http://www.mtbs.cz/bleskovky.htm

Hoy versus Hamilton

K ojedinělému a velmi netradičnímu souboji dojde v sobotu v Anglii. Na stadionu ve Wembley se v rámci Závodu šampionů utkají mistr světa vozů Formule 1 Lewis Hamilton a trojnásobný olympijský vítěz na dráze Chris Hoy. Zatímco Hamilton usedne za volant Mercedesu, jeho krajan Hoy s ním bude na paralelní technické trati bojovat v sedle svého kola! "Asi to nebude moc vyrovnané, ale dám do toho absolutně všechno! Moc se na to těším!" přiznává sprinter Hoy. Druhý souboj oba čeká ještě ten samý večer. V Liverpoolu totiž BBC rozhodne o nejlepším britském sportovci roku a Hoy i Hamilton jsou samozřejmě mezi největšími favority. Souboj člověka proti stroji můžete sledovat v přímém přenosu na Freecasteru.
12.12.2008 - 11:20:28
00
TA3, relacia Sport + reportaz o Petovi Saganovi
05.01.2009 - 18:23:45
00
14.1. 22h STV1 Reportéri - bude aj reportaz o zrážke cyklistu s autom na maratone
13.01.2009 - 20:07:51
00
Zajtra na STV v Reportéroch opäť nejaká kauza z MTB maratónu..."ako môžu počas cyklistických pretekov jazdiť po trase autá...." asi to neuvidím, ale dajte potom vedieť o čom to vlastne celé bolo...jezus ma predbehol...:-D
13.01.2009 - 20:08:20
00
Pozerali ste ?
14.01.2009 - 22:47:21
00
ja len ci to nebolo znamenie vsetci tadial presli bez toho aby naburali a farar trafil auto...ja som tam tiez smykoval pred dakym zigulakom :D ale tak mozno stv dobre plati taketo reportaze
14.01.2009 - 22:57:27
00
pozerali... bohuzial ale nie od zaciatku...

asi to neuvidím, ale dajte potom vedieť o čom to vlastne celé bolo...

... islo o pretekara (inak farara), ktory mal nehodu na Stupavskom maratone... zrazil sa s autom...
no a samozrejme result policie bol, ze chalan zaplatil pokutu za skodu na cudzom majetku (lebo za "normalnych" okolnosti by mal na tej ceste dat on prednost tomu autu) a za ublizenie na zdravi (sam sebe)...
a result reporterov bol, ze toto "distancovanie" sa organizatora (aj na zaklade podpisania papiera pretekarom, ze jazdi na svoju zodpovednost a za plnej cestnej premavky, ktory podpisujeme vsetci na kazdom preteku...) nie je celkom v poriadku...
no a spominali aj kauzu Patrika Kurila...
14.01.2009 - 23:04:11
00
stv to ma aj v archive myslim :idea:
14.01.2009 - 23:06:30
00
Aj ja som pozeral. Priestor dostali obe strany, ale faktom je, ze Jurajova (organizator) nepripravenost pri vyjadreni na kameru urcite dobremu dojmu nepomohla. Odznelo tam aj info, ze akcia nebola poistena voci takymto situaciam a Juraj povedal, ze budu o tom do buducna uvazovat.

Na druhej strane bolo velmi zaujimave zas to, ze auto islo krokom a pred tym, nez donho cyklista narazil aj stihlo uplne zastavit, cize vodic tomu skutocne zabranit nemohol (cyklista sa vyjadril, ze siel okolo 50 km/h a nestihol zabrzdit). Akurat rozmyslam, kto s troskou rozumu vleti na cestu a priamo do zarastenej zakruty v takej rychlosti, ked nevidi co je za nou...

P.S. A priklanam sa k nazoru, ze kedze sa tolko ludi stretlo s autami na tom mieste trate, tak ten smerovcik tam byt mal (niektori ucastnici maratonu ale tu na fore tvrdia, ze tam dokonca boli dvaja smerovcici, takze neviem ako to teda naozaj bolo a ci tam niekto bol abo nie).
14.01.2009 - 23:08:53
00
ja som sa tam sice nestihal obzerat ci je tam alebo nieje daky regulovcik, ale ak auto islo pomaly tak asi vedelo preco-kedze zvycajne tam auta idu beznou rychlostou...a uz ako inak by sa dalo tomu zabranit ked nie tym ze tam to auto pojde aspon pomaly kedze zavret tam premavku na celu dlzku maratonu je nonsens ...kazdy rozumny clovek ktory nevidi do zakruty ide tak aby ju zobral co najviac prikraji a tomu prisposobi svoju rychlost...a to nehovorim o tom ze farar nesiel stupavsky maraton prvy krat a v ten usek do maratonu tiez nieje zaradeny prvykrat...kazdy svojho osudu strojca...treba dat na rozum nie na boha asi
14.01.2009 - 23:19:14
00
Odmyslime si, ze to bol miestny. Ked mame zohladnit fakty, tak dolezite je, ze ak je to neprehladne miesto a je tam premavka vozidiel, tak tam ma stat smerovcik priamo v strede cesty a signalizovat jazdcovi resp. vozidlu ci moze ist abo ci ma spomalit. Tiez si myslim, ze väcsia cast zodpovednosti spociva na tom cyklistovi, ale ak mame byt objektivni, tak treba priznat aj to, ze smerovcik na krizovani vyjazdu z lesa na relativne frekventovanu cestu byt mohol (presiel som si teraz reakcie k maratonu na fore a zda sa, ze tam naozaj nebol).
14.01.2009 - 23:33:40
00
nebudem tu do toho moc rypat, ale nezaznela tu podstatna cast a to : Jozko ( kludne mozeme pouzivat oslovenie farar ) isiel do ciela o umiestnenie na bednu...tu sa vtedy rozmysla o inych veciach ako o tom , ze za zakrutou moze byt auto alebo odstaveny lesny traktor...bohuzial :( a kedze to bolo na takom mieste ako mi to viac ludi opisovalo, regulovcik tam jednoznacne mal byt :!:
14.01.2009 - 23:52:29
00
mam podobny zazitok, nastastie bez kolizie.
v Stiavnici stal regulovcik v prostriedku cesty, zastavoval auto, ja som na cestu vosiel, auto nezastavilo.........v poslednej chvili mi napadlo zdvihnut hlavu a vtedy som ho zbadal milimetre od seba, zovrelo mi srdce strachom a potiahol som bicykel zo vsetkych sil dopredu.
dakoval som Bohu, ze ma napadlo pozriet sa, ci to auto zastalo.
odvtedy uz nerobim na auta ramena a pozeram sa vodicovi do tvare ci ma vidi, aj ked som na hlavnej a mam prednost.
je to smutne, ale sme prehliadnutelni a soferi asi tiez rozmyslaju nad kopou veci, podobne ako jazdec iduci na bednu.
vsetko je o empatii.
Predpokladal som, ze reportaz bude z Povazskej Bystrice, tam tusim tiez sofer zostrelil cyklistu..........
15.01.2009 - 07:35:35
00
Co sa tyka toho stupavskeho maratonu uz som to tu raz pisal,ze niektori schadzali z kopca popri senku ako bez mozgu.Sa vobec necudujem,ze sa niekomu stane uraz.Na druhej strane nepochopim preco organizator trepe preteky z lesa dolu do dediny na normalnu komunikaciu.
15.01.2009 - 07:46:18
00
Juraj akurát na Markíze v Teleráne predstavuje zimný Stupavský maratón....
15.01.2009 - 07:57:37
00
keyboard_arrow_up