Koľko vám taký výstup( výšlap) a zostup trval?Ja to nejaké kvlitné. Točené digi kamerkou?
25.11.2008 - 16:49:03
00
To dobijanie zo Soldy smerom hore (inak sa to ani nazvat neda) trvalo celkovo skoro 4 hodiny, ale cisteho casu to bolo menej (odhadujem tak do 3 hodin), lebo sme na Rif. Citta di Milano cakali ci sa umudri pocasie. My sme ale startovali z Prata tesne po 12:00 a az do Soldy to bola asfaltka. Peklo zacalo za Soldou a fakt drsne useky (su aj v tom videu) boli nad 3000m za spominanou Rif. Citta di Milano (v podstate sa ide hode zjazdovkou popod sedacky). Zjazd sme isli skoro v kuse a do Soldy trval hodinu. Potom este nasledovala tristvrte hodina zjazdu po asfaltke do Prata. Do prilohy som dal profil, keby si si to chcel pozriet (tie male cisela nad x-ovou osou su priemerne sklony po 500m usekoch) a pri nazvoch miest su casy.

Tocene to bolo miniDV kamerkou Panasonic NV-GS400 s polarizakom.

Kazdopadne to bol zazitok ako hrom. Keby bol zaujem, mozem postnut aj video zo spominaneho Chabertonu, ale to je az roku 2005.

Zdar!

Prílohy:

Komentár súboru: Profil z HAC4
070720mtb-dist.jpg
070720mtb-dist.jpg 236.97 KiB thumb_up0thumb_down

25.11.2008 - 17:17:09
00
profil ako hrom :-) jasan davaj aj dalšie videjko ani sa nemusíš pýtať :wink:
25.11.2008 - 17:26:38
00
heh noo to stupanie je krasne , klasicka otazka kolko to stalo ? nech viem kolko stoji takyto paradny zazitok :-)
25.11.2008 - 17:53:39
00
profil ako hrom :-) jasan davaj aj dalšie videjko ani sa nemusíš pýtať :wink:


Nechcel som si z tejto temy spravit temu "moje dovolenkove videa", ale ked je zaujem, rad to Chabertonovske video postnem.

heh noo to stupanie je krasne , klasicka otazka kolko to stalo ? nech viem kolko stoji takyto paradny zazitok :-)


Passo Madriccio bol predposledny den 10 dnovej dovolenky. Snad sa Slavo na mna nenahneva, ked postnem itinerar (koniec-koncov ho mal na webe). Najdes tam aj ceny. Pozri prilohu.

Zdar!

Prílohy:

[Typ súboru doc bol deaktivované a preto nemôže byť zobrazený.]

25.11.2008 - 18:12:33
00
Tak po dlhsom case tu je dalsie dovolenkove video zo Svajcu. Tunajsim horolezcom odporucam pripravit si kapesniky, aby si neoslintali obrazovky. :)

http://www.youtube.com/watch?v=Z4psIq_mK0g

Zdar!

Pekne miesta Andrej. Najlepsi je ten pohlad z Kleine Scheidegg (2061m) - to je akoby ste este len mali zacat slapat do kopca. Kto by bol povedal, ze uz ste vo vyske Chopku. :)

A este sa opytam na jedno:
To na tachaci je teplota + vyska? Dufam, lebo ak by to vrchne cislo bola tepovka, tak sa na to mozem... :lol:

Prílohy:

tachac.jpg
tachac.jpg 102.16 KiB thumb_up0thumb_down

25.11.2008 - 23:35:05
00
Tu je video z Passo Madriccio (3124m), ktore je podla mojich informacii 2. najvyssie miesto v Alpach dostupne na biku (vyssie je iba Mt. Chaberton so svojimi 3131m). Samotne terenne stupanie zacinajuce v Solde sice nie je technicky nejako narocne, ale je dost ostre (priemer 16.6%, prevysenie ~1200m na ~7km). Odbocka do Soldy je tesne pod zaciatkom povestnych serpentin z Trafoi na Stelvio.

http://www.youtube.com/watch?v=IZPT9-fseFg&fmt=18

Zdar!


