cawte jazdite nekdo rock shox domain 318 coil 180mm zdvih?ak jo aka je?na co si mam pri kupe dawat pozor?ake su vyhody pripadne nevyhody tejto vydly?poradte pls..dik
10.11.2008 - 19:48:07
00
Trosku pohladaj na Google-i 8)
Testovací doba: 1/2 roku
Hodnocení: Spokojenost s drobnýma výhradama
Rock Shox 318 Coil,180mm,pružení ocel. pružina,tlumení Motion Control IS. Vidlici mám na DH/FR kole Specialized Big Hit. Jezdím české i slovenské pohárové tratě včetně několikadenních tréninků před závodama,po závodech jezdím každý víkend a v týdnu tak dvakrát tréninkově na sjezdové trati.Po kamenech,po kořenech krásně žehlí,ať jedu pomalu,nebo rychle. Ke konci zdvihu tvrdne,takže ani z dropů jsem ji zatím nedal uplně nadoraz,vždy tak cenimetr dva zůstane. Mám kolem 50 Kg,takže pro težšího člověka by to chtělo asi trvdši pržinu. První mínus,vidlice jse musí často mazat. Aby byla pěkně měkká a žehlila jak má takji musím tak každou druhou třetí jízdu namazat teflonovým olejem. A za druhé Pro težší lidi je hodně měkká,sice se dá přitvtrdit teoreticky více číi méně,ale prakticky je uplně měkká,nebo skoro pevná. Jinak je to dobrá freeridová a lehce DH vidlice vidlice. 4istě na DH by byla samozřejmě vhodnější nějaká M.66,nebo M.888 WC. Ale na to jak s ní jezdím jsem překvapený a spokojený,že drží,nemá vakl je pořád poměrně tuhá a tlumí stále stejně i po půl roce velmi aktivního ježdění.

Presne ten model,ktory hladas.Nieco v anglictine tiez :arrow: http://www.mtbr.com/cat/suspension/2007-forks/rockshox/domain-318/PRD_414413_1550crx.aspx
10.11.2008 - 19:55:50
00
keyboard_arrow_up