Znovu dik :wink: , viete mi niekto napisat preco su samostatne (nahradne) prevodniky dostupne len pre shimana a nie aj originaly on truvativ-u. Teda ak su (aj len zle vyhladavam lebo nasiel som len tie shimancke) tak kde sa to da poriesit?



taku blbost som este nepocul !!! su dostat kupit aj prevodniky TRUVATIV, vsetko je dostat kupit samostatne, stred, prevodniky, vsetko !! len si otvor oci a hladaj :shock: maju ich napr. v kaktusbiku www.kaktusbike.sk
21.10.2008 - 16:54:41
00
taku blbost som este nepocul !!! su dostat kupit aj prevodniky TRUVATIV, vsetko je dostat kupit samostatne, stred, prevodniky, vsetko !! len si otvor oci a hladaj :shock: maju ich napr. v kaktusbiku www.kaktusbike.sk


no som na fore a ja sa len pytam, to nebolo moje tvrdenie ale otazka a ak si si v tom nadseni radit nestihol vsimnut aj ten otaznik na konci vety to ma velmi mrzi... :( - ked uz si taky mudry mohol si dat aj nejaky link kde konktretne na internete sa to da objednat lebo na http://www.kaktusbike.sk/komponenty/truvativ.php su len komplet stredy :wink: a "len" samotne prevodniky truvativ tam nikde nevidim (a idem si oci vyocit :D )
21.10.2008 - 18:53:38
00
vadi ti to vobec pri jazde ze to je trosku krive a ze nemas 3/4zuba? a ked hej tak ako sa to prejavuje....
21.10.2008 - 19:46:51
00
vadi ti to vobec pri jazde ze to je trosku krive a ze nemas 3/4zuba? a ked hej tak ako sa to prejavuje....


Ale niee, oto vobec nejde uz je to skoro rovne a ten zub mi teraz nevadi, mna skor zaujimalo to kde sa da zohnat to iste nove v pripade ze by som to zlomil alebo uplne ohol - lebo narozdiel od inych komponentov toto veru nikde na nete nenasiel
21.10.2008 - 20:28:48
00
sikovny najde nesikovny kupi nove :) mal by si hladat....popripadne mailuj do obchodov ci to nemaju...
21.10.2008 - 21:01:14
00
V najhorsom tam dam shimano prevodnik co tam bude pasovat :roll:
21.10.2008 - 21:55:54
00
co sa ondis nehaj tak :) inak da sa aj cez obchod objednat... obchodnik ma lepsi prehlad vie kde nakupit..
21.10.2008 - 22:32:49
00
stretol sa niekto pri novych klukach s krivym prevodnikom? na mojich slx klukach mam stredny prevodnik krivy a retaz vydava nepekny zvuk, myslite ze to normalne uznavaju pri reklamacii?
27.04.2012 - 20:43:57
00
Tož, treba skúsiť.
28.04.2012 - 08:26:43
00
clovek teraz nechce byt bez bicykla, ked je tak pekne, ale napisem predajcovi
28.04.2012 - 08:41:30
00
Pripájam sa do tohto klubu so svojou skúsenosťou. Aj mne sa stalo, že sa mi ohol najväčší prevodník. Prvýkrát som si to ani nevšimol, ale stále ma trápilo, že pri vysokých prevodoch mi reťaz šúchala o prešmykač. A tak som si spočiatku mylne myslel, že problém je len zle nastavený prešmykač. A až neskôr som zistil, že mám vlastne "osmu na najväčšom prevodníku".

Podľa príspevkov v tejto téme som ho doma jemne vyklepal kladivom priamo na bicykli. Mal som ho aj vybratý, ale nejakým spôsobom ho narovnávať vo zveráku by bolo zbytočné. Hlavne kvôli tomu, že ten materiál je dosť pružný (však zopár zubov mám už tiež dosť otupených) a nemalo by to žiadny efekt. Aj tak to nie je rovné, ale aspoň mi najväčší prevodník pri vysokých prevodoch šúcha o prešmykač len mierne. Neviem, či sa to aj vám stáva tak často a či sa aspoň vám podarilo to dať do stavu, že vám reťaz nešúcha o prešmykač vôbec.
13.09.2016 - 19:24:02
00
keyboard_arrow_up