Konecne naozajstne video z vyjazdu :) Kde je video zo zjazdu?
26.11.2008 - 11:25:31
00
Velmi pekne! tusim vymenim buduci rok Svjaciarske Alpy za talianske :wink:
26.11.2008 - 11:35:32
00
profil ako hrom :-) jasan davaj aj dalšie videjko ani sa nemusíš pýta :wink:


Nech sa paci: Mt. Chaberton a jeho 3131m...

http://www.youtube.com/watch?v=1Hf9KC2S2Wo&fmt=18

Zdar!


Naposledy upravil busic dňa 01.12.2008 - 07:40:57, celkovo upravené 2 krát.

01.12.2008 - 07:35:43
00
Pekne miesta Andrej. Najlepsi je ten pohlad z Kleine Scheidegg (2061m) - to je akoby ste este len mali zacat slapat do kopca. Kto by bol povedal, ze uz ste vo vyske Chopku. :)

A este sa opytam na jedno:
To na tachaci je teplota + vyska? Dufam, lebo ak by to vrchne cislo bola tepovka, tak sa na to mozem... :lol:



Ano Roman, trafil si presne - je to teplota (bohuzial :( ) a vyska. Keby som tam to teplo nezazil, tak tomu ani nebudem verit hlavne ked "co by kamenom dohodil" su osnezena a zamrznuta severna stena Eigeru a ladovce na Monchu a Jugfrau.

Inak tento vyjazd povazujem za najkrajsi, aky som na biku zazil. Krasne prostredie, pocasie, teplucko... Mnam! :)

Zdar!
01.12.2008 - 07:36:06
00
Konecne naozajstne video z vyjazdu :) Kde je video zo zjazdu?

Ved na zaver tam zjazd je! :evil: Inak (ako som tu uz aj viackrat napisal) je pre mna zjazd iba nutne zlo. Nicim ma nenaplna, nemozem sa kochat okolim a musim davat bacha, aby som sa nezabil. Keby zhora isla aj asfaltka, nevaham ani sekundu... :oops:


Velmi pekne! tusim vymenim buduci rok Svjaciarske Alpy za talianske :wink:

Naco by si menila, ked mozes mat obe! Pozri si ten itinerar, co som postol v odpovedi janosikovi (viewtopic.php?p=227969#p227969). 8. den sme vyrazili z Livigna v Taliansku, niekde vo Val Mora (ani presne neviem kde) sme presli do Svajcu a po vytrepani sa na Umbrailpass sme kusok pod Stelviom opat presli do Talianska (tam uz stal colnik). Srandovny bol ale 6. den, kde prechod zo Svajcu do Talianska bol priamo (v uplnej prdeli) v sedle Pass Chaschauna, comu som samozrejme nevenoval ziadnu pozornost, ale po zjazde a navrate do civilizacie mi okamzite nesedeli 2 veci: 1. ludia boli zrazu nejaki hlucni a 2. zeny nejako opekneli (teda oproti Svajcu, kde to bola fakt katastrofa). Az potom mi docvalko, ze sme uz v Taliansku... :)

Zdar!
01.12.2008 - 07:36:34
00
Keby zhora isla aj asfaltka, nevaham ani sekundu... :oops:


tak to uz je vazne :lol: najlepsie by bolo spustit sa odtial lanovkou, ze? :P
01.12.2008 - 10:01:29
00
Tu je aj nieco pre ziletkarov - (ne)slavna Fauniera, o ktorej sa hovori, ze aj Pantani ju jazdil priemerom pod 20km/h...

http://www.youtube.com/watch?v=SSi3ujcyFgg&fmt=18

Zdar!
19.12.2008 - 07:26:17
00
Volako to tu zamrzlo, zeby to bolo tou zimou vonku? :D
Unas sa veselo jazdi aj na snehu s ladom :)
http://www.matheos.sk/Video/orig/Horka_frozen_09.wmv
20.01.2009 - 16:33:00
00
No pri tych Alpach mi oci vypadli :shock: . Zelena nadhera. Aj ja tam chcem ist :lol: .
Aj to posledne videjko zo SR je nice :wink: . Pekny singlik so zakrutami. Je to legalne upravene? :mrgreen:
20.01.2009 - 20:29:30
00
keyboard_arrow_up