a tam teda ziadnu taku hodnotu nemam. daj screenshot
05.02.2009 - 23:19:14
00
Mam otazku: Ked uz objednavam tak mi vyskoci to tam kde davam cislo karty atd.
Nad tým je cena: XYZ libier, potom v zatvorke: XYZ libier approx.(o cca 50 libier viac).

Co znamena pls to approx.?
Po slovensky to znamena priblizna hodnota- t.j. to ze kolko mi strhnu z karty??


Preco pouzivas kartu, ked sa da platit aj PAYPALom? Pokial nemusim, nedaval by som udaje o karte predajcovi.
06.02.2009 - 07:03:06
00
tu to je

Prílohy:

dfdf.JPG
dfdf.JPG 156.08 KiB thumb_up0thumb_down

06.02.2009 - 08:05:56
00
tu to je


V tej zatvorke to mas "priblizne" prepocitane na Euro (€)
06.02.2009 - 08:12:37
00
Mam tiez otazku: ma niekto skusenosti s dovozom kompletneho biku cez chainreactioncycles? Pozitivne alebo negativne!
Nasiel som tam jeden model, ktory je o 200-400 EUR lacnejsi ako napr. v Rakusku, Cesku alebo u nas... Moja otazka smeruje k tomu, ze ake velke riziko podstupujem ak by sa vyskytli nejake nedostaky na biku, co sa tyka zaruky a vybavovania reklamacie... Vdaka!
06.02.2009 - 08:29:59
00
kurnik ja som slepy:)
06.02.2009 - 09:17:38
00
Z CHR som si zatial kupoval vzdy len komponenty, ale biky som bral z inych UK shopov (winstanley, pedalon), vzdy viac-menej bez problemov, treba len mailovat a mailovat, nakolko moje poziadavky boli vzdy nejak specificke.

Rataj s tym, ze CHR ti bajk poslat nemusi (skratka napisu ze kvoli dohode s dovozcom neposielaju) a basta. Vtedy doporucujem najst nejakeho cloveka ktory je v UK a dohodnut shipping cez neho. Na webe najdes aj zopar firiem, ktore sa priamo dovozom UK veci zaoberaju, treba len nechat poslat bajk do ich skladu[depa], vyjde to spravidla lacnejsie.

V celej EU mas 2rocnu zaruku, rataj s tym ze nieco nemusi byt OK a ty musis poslat bajk naspat [za co platis ty]. Takysto ak sa ti nepaci/nieco nie je ok, mozes poslat nezabalene do 7 dni naspat [zavisi od predajcu], ale dopravu zasa platis...

Moje doterajsie skusenosti su viac menej dobre, drobne issues vzdy riesili promptnejsie ako nasi SK predajci.

PS: rataj s tym, ze doprava biku bude trvat cca 7-10 dni.
06.02.2009 - 11:41:16
00
Na webe najdes aj zopar firiem, ktore sa priamo dovozom UK veci zaoberaju, treba len nechat poslat bajk do ich skladu[depa], vyjde to spravidla lacnejsie.

Nejaky konkretny typ, skusenost by sa nenasla?
06.02.2009 - 13:15:04
00
mgx: Vdaka za tvoje postrehy...
Pri pohyblivom kurze Poundu a Eura som zistil dnes cisty rozdiel v cene medzi chainreactioncycles a kamennym obchod v Rakusku 138.-EUR. Takze sa mi zda ze celkovo by to asi bolo v Rakusku uz aj vyhodnejsie....
06.02.2009 - 13:50:58
00
mgx: Na tvoje odporucenie som skusil aj winstanleysbikes - tam to bolo v tomto pripade este o cca 70Eur viac ako chainreactioncycles. PedalOn zase nemal moju znacku, ktoru zhanam (cube reaction r1 mag).
06.02.2009 - 14:04:46
00
no ak prachy od teba este neodisli, tak pravdepodobne uz ani neodidu, kym nebude dana vec na sklade. ale kedze pises, ze je canceled a nie out of order, tak ti to asi poslu bez nej. je ta vec este vlastne v ponuke? lebo inak ma nenapada, preco by ju zrusili. sak im napis maila... zaklad vsetkeho je vzdy komunikacia. v mojom pripade doslo trosku k nedorozumeniu, preto sme sa natahovali. ale nikdy sa odpovedi nevyhybali, len asi ta zenska predpokladala, ze o tom ze mi prachy pripisali na ucet viem. inak som na tom zarobil asi 4 eura, pri rozdiele kurzov 8)



peniaze odisli hned po objednavke, potom bolo vsetko processing, a teraz ten batoh je Not in stock(predtym bol in stock). tak teda dufam ze mi ho poslu neskor ked ho budu mat

a vcera mi prisiel este mail a bolo tam okrem ineho aj "All of the items in this order have now been shipped"
06.02.2009 - 15:26:34
00
tak si asi dostal posledny batoh na sklade nie?
06.02.2009 - 16:05:44
00
Včera som z tade objednal vidlicu (Marzocchi Z1 RC2 ETA 2007) stále je tam processing, poslať som to dal cez ten expres keď ste tu všetci písali že je to lepšie.
Neviete kedy by to mohlo dojsť?
07.02.2009 - 11:44:08
00
v com je ten expres lepsi? ja pouzivam ups kde sa len da. nemal som s nimi nikdy ziaden problem a s tym upskarom co mi to vozi sa uz docela pozname. nikdy mi nic neprislo poskodene. tracking im funguje, takze?
07.02.2009 - 12:28:52
00
kym to nie je v stave completed a nevidis tracking number, zasielka este neputuje zasielkovou spolocnostou. Inak ked si to objednal v piatok, predpokladam ze ti to poslu v pondelok a doma to budes mat v stredu. Bez expres priplatku vo stvrtok.

S UPSkou suhlasim, ale s parcelservice/GLS som tiez problem nemal (zatial). jedine ze obcas balicek bludil po madarsku/rakusku.
07.02.2009 - 21:01:28
00
keyboard_arrow_up