceli...Inac je to mapove GPS(neviem ako je to s mapou SR,ale ako pisal rasto_t,nemal by to byt problem),ale vodeodolne,vydrzi vela,da sa pouzit aj do auta,na pesie tury,je o trochu vacsi od mobila,takze ked ho date do vrecka neutrhne vam ho(ako napr.TOM-TOM) a ma drziak na bike,osobne si ho v buducnosti chystam zakupit!
07.06.2006 - 13:34:44
00
to Warzone: Ked budes kupovat, nezabudni mrknut na www.navisdat.sk, urobim ti za tuto recenziu dobru cenu :) .
08.06.2006 - 13:01:32
00
to Warzone: Ked budes kupovat, nezabudni mrknut na www.navisdat.sk, urobim ti za tuto recenziu dobru cenu :) .


:lol: diky,ale neviem,ci by si mi mohol dat menej ako 400Eur :wink:
08.06.2006 - 13:25:59
00
keyboard_arrow_up