[quote=""]Ja som počul, že ten Raptor PRO nema na taky zdvih spravený rám. A na ten A-gang povedal kamaratovi pan Kubica, že 6 z 10 zákazníkov sa vráti z tým, že pri nábehu na protibreh zlomil vidlicu.[/qramy
to mas jedno ved na originali je duro fr20/150mm a ramy ctm mas to iste ako ramy KGB len inak nastriakane
08.01.2009 - 14:17:24
00
chlapci poradte mi nieco nejaky dirt do 20 ooo sk jazdim freeride a sem-tam street rozmislal som nad pells root za 21 ooo
08.01.2009 - 15:12:38
00
na zaciatok by mohol byt aj GT Chucker alebo Author GANG a.m.
obe stoja okolo 15 000 (500 €)
08.01.2009 - 18:45:50
00
Hej necro pls precitaj si co som ti predtym napisal


AAAA Ete som sa chcel spitat ci tu nieje niekto zo Ziliny a ci pozna obchod kubicasport
08.01.2009 - 19:35:57
00
Ja poznam Kubicasport ..... už sme tam kúpili 3 bike - y (ale z toho 2 detske :lol: ), tachac, pedale, plast, rukavice, prilbu :D :D a všetko čo budem potrebovať kúpim u nich lebo majú dobre ceny a aj presonál :D
08.01.2009 - 20:35:37
00
na zaciatok by mohol byt aj GT Chucker alebo Author GANG a.m.
obe stoja okolo 15 000 (500 €)

podla mna nic moc s komponentami
09.01.2009 - 20:51:48
00
Sakra som pisal na kubica sport email ci maju este na sklade nejake CTM raptory pro kua a uz nemaju v oktobri vraj kupili posledne kusy a uz su vypredane sakra taka dobra cena bola 17800 :( no skoda budem musiet hladat dalej a 2009 su skarede modely :(
09.01.2009 - 22:43:47
00
A ete by som sa cel spitat ci ma niekto skusenosti s timto raptorom pro ci mu nerobi problemy ci sa s tim da aj na dlhsie trate ist a tak...a hlave ci sa da manual a bunnyhop a zopar takychto street veci..
09.01.2009 - 22:51:25
00
A ete by som sa cel spitat ci ma niekto skusenosti s timto raptorom pro ci mu nerobi problemy ci sa s tim da aj na dlhsie trate ist a tak...a hlave ci sa da manual a bunnyhop a zopar takychto street veci..

ja by som si raptor ani nekupoval ale chcel som ale uz nie ked uz tak tak by som tam dal lepsiu kostru
10.01.2009 - 09:18:08
00
ja by som si raptor ani nekupoval ale chcel som ale uz nie ked uz tak tak by som tam dal lepsiu kostru


hmm ale nemam tolko penazi a na zaciatok staci ne? :P a Raptor pro ma v predu malu a strednu alebo malu a velku pilu??
10.01.2009 - 12:56:30
00
hmm ale nemam tolko penazi a na zaciatok staci ne? :P a Raptor pro ma v predu malu a strednu alebo malu a velku pilu??

mal len (asi)38 zubovu pilu to je to druhe koliecko :lol: alebo si kup hardy1 disc rocnik 2007 a mas to podla mna lepsie na street ako ctm
10.01.2009 - 14:02:00
00
mno oki a na raptor pro asi neni moc na dlhe trate ne? bo nema velku pilu a keby som si cel kupit raptora disc tak to byy som mal perfect a aj na raptor disc sa da jazdit downhill a dirt ci?
12.01.2009 - 17:47:23
00
mno oki a na raptor pro asi neni moc na dlhe trate ne? bo nema velku pilu a keby som si cel kupit raptora disc tak to byy som mal perfect a aj na raptor disc sa da jazdit downhill a dirt ci?

no downhill urcite nie ma slabu vidlu atd..... ale ved ta stredna pila je ok aj na tlhsie trate ja som ju mal na xc bike a tez som chodieval aj 50km :oops: ale to ti bude stacit podla mna
12.01.2009 - 19:40:15
00
S Raptor Pro jazdím asi od septembra. Doteraz som mal asi najväčší problém so zadnou brzdou. Pri dlhšom zjazde a ostrejšom brzdení začne trhať. Skúšal som to už odvzdušňovať (2x), ale nepomohlo to. Dal som to do servisu, vyčistili obloženie a chvíľu to išlo. Po pár jazdách to však zase začalo trhať. Predná brzda funguje na jednotku, tak neviem. Možno je to iba vada tohoto jedného kusu. Aj cez to všetko sa s tým dá spoľahlivo brzdiť, len je to troška nepohodlné a nepresné. Je to jednoducho najnižšia rada bŕzd. Ostatné komponenty sú dobré. Veľmi dobrý je napinák. Pri zjazde nehrozí pád reťaze. Netreba sa toho báť v pohode s tým prejdeš aj dlhšie vzdialenosti. Na najväčšom prevode budeš jazdiť málokedy, je to ozaj postačujúce! To mi ver. Ešte k tomu napináku: ma kladku s klzným ložiskom, tak je to treba dosť často mazať a občas aj vyčistiť. Keď sa to nemaže, tak začne dosť nepríjemne vŕzgať a pískať. Ľahko sa tam dostane bordel. Vidlica je dobrá(zatiaľ), keď si ju prispôsobíš. Dá sa na nej nastaviť odskok a tvrdosť. Prehadzovačka neviem, vydržala mi iba pár jázd, potom dostala kameňom a musel som ju vymeniť. Teraz tam mám XT, tá je perfektná. Keď to zhrniem, tak jediné slabé miesto na celom bicykli sú brzdi.
13.01.2009 - 20:52:57
00
S Raptor Pro jazdím asi od septembra. Doteraz som mal asi najväčší problém so zadnou brzdou. Pri dlhšom zjazde a ostrejšom brzdení začne trhať. Skúšal som to už odvzdušňovať (2x), ale nepomohlo to. Dal som to do servisu, vyčistili obloženie a chvíľu to išlo. Po pár jazdách to však zase začalo trhať. Predná brzda funguje na jednotku, tak neviem. Možno je to iba vada tohoto jedného kusu. Aj cez to všetko sa s tým dá spoľahlivo brzdiť, len je to troška nepohodlné a nepresné. Je to jednoducho najnižšia rada bŕzd. Ostatné komponenty sú dobré. Veľmi dobrý je napinák. Pri zjazde nehrozí pád reťaze. Netreba sa toho báť v pohode s tým prejdeš aj dlhšie vzdialenosti. Na najväčšom prevode budeš jazdiť málokedy, je to ozaj postačujúce! To mi ver. Ešte k tomu napináku: ma kladku s klzným ložiskom, tak je to treba dosť často mazať a občas aj vyčistiť. Keď sa to nemaže, tak začne dosť nepríjemne vŕzgať a pískať. Ľahko sa tam dostane bordel. Vidlica je dobrá(zatiaľ), keď si ju prispôsobíš. Dá sa na nej nastaviť odskok a tvrdosť. Prehadzovačka neviem, vydržala mi iba pár jázd, potom dostala kameňom a musel som ju vymeniť. Teraz tam mám XT, tá je perfektná. Keď to zhrniem, tak jediné slabé miesto na celom bicykli sú brzdi.



no hej tektro su podla mna slabe brzdy :lol: a na xT som pocul len dobre ohlasi ale model 2009 ma lepsie brzdy a to su AVID juice3 203/180mm kotuce pr./zad. len je tam vidlica s menism zdvihom ale inac je to v pohode bike ale znacku CTM moc nemusim :!:
13.01.2009 - 21:08:15
00
keyboard_arrow_up