...ale nikoho som este nenasiel.


to si taky namakany??? :)
20.06.2006 - 18:33:02
00
ja jazdim cez tyzden vacsinou sam a cez vikendy v tlupe.je to lepsie urcite v tej skupine.ci uz po ceste alebo v lese.vsade to ma vyhody.a aj tie medziurovnove rozdiely sa daju vydrzat ak nie su primoc velke.vsak nadbehnes a pockas nie-no problem. horsie je skor podla mna ze niekedy nemas s kym ist.predsa len niektory ludia nepoznaju az take kvanta spolubikerov.by bolo podla mna dobre zriadit taku rubriku nieco ako bike zoznamka ze ked niekto nema s kym jazdit tak nech si najde niekoho z okolia cez net.by to mohlo byt celkom uzitocne pre taketo pripady
20.06.2006 - 19:21:42
00
Ja sa bikujem asi od 15 a to sam i ked som uz aj pocitil vyhody bikovania v skupine, ale i nevyhody. Tak napr: zazil som taky biking kde si tahal kazdy svoje tempo a na urcenych bodoch sme sa vzdy cakali, a zazil som aj biking kde sa len kecalo a este aj v super zjazdoch sa islo chodzou, no strach a hroza zvlast ked chcem prejst aspon 100 km. Ale aj tak si myslim ze ked sa stretnu traja styria bikeri s priblizne rovnakou formou a pohladom na sposob bikovania musi to byt super mat takyto team. Takze ja si zatial trufam povedat ze v tomto bludim a snazim sa najst presne takychto ludi.
Urcite zmysel pre romantiku v prirode a obcas kuknut aj okolo seba ale aj zmysel pre zodpovednost, ze ked si stanovime ciel urcite pocas bikovacky zbytocne nekecame a snazime sa si naplnit tento ciel, ktory sme si stanovili. To len tak na okraj ze o co si myslim ze by malo aj byt bikovanie v skupine.
24.06.2006 - 10:49:51
00
...ale nikoho som este nenasiel.


to si taky namakany??? :)

ze vahas.....byvam v takom zapadakove kde jazdia len babky na libertach.a v okoli poznam par ludi ale to je dlhe dohadovanie/presviedcanie.uz som na to stratil chut.
24.06.2006 - 20:44:53
00
Ja najradsej bajcim este s niekym ved to nie je az taka sranda ked nemate istotu ze niekoho po ceste predbehnete :twisted: niekedy si sice zodieram sedanku aj osamote ale neni to taka sranda..
26.06.2006 - 20:22:46
00
keyboard_arrow_up