S tymto nemeckym sa uz niekto stretol? www.bikemarket.de
Aj som sa regol ale nejak sa mi nedari dopatrat k cene produktov aj ked ich nasekam do kosika. Where's the problem? :?: Know somebody :?:
30.01.2009 - 09:56:00
00
co sa tyka dorucovania, cim si davate posielat?

patral som po pribliznych cenach postovneho z UK na SK (cely bike), ale nedopatral