Caute som tu novy a vlastne som novy aj v tejto oblasti...prednedavnom som si kupil novy bajk a problem s vidlou rock shox dart 3...prednedavnom zrazu prestala fungovat tak ako mala...bolo pocut a citit take mlazganie. vidla sa uz ani nevracala ak som ju stlacil tak sa len pomaly vracala spat...vsimol som si vsak ze na spodu vidly bol vyskoceny ten cuplik ktory....tam zrejme nieco tesni....tak som ho zasunul a vidlica sa viacmenej vratila do normalu, funguje ale pri uplnom stlaceni stale pocujem to mlazganie....poradte mi v com je problem?? bike je ako som povedal novy, stale v zaruke....nerad by som ho daval reklamovat...ak to vobec je predmetom reklamacie...vopred dakujem za odpovede
11.02.2009 - 23:22:23
00
za predpokladu, ze prednedavnom znamena teraz v zime... je mozne ze nefunguje kvoli tomu, ze pri nizkych teplotach tuhne vo vidle vazelina a vidla znecitlive a az stuhne..

mlaskanie vo vidle je sposobene olejom v tlmici.. je to normalne a ten cudlik nic netesni ... za predpokladu ,ze je z pravej nohy sluzi na nastavenie odskoku .. alias rychlosti spatneho navratu vidly pri stlacani..
je mozne ,ze si nim krutil a jednoducho si to prestavil .. skus to otocit ku zajacikovi :)

inak skus pouzit vyhladavanie ... a hladaj klucove slova ako: odskok, rebound, ....bla bla ..:) urcite tu toho je vela
11.02.2009 - 23:33:37
00
neviem ci si ma pochopil s tym cuplikom....myslel som ten cuplik z dolnej strany ktory sa da vybrat...je hned na prvom obrazku nalavo na tejto stranke http://www.ivelo.cz/domaci-servis-vidlic/rockshox inak bike som mal celu zimu v byte takze by to nemalo byt od zimy...
12.02.2009 - 00:12:35
00
ano... o tom cupliku tocim... sluzi na nastavenie odskoku..
12.02.2009 - 00:14:25
00
kuaa jasneee uz tam vidim napis ze rebound ...aj toho zajacika aj korytnacku :) a to sa s tym kruti len v tej polohe ked je to zastrcene?? a ked som to mal vybrate tak som nevadi???
12.02.2009 - 00:20:23
00
Kludne ho mozes vybrat, je to de facto len zastrceny imbusovy kluc.
12.02.2009 - 09:31:38
00
dik moc zas som sa naucil nieco nove :) este raz dik idem ti pivec :)
12.02.2009 - 11:01:49
00
keyboard_arrow_up