prilba nie je jarmulka
02.02.2009 - 22:12:47
00
Musím sa po niečom takom pozrieť. S čapicami, čo mám, som neuspel. A niesú to žiadne vojenské baranice. Tú prilbu som hľadal dosť dlho, lebo mi žiadna nebola dosť veľká.


v zime pouzivam lyziarsku prilbu, pood tou je prijemne :D
09.02.2009 - 00:03:34
00
správne, či?

Prílohy:

Nový obrázek.JPG
Nový obrázek.JPG 1.24 MiB thumb_up0thumb_down

12.02.2009 - 13:49:47
00
Marek 74

To bude asi babka motorkarka...
12.02.2009 - 15:19:49
00
správne, či?

TO JE VEĽMI PEKNÉ,PARÁDA!(a tiež som proti pridrbaným pekáčom na hlave,tie nech nosia poslanci,alebo by som ju nasadil JUREŇOVI,a nalial mu na tu jeho sprostú hlavu liter sekunďáka. DEBIL z KRAVÍNA!)Radšej budem platiť pokutu 10E,ako sa potiť ako magor!
12.02.2009 - 16:25:46
00
Tak ja sa radsej budem potit a k tomu este ako magor :mrgreen:

Vlastne ja uz sa aj potim ako magor :twisted: . Ale ne. Prilbu uz mam 3 roky a za ten cas uz to parkrat schytala ale furt drzi :P . A cital som dost vtipnych prispevkoch tak som sa smial :twisted: . Nemuseli to nasi pani poslanci az tak prehnat. Myslim ze mali radsej robit reklamu prilbam :lol: . Ale je mi to uuplne jedno ci nieko ma alebo nie. Kazdy si asi tak vazi svoju hlavu ako ju ma plnuu.. moja uz je isto plna.. asi uz 3 roky...

Do potenia ako magori :lol:
12.02.2009 - 17:13:22
00
Neviem, ci sa to nehodi skor do vtipkara, ale je to na aktualnu temu, tak to davam sem...

http://www.piestanskytyzden.sk/rubriky/blogy/detail-clanku/blog-petra-remisa-vazeny-pan-ministerko-695/
12.02.2009 - 19:58:56
00
ako je to prosim vas s tou reflexnou kktinou?
dnes ma zelena demencia zastavila nad turzovkou s otazkou ci som mimo obce...povedal som hrdo ze jasne ze som mimo obce. na to padla otazka "Pan cyklista, a kde mate reflexnu vestu?"

tak som mu povedal ze nie je povinna ked mam reflexne prvky na sebe a ukazal som na ten reflexny stvorcek na Specilized tretrach:D:D
Na to ten dement smutne sklopil oci a siel smerom do auta, pricom nezabudol dodat ze ma nechce buzerovat, ze to robim pre vlastnu bezpecnost...na to som mu povedal ze na treningu je reflexna vesta proste nezvladnutelna a odisiel.

ibaze - nie su reflexne prvky povinne iba za znizenej viditelnosti??? co dnes teda ani nahodou nebola, ked na oblohe nebolo ani mracika.
24.04.2009 - 17:09:46
00
Áno ale policajt mal možno vypité a zahmlievalo sa mu pred očami a tak...
24.04.2009 - 17:16:45
00
Áno ale policajt mal možno vypité a zahmlievalo sa mu pred očami a tak...


nemal nahodou tmave bryle, ze sa mu zdalo nejako tma? :))


nastastie nasi "zakonodarci" nedali do zakona, ze aka velka ma byt reflexna cast...

takze staci, ze mam na ruksaku 5 mm pasik od hora dolu ..a na krarasoch reflexny napis..
24.04.2009 - 20:52:16
00
Chvála bohu že nie tie vesty :idea: Vypadať ako K...T na biku. Helma v poho som zvyknutý.
24.04.2009 - 21:07:43
00
Aj tak ten zakon robili len preto, aby mohli buzerovat ludi, a vyberat viacej na pokutach...

lenze to nasich "sudruhov" nenapadne ist cestou zysenia vedomia ludi, ze je to pre ich dobro..
a popritom by mohli aj trosku podporaovat aktivnu bezpecnost, teda cyklochodniky.
Lenze tunajsim politikom cyklisti vadia.. cyklisti nespaluju benzin, naftu, stat nema na nich prijmy do statnej pokladne, preto nasi vymyslaju vselijake moznosti, ako donutit ludi, aby prispievali statu viac a viac..

pri podpore cyklistiky by sa mohli ist poducit do holandska..
kde nie je cyklochodnik pri ceste, je nakreslena na krajnici (1,5m) ciara, oznacujuca cyklochodnik.

na miestnych malych cestickach plati, ze cyklista je ten, na koho musia vodici davat pozor..

cyklisit si tam vobec nerobia tazku hlavu, ze ide za nimi auto... ziadne obmedzenia, ze maju jazdit za sebou... kludne cela rodinka ide vedla seba a vodici to respektuju...

Len u nas je to zatial nerealne.. :(
24.04.2009 - 21:32:35
00
§ 55 ods. 2, posl. veta: "...Za zníženej viditeľnosti musí mať cyklista jazdiaci po krajnici alebo po okraji vozovky na sebe viditeľne umiestnené reflexné prvky alebo oblečený reflexný bezpečnostný odev."
24.04.2009 - 22:05:03
00
Cize len za znizenej viditelnosti. To znamena salam parky horcica, pokial nie je tma. Samozrejme, reflexny pasik som si kupil, podla mna je to dobra vec.
24.04.2009 - 22:30:23
00
§ 55 ods. 2, posl. veta: "...Za zníženej viditeľnosti musí mať cyklista jazdiaci po krajnici alebo po okraji vozovky na sebe viditeľne umiestnené reflexné prvky alebo oblečený reflexný bezpečnostný odev."

Podľa mňa je to jasne definované...ale ide vlastne o moju bezpečnosť,takže blikačku(vlastne dve) používam vždy keď jazdím po ceste a reflexný pásik tiež. Najazdil som na aute už niekoľko 100tisíc km a viem z vlastnej skúsenosti,že neraz cyklistov,chodcov nevidieť.............a nechcem aby ma nejaký šofér zošrotoval pre takú (moju)blbosť,že si ma nevšimne...jasne,že cez deň nebudem mať na sebe reflexnú vestu...píšem o zníženej viditeľnosti,ale blikačky mi blikajú vždy....
25.04.2009 - 00:06:47
00
keyboard_arrow_up