Mačka Haha tak si ju ucvikni, ale chvost si neskracuj. Blbo sa potom lezie po strome. hehe
Mačka vidím že máš ešte rezervy v odlahčovaní. Tak do tohóóóó hehe
20.05.2008 - 18:32:01
00
Turbi už je koniec trápeniu , Luizička stále drží?
20.05.2008 - 21:33:56
00
inak tiez jazdim Magury Louise Baty a som veeelmi spokojny,


a to som predtym jazdil hayesi, avidy7, promaxy ..proste kadeco...

Turbi, s XTeckami sa Baty nedaju ani porovnavat, jazdil som jedno aj druhe a Baty su stokrat lepsie....

vpredu jazdim 203ku kotuc a aj v najprudsich zjazdoch, si pribrzdujem jednym prstom...

dorazne ale odporucam pevnu os pri viac ako 180ke kotuci...lebo aj na svojej citim ako ju trosku kruti pri extremnom brzdeni...
23.05.2008 - 12:30:03
00
Geroy Na Lujsu som sa čo sa týka účinnosti nesťažoval. Odrádzal ma môj problémik s odvzdušnením. To je to čo ma znechutilo. Jazdím ich na dvoch bikoch. na Na jednom mám 180/160 a na druhom 160/160.
Dúfam že to je už za mnou. hehe
23.05.2008 - 14:00:56
00
Ak niekto vygúgli seriózny návod ako ju odvzdušniť hoďte mi sem link. Za porozumenie ďakujem.
P.S. Ak ju niekto seriózne odvzdušnil a vie mi poradiť nech mi prosím napíše ss.


nazdarek, mal som tiez dost velky problem s odvzdusnenim a na oboch brzdach sucasne. packa sa ohybala az ku gripu a ucinok brzdenia ziadny.
Do servisu sa mi s tym nechcelo a potrebne vybavenie na odvzdusnenie som nemal.

mozno sa vam moj postup nebude zdat spravny ale mne to pomohlo na 100 perc.

tak: najprv som si vyrobil provizorny lievicek z tej malej olejnicky, konkretne iba z tej nasady co sa nanu srobuje. olejovu vanicku som si ohol do vodorovnej polohy a odsroboval ten jeden najvacsi srob. do dieri som potom vlozil vyrobeny lievik a donho nalial mineralny olej. potom som brzdu ohol smerom nahor aby lahko vychadzal von vzduch a popri tom mackal packu. Tym sa vytlacal vzduch a namiesto neho sa dnu dostaval olej.

Ak je daka kritika tak budem vdacny za kazdu radu o inom postupe alebo chybe.
18.11.2008 - 14:00:23
00
keyboard_arrow_up