nebojte sa vsecko bude a panovi veducemu len tolko aby si skontroloval tovar ktory berie ...

aspon vidim kto to tu vlastne vsetko riadi a zopar zalobab co mu to pekne posunuli .....
10.02.2009 - 11:59:06
00
Uz som si zvykol, ze na fore je 95% balastu a riesia sa tu veci uplne neobjektivne a bez padnych dokazov. Ale povazovat janosikove tvrdenia za relevantne je prinajmensom optimizmus. Divim sa vsetkym, ktori sa zapajaju. Aj sebe, iba stracam cas. Ale skutocne ma stve, ze sa tu ociernuje nejaka znacka na zaklade dvoch reklamacii.

A co sa tyka janosikovej sposobilosti dat objektivne stanovisko, tak snad len jeden jeho post za vsetky. Kazdy nech si urobi predstavu sam...
zdravim

mam otazku : da sa na moj bike nahodit plast o rozmere 26*2,7 nevegal http://www.kenda.sk/katalog-1.htm ?? bike bude tento : http://www.kubicasport.eu/produkt/782/Haibike-Scream-SL/
10.02.2009 - 12:08:46
00
hmm agenda pracuje , no nic kamo o tebe som mal inu mienku , ten post bol dost hlupy ako kazde otazky zacinajuceho bikera , ale mam oci viem co som mohol sposobit mechanickym odretim a co sa stalo tak povediac SAMO bez mojho pricinenia , fakt to uz viem rozoznat no naozaj :-)
a ci mi budes verit alebo nie uz som tie chyby konzultoval s mechanikmi v nasom meste .....
10.02.2009 - 12:17:56
00
staci ked zverejnis tie fotky ... nemusis sa obhajovat
10.02.2009 - 12:37:34
00
ale jasne ze oni si myslia ze uz sa teraz idem pokakat zato ze niekto zacne nieco pozadovat , ale povedzte mi NACO by som toto vsetko robil ak by som BOL SPOKOJNY s tym posranym haiom ???
10.02.2009 - 12:40:31
00
Agenda? Kde zijes? STB a pod. uz neexistuje. Skus sa nabuduce zamysliet a mozno si uvedomis, ze ked zverejnis nieco na navstevovanej internetovej stranke, tak sa to skor ci neskor druhej strane dostane do usi. Ak sa bojis konfrontacie, pretoze v skutocnosti nemas ziadne dokazy a ani vyjadrenie druhej strany, tak mas problem - poskodzovanie dobreho mena a ociernovanie su terminy, ktore v nasom pravnom systeme pozname.

Reklamaciu mas riesit s predavajucim a nie s kamaratmi-mechanikmi v krcme pri pive. Ked dostanes zamietave stanovisko k reklamacii zo strany predavajuceho, mas narok na posudenie reklamacie sudnym znalcom. Az ked budes mat relevantne stanovisko od sudneho znalca znejuce v prospech Teba, potom opis na fore svoje skusenosti.

Ako som pisal, kazdy si urobi obraz z dostupnych informacii sam.
10.02.2009 - 12:41:39
00
iste ale niekto tu znacne chce predavat hai biky a ja som iba napisal aku mam skusenost ja a ja ta prosim bez na policiu a udaj ma za ociernovane aspon budes mat skotocne den pre ktory sa oplatilo zit .....
10.02.2009 - 12:43:40
00
smisno mi je
10.02.2009 - 12:51:05
00
a mne zase do placu .... som chory ?

2jezus : odkial mas ze som ten ram ukazoval kamosom pri pive ? bolsom v normalnom odbchode odkial kupujem stale a spytal som sa ich na tie divne zarezy na mojom rame. Ci odbornik je iba ten co mi to predal ?

btw . ja som predsa nezakladal vlakno z nazvom od kubicu nic nekupujte , ja som reagoval na nejaky divny post ktory sa pyta na nieco nejasne ohladom tych bikov a napisal som svoje skusenosti a ano mam iba jeden bike takze mozno druhy ram by bol urcite v poriadku.....
10.02.2009 - 12:52:27
00
Už sem hoď tie fotky nech vidíme o čo ide a bude vybavené.
10.02.2009 - 13:00:24
00
Bola to Eshopová objednávka, kde som nevedel odhadnúť zákazníka, či náhodou nepotrebuje bike s vyššími zdvihmi........ Ale v poriadku, ja mám záujem p.Jánošíkovi rám vymeniť dokonca som mu ponúkol aj iné riešenie /ked sme išli trošku do hlbky aj za iný typ biku napr. Ride -153mm zdvih /- to bolo pred cca tromi mesiacmi. Teraz stačí poslať foto, prepošlem do Nemecka a do týždňa to máme vyriešené. Chcem, aby bol zákazník spokojný......
Ja som hlavne reagoval na moje meno, že som niečo odflákol. -a na svoju robotu som veľmi háklivý.
10.02.2009 - 13:02:10
00
dobre pan kubica to beriem s tou odflaknutou robotou som to prehnal , mozno vas oklamal samotny vyrobca a pri tych objemoch byciklov sa to proste nedalo ustrazit aj ked na povrchu nebolo fakt zpociatku nic vidiet , fotky vam poslem na Vas mail, takze tymto este raz nemyslel som to v zlom na vas ako predajcu aj ked som to tak napisal ,ale myslel som a aj stale myslim to v zlom na vyrobcu ramu s oznacenim Haibike .
10.02.2009 - 13:16:52
00
V poriadku Váš názor Vám neberiem..... určite to doriešime k spokojnosti.... Ja ako uživateľ a aj predajca som so značkou a aj výrobcom max. spokojný, či už pre kvalitu prevedenia, bezkonkurenčnými cenami, široký výber bikov v v rôznych kategoriách a najma fullov, kde tá ponuka je naozaj výborná.
ospravedlnenie príjmam. :wink:
10.02.2009 - 13:43:20
00
este som nevidel veduceho ktory by bol zo znackou ktoru predava nespokojny 8)
10.02.2009 - 14:05:52
00
to je sice fakt :oops:
10.02.2009 - 14:11:19
00
keyboard_arrow_up