Sa mi páči, ako je dobre propagovaný ten Facebook. Či už pozitívnou alebo kvázi negatívnou reklamou. Najprv som sa o ňom dozvedel tuná na fóre, potom sa ma naň opýtal jeden kamoš... No môžem ja celý FB pozdraviť! :D
06.02.2009 - 13:02:30
00
No kuva, ale mne pozvánky do toho ksichtozoznamudotcom začali chodiť už aj mailom. :evil:
06.02.2009 - 13:15:38
00
To už sa dnes tak vraví že "pozdraviť" :?:

No neviem či od dnes niekoho ehmmm ... oslovím. :lol:
06.02.2009 - 13:16:24
00
pisosip: Mňa ešte nenašli.
Slavomir: To neviem, či sa to tak hovorí, ja to používam.
06.02.2009 - 13:19:32
00
ako nehovorim nie ale aj tak by som chcel vidiet ten link z Facebook na medialne.sk a keš, ktory z proma medialne.sk ma....
napriklad youtube a google nie je priama konkurencia birdz, preto tomasa vobec nezaujima aky velky vyskyt ma v slovenskych mediach ich spomenutie (vsadim sa ze vacsie)
facebook je fenomen ma myslim uz cez 150 OOO OOO uzivatelov, dobre sa o tom pise...
studujem PR a viez ze noviny potrebuju byt kazdy den naplnene, niekedy sa za to plati vela krat nie, novinari potrebuju nieco o com sa da napisat aby to ludi zaujalo, neviem si predstavit taketo pisanie o pokeci...
pokec ma velmi zle meno, vacsina ludi co poznam tak sa vyjadri ze su tam uchylaci, toto facebook eliminuje , nikto nikoho nenuti pridavat si ludi co nepozna.... emaily sa daju nastavit... zo srandy som ich nechal par mesiacov chodit na moj skolsky email, po 3000 emailoch z facebooku som to vypol :-)

ked jedna vyhoda za vsetky (urcite to ma aj nevyhody): odkedy mam 98% ludi z blizkeho okolia na facebooku moje telefonne ucty sa zmensili, neskutocne sa cez to organizuju pivne stretnutia (ako kristian vdaka mtbiker.sk) fantazia.. som v skupinach ktore ma zaujimaju napriklad skolske aktivity,ktore nemaju zbytocny keš na drahe promo, ale su iba na facebooku: chinese contemporary film festival buduci tyzden napriklad...
06.02.2009 - 16:00:58
00
ja ešte stále odolávam :-D
06.02.2009 - 17:45:01
00

na môj vkus to chlapec veľmi zveličil - myslím, že dôvod prečo ľudia nemajú radi FB, je práve bod 10 - to, že je to momentálne príliš frekventované slovo, a ako sa hovorí, všetkého veľa škodí.. podľa mňa aj tu fungujú slová klasika, "máš to tak, ako si to spravíš" - nebudem predsa členom každej neviem-akej skupiny, len preto, že ma do nej niekto pozve alebo preto, lebo sa mi páči názov.. nebudem si medzi priateľov dávať ľudí o ktorých som v živote nepočula.. vďaka rozsiahlej ponuke nastavení FB (napr. zrušenie vštkých "notifications" na mail, príp. zabránenie toho, aby ma vyhľadal nejaký "search engine") nemám pocit, že by ma FB otravoval mimo svojho pôsobenia.. keď sa mi nechce, do aplikácii nepozriem ako je týždeň dlhý.. keď sa pár dní nedostanem na net a mám príliš veľa "notifications" a nemám náladu alebo čas riešiť, čo, kde, kto skomentoval, neriešim to - nikto sa predsa neurazí, že neskomentujem jeho koment.. nepropagujem FB, je mi srdečne jedno, či na ňom niekto je alebo nie je - ako quidoo napísal, pre mňa znamená najmä oveľa ľahšiu komunikáciu a kontakt s ľuďmi v mojom okolí
07.02.2009 - 12:06:56
00
precital som si aj tie dovody preco facebook nie, ale narazil som na dve veci:
1. pise to clovek "Tomas Abaffy is one of the best slovak web designers and his developers' team" - k tomu len jedno. Aby sa z toho chudacik nepos*al...
2. Je to programator Birds.sk - portalu ktory je nieco ako facebook, ale je to oproti facebooku sto rokov za opicami. Pride mi ze utrpelo jeho EGO ze je nieco lepsie ako vytvoril on, takze to musi byt uz od svojej podstaty zla vec.
Ale koniec koncov sa vynara otazka ze naco tam ma konto ked teda ho to otravuje, nic mu to neprinasa a podobne? Je tam moznost aj zrusit ucet. Preco to nepsravi??? :idea:

