http://video.google.com/videoplay?docid=2184454767580799888&ei=2nkKSfbEEpHuqAK47uSkCg&q=zeitgeist+czech

Toto si musíte pozrieť a až do konca :!: :!: :!:
Ostanete zhnusený, tak ako aj ja... Dozvedel
som sa pravdu, aj ked je trpká, ale je to pravda a
už ju poznám.
Človek je to najblbšie čo príroda stvorila :!:
10.01.2009 - 16:15:28
00
videl som tieto konšpiračné filmy, a celkom sa mi páčili, hlavne tá časť o fungovaní peňazí. Ale nemyslím si, že všetkému v tých filmoch sa dá veriť, hlavne projekt Venus je teda riadna blbosť :lol:
10.01.2009 - 16:29:38
00
Ja som jedneho casu tieto filmy zral, ale urcite ni je vsetko pravda - ide aj to zaujat a niekedy za kazdu cenu/konspiraciu, ale v podstate s niktorymi vecami suhlasim. Hlavne s tym, ze americka vlada je len handrova babka na presadzovanie vole mocnych - alebo nie? To je jedno aj tak my s tym nic nezmozeme.
A ten Venus to je fakt blbost - nerealne... Ludska podstata je egoisticka - Nemoze exstovat svet bez individualneho bohatstva atd.

dalsie filmy so stranky 911.yweb.sk :
http://911.yweb.sk/filmy.html
10.01.2009 - 17:16:19
00
O WTC som si to aj myslel ze to nemohlo tak "pekne" rovno spadnut. Ved tam boli vybusniny naskladane. Vidno to aj pri videach kde prv bomba buchla v zakladoch tak lietadla narazili. A ked sa rucali bolo vidno tecuci thermit.


Naposledy upravil Armstrong181 dňa 20.01.2009 - 18:32:13, celkovo upravené 1 krát.

10.01.2009 - 18:26:53
00
Súhlasím s tebou mal by som na to asi jedno pomenovanie:VELKÉ TUPÉ STÁDO,kt.sa nechá nez rozmyslu manipulovať a robiť so sebou čo chce lebo si myslia,že tak je to správne.Zhrozený som bol ešte so sérije STOPY KRVE(4 diely),kt. už nikdy nechcem vidieť(vydel som 2-jku)a mal som dosť.Istý čas som sa hanbil za to,že som ludská bytosť to čo tam bolo nerobia ani zvieratá proste hnus nadovšetko.Po brutálnosti boli tieto série sťiahnuté.
10.01.2009 - 18:35:57
00
tu konspiracnu teoriu o wtc som sice videl, ale ked sa nieco pekne natoci a vymysli, este to nemusi byt pravda...
tie filmy su vyskladane (pripadne natocene:) tak , aby divaka v kazdom kroku utvrdzovali, ze prave toto je pravda. Nevravim, ze niektore casti nemozu byt pravdive...

Jak je to s pravdou?
S pravdou se šetří možná proto aby zbyla.
Je flekatá jak dalmatin, je černobílá.
10.01.2009 - 18:45:54
00
...ale ked sa nieco pekne natoci a vymysli, este to nemusi byt pravda...

Nehovorim ze je vsetko pravda. Ale ked sa tak nad tym clovek zamysli kolko je tych dokazov kolko sa zamlcalo tak mi dochadza ze co sme to za ludia normalne sa hanbim za tento svet :evil:
10.01.2009 - 18:50:10
00
tie filmy su vyskladane (pripadne natocene:) tak , aby divaka v kazdom kroku utvrdzovali, ze prave toto je pravda.


To mozeme povedat aj o mediach...
10.01.2009 - 19:14:39
00
jasne ze kazdy presviedca o svojej pravde, ale prave zeitgeist je natoceny skor tak, ze nabada ludi otvorit oci a nebrat vsetko co vidia (napr v mediach) ako okamzitu pravdu, ved ak sa dobre pamatam tak hlavna myslienka je tam nieco v zmysle 'nie vsetko je tak ako sa zda, a nieco je to velmi zle' :)
10.01.2009 - 19:26:24
00
..nie vsetko je tak ako sa zda..

To je uplne jedno ci to zrobilo USA ci onen Ladin. Proste to nie je normalne aby sa ludia zabijali len preto zeby bolo. Preco sme taki sprosti :evil:
10.01.2009 - 19:34:54
00
Fu*king Bush :evil:

nebud naivny :) ...bush je babka

mimochodom zombi...moja oblubena pesnicka od kabatu :mrgreen:
10.01.2009 - 22:35:26
00
Ako tak čítam,každý tu v tejto téme určitým sposobom veríte že je to pravda... Ono je to riadna politika...
Teda,ked si to celé začnem kúsok po kúsku dávat dokopy, tak mi
vychádza naozaj to čo obsahuje Zeitgeist(a ak máme určité pochybnosti,tak treba začat pátrat po týchto stopách sám=== však všetci máme, tu prítomný,INTERNET
Ja si myslím že na 99 percent je to všetko pravda a nie konšpirácia, teda aspon sa snažím uverit
tomu že konečne nejaký Amík a spol si začali uvedomovat tieto GLOBALNE následky tejto poje....j spoločnosti.
Uvediem teda jeden príklad ktorý ma dost zaujal=Japonsko a Pearharbor(alebo ako sa to píše :?: )
sú od seba vzdialené stovky km a je naozaj nemožné aby si nikto nevšimol(už aj v tej dobe) blížiace sa Japonské lode :!: :!: :!:(a to netrvá len jeden den) a aby len tak bez vysvetlenia Amerika zastavila dodávku ropy do Japonska,=podivné.
Až Amerika(teda nie amerika ale MALA skupinka ludí) naozaj dokáže zinscenovat takéto SVINSKĚ ZVERSTVA pod zámienkou toho, aby okupovali a viedli konflikt pre svoje :!: zbohatnutie :!:
tak si teda myslím že evolúcia u človeka(ROZUMNEHO=HOMO SAPIENS) dospela do poriadnej pi.e sku.....j :!:
Položím otázku. Kto toto dokáže konečne zastavit :?: :?: :?: bohužial asi nikto :cry: :cry: :cry:

Po Iraku a Afganistane nasleduje Irán a Sýria,takže čoskoro uvidíme "proroctvo" zeitgeistu
a to bude premna to potvrdenie na 198 percent.Dokázal by som ešte o tomto popísat ale idem konečne spat... DOBRU NOC teda RANO
11.01.2009 - 05:14:02
00
Manipulacia davu je pre profika s dobrou vybavou (tv, film, noviny ...) velmi casta zabava. Vysledkom su Spomienky na buducnost, Pearl Harbur, pristatie na mesiaci, utoky v New Yorku, chut na McDonaldove vyrobky ci uspech CocaColy. Urcite by sa prikladov naslo viac. Mne sa pomerne slusne darilo vyhybat takymto manipulaciam ale nie vzdy. Dodnes sa napriklad hanbim ze som sa zucastnil manifestacie na zachranu Markizy :( i ked v danom case sa inak nedalo, pretoze to bol jediny ucinny nastroj manipulacie davu proti Meciarovi. 8)
11.01.2009 - 09:25:53
00
zeitgeist je kravina
11.01.2009 - 09:38:17
00
Takú blbosť som už dávno nevidel. :D
11.01.2009 - 13:08:28
00
keyboard_arrow_up