ahojky priatelia.
Par riadkov venujem ako odozvu k programu Veloserie 2004. Som nadseny ze dva z jej serialu mtb sa uskutocnia u nas na Slovensku. V Novej Dubnici a v Sulove. Tiez si kazdy mesiac kupujem casopis za uctyhodnych 99 Sk aby sa pani Raufer, Hronza a dalsi moji znami z Vela mali v Prahe lepsie ako my ucastnici maratonov ich slavne prestiznej serie. Osobne by ma zaujimalo co vam usporiadatelom naslubuju, alebo vy im. Treti rok po sebe mam v konecnom hodnoteni na svojom ucte 4,5 a vlani 3 miesto. Viem treba byt alespon raz prvy, ale v mojich rokoch uz taku perspektivu nemam. Co o nas ucastnikoch napisu? Ani hov.. v tom svojom casopise za 99,-Sk. V com su prestizni? V tom ze vas maraton spropaguju na strankach ktore my zaplatime a vy nam pak predate startove cislo? Napriek tomu ze cela seria je smiesna a pre celkovych vytazov absolutne bez ocenenia aj tak sa zucastnim pre radost z pohybu niektorych z jej pretekov. Idu sa totiz v peknej prirode a tam ma nikto neodzube ani o halier. Radek Terifaj.
02.02.2004 - 22:12:52
00
Som mozno nepochopil tvoj prispevok.

1) Co naslubuju organizatorom sa staci spytat tych organizatorov, ktorych preteky su tam zaradene.

2) Nikto ta Velo nenuti kupovat predsa. Nie som zastanca Vela. Mozno by clanok ktory by v sebe obsahoval text Jano isiel prvy, Jozo druhy, treti Rudo ich predbehol ... a tak vymenovat napr 1000 pretekarov bol dost o nicom.
04.02.2004 - 09:03:11
00
Hele, tak bud jezdis pro radost a nebo pro to aby o tobe psali ve velu. fakt te nechapu, brecis ze si kupujes velo, tak si ho nekupuj. brecis ze o tobe nepisou v tom velu co je blby. trochu mne pripominas posledniho viteze krale sumavy. to je takovej trapacek co nema na to aby jezdil s profikama, tak obrazi zavody typu veloserie a nadava ze sou maly ceny.

kdyz si myslis ze mas na vic, proc nejezdis slovensky, cesky, polsky nebo madarsky pohar a nezivis se tim?
08.04.2004 - 18:15:38
00
Muj predchozi prispevek byl jako reakce na Radka, to jenom tak pro pořádek:-)
08.04.2004 - 18:16:24
00
Ciastocne s Radkom suhlasim. Velo kupujem pravidelne a pri tom mnozstve "dat" ktorymi svoju seriu propaguju si myslim, ze vyhodnotenie celej serie by si zasluzilo viac nez len suchu tabulku s vysledkami - tiez ma to dost sklamalo.
14.04.2004 - 11:08:13
00
Mozno preto bol 3., kedze tam nie su ziadne ceny :-)
22.04.2004 - 21:27:54
00
keyboard_arrow_up