EDIT: a zabudol som ze si ten ***** tam vytvoril este aj funclub. on asi teda trpi schyzou alebo takym niecim :)
07.02.2009 - 12:22:22
00
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/slovenky-budu-takto-protestovat-proti-facebooku.html
12.02.2009 - 19:23:17
00
akoze naozaj sa nechcem zastavat facebooku, tiez moje nadsenie trochu opadlo s tejto socialnej siete. Ale nikto si nevsima /aspon si to myslim/ ako google pomalicky, potichucky zbiera data o ludoch. Facebook je oproti nemu len neskodna hracka...
12.02.2009 - 20:04:55
00
mirec daj bliššie info o tom goglovi :-) bo sa v tom prd vyznám
12.02.2009 - 20:09:10
00
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/slovenky-budu-takto-protestovat-proti-facebooku.html

ludom uz uplne drbe, furt len protestuju proti uplnym *****!
aj keby zmazali vsetky fotky tak je to ich vec lebo je to ich stranka
13.02.2009 - 16:38:15
00
lepsia reklama pre facebook ako si mysleli... :)))

ktora stranka bola vdaka podobnej akcii s maminami v hlavnych spravach?
13.02.2009 - 17:17:35
00
no k tomu googlu:
najskor to bol len obycajny vyhladavac, treba uznat ze je naozaj dobry - vsak nie nadarmo sa hovori "co nieje na googli, ako keby neexistovalo" :)
postupne pribudol gmail. - tiez super sluzba, uplne zadarmo, podpora IMAPu, POP3, SPAM filter, neobmedzeny mailbox - proste parada.
ako plynul cas, objavila sa dalsia sluzba - google maps. WOW - hadam kazdy kto to aspon raz videl tak bol ohureny.
onedlho pribudla picasa - krasne fotoalbumy publikovatelne priamo z PC na webe.
iGoogle - ukladanie historie browsovania, cookies a podobne
vypisal som len najpouzivanejsie sluzby, google ich poskytuje samozrejme ovela viac. doteraz je vsetko krasne ruzove, same benefity.
No ked sa tieto sluzby doplnili o dalsie vylepsenia tak som spozornel:
google docs - ukladanie dokumentov priamo na servroch googlu
google latitude - sledovanie polohy osob priamo na uz spominanych google maps
google sync - synchronizovanie vasich kontaktov, kalendaru, mailov, dokumentov s datami u googla.
Ked toto vsetko zhrnieme tak sa dopracujeme k tomu, ze google ma informacie s kym sme v kontakte, kedy, a kde. Na zaklade ulozenej historie browsera sa da vytvorit velmi spolahlivy profil cloveka /jeho osobne ci profesne zaujmy/. Ulozene odkumenty iba spresnia vytvoreny profil.
Samozrejme nikto nas jeho sluzby nenuti pouzivat, ale pri takom tempe rastu ako google predvadza tu o par rokov nebude ina moznost ako jeho sluzby. Vid. prva lastovicka mobilny OS Android...
13.02.2009 - 19:28:00
00
som na fb cca mesiac...a mam len 4 priatelov, pretoze inych nvm najst :Dnechce si ma niekto pridat?
25.02.2009 - 21:32:02
00
keyboard_arrow_up