ja neviem..to som len tak zadrel:-)))
22.06.2006 - 15:43:43
00
pocujte nejaky dubnican+ okolie...jaka je tam trat?...teda neviem jake plaste obut...dik :?:
22.06.2006 - 19:42:46
00
pocujte nejaky dubnican+ okolie...jaka je tam trat?...teda neviem jake plaste obut...dik :?:

nieco do vlhka dnes som bol znacit a okolie teplic bolo blato
22.06.2006 - 22:54:17
00
no, pocasie vyslo, organizacia vyborna, znacenie dobre (az na par detailov na HARD trati) bike nesklamal .... co viac si mozem priat :P .....
kto z vas bol? a na akej trati?
25.06.2006 - 10:53:11
00
fakt bolo super...nemal som defekt,nestratil som sa, vyslo pocko... len som zas nic nevyhral v tombole :evil:
25.06.2006 - 12:48:38
00
no, pocasie vyslo, organizacia vyborna, znacenie dobre (az na par detailov na HARD trati) bike nesklamal .... co viac si mozem priat :P .....


tuším si hovoril, že pôjdeš KLASIK, si si to rozmyslel?

kto z vas bol? a na akej trati?


ja som veľmi chcel ísť ale nakoniec som nebol. Nevadí možno nabudúci rok.
Píšte aj umiestnenie :wink:
25.06.2006 - 14:08:33
00
to pointer nie, nerozmyslel... bol som na klasiku.... ale boli zevraj nejake problemy na HARD trati .... ten co mal ukazovat smer na krizovatke, tak sa niekde flakal, a jeden balik hardov (cca10) presli len 76km.... potom sa to nejako riesilo s organizatormi, ale neviem ako to dopadlo :) ...
25.06.2006 - 14:12:21
00
Bol som na mojom druhom maratone na trati Basic. Bohuzial som dostal defekt (kamarat dostal naraz aj na prednom aj zadnom! tak to vzdal:( ) na 12-tom km pri zjazde, takze som skoncil az 74... organizacia sa mi nezadala moc dobra, hlavne ma prekvapili dve spustene zavory na trati a zhruba na 30 km, krizom cez trat bola lesna cesta v podstate polmetrova jama... akurat som preskakoval niaky konar - takze som sa nepozeral moc dopredu a len som pocul ako na mna kricia ze brzdiiii - tak som zacal prudko brzdit zhruba v 35 km rychlosti a predo mno cca 10 m bola spomenuta jama/cesta... bohuzial som sa pekne vyje..l ... este stastie ze som spadol pred tou jamou a nie az v nej... to by som tu uz asi nic nepisal.... ale inac celkovo to nebola az taka zla akcia, ale sulovsky maraton sa mi zdal zorganizovany lepsie.
25.06.2006 - 16:35:01
00
Bol som na mojom druhom maratone na trati Basic. Bohuzial som dostal defekt (kamarat dostal naraz aj na prednom aj zadnom! tak to vzdal:( ) na 12-tom km pri zjazde, takze som skoncil az 74... organizacia sa mi nezadala moc dobra, hlavne ma prekvapili dve spustene zavory na trati a zhruba na 30 km, krizom cez trat bola lesna cesta v podstate polmetrova jama... akurat som preskakoval niaky konar - takze som sa nepozeral moc dopredu a len som pocul ako na mna kricia ze brzdiiii - tak som zacal prudko brzdit zhruba v 35 km rychlosti a predo mno cca 10 m bola spomenuta jama/cesta... bohuzial som sa pekne vyje..l ... este stastie ze som spadol pred tou jamou a nie az v nej... to by som tu uz asi nic nepisal.... ale inac celkovo to nebola az taka zla akcia, ale sulovsky maraton sa mi zdal zorganizovany lepsie.


k tym zavoram ... to je problem zabrzdit, podliezt a pokracovat? k tej jame ... treba raz za cas pozret aj na cedule na stromoch... na ceduli pred tou jamou bolo napisane "davaj pozor, nebezpecny usek!" .... takze tak....
25.06.2006 - 19:26:12
00
no ked si ides po maratonskej trase daky zjazd a stretnes zavoru tak nic moc...
25.06.2006 - 19:30:20
00
krešbumbeng, pocul si co s stalo patrikovi kurilovi vlani na zelenej stope? Odporucam precitat. neviem ci to uz chlapec rozchodil. Mne sa tiez raz skoro podarilo poskrabat jednu zavoru, akurat som vchadzal do lesa a kym som si zvykol na to polosero, skoro som nezastavil. V suchej doline, pri Raj. lesnej.
25.06.2006 - 19:46:13
00
krešbumbeng, pocul si co s stalo patrikovi kurilovi vlani na zelenej stope? Odporucam precitat. neviem ci to uz chlapec rozchodil. Mne sa tiez raz skoro podarilo poskrabat jednu zavoru, akurat som vchadzal do lesa a kym som si zvykol na to polosero, skoro som nezastavil. V suchej doline, pri Raj. lesnej.

nie, nepocul som .... je pravda, ze je to neprijemne, ale tie zavory neboli ani v technicky narocnych usekoch, ani neboli zle oznacene ... ja osobne som sa tiez nevyzival v tom, ked som musel pri zavore zabrzdit zosadnut, podliezt a pokracovat dalej.... ale podla mna to nieje nejaka kriticky chyba organizacie... je to len taky maly nedotiahnuty detail....
25.06.2006 - 20:04:29
00
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=clanky&id=1151257793
25.06.2006 - 20:38:50
00


hmmm, pekne si to napisal :) .... ale preco niesom aj ja na nejakej fotke?! :lol:
25.06.2006 - 21:29:25
00
.... ale preco niesom aj ja na nejakej fotke?! :lol:


:lol: musis stat na bedni...... 8)
25.06.2006 - 23:27:36
00
keyboard_arrow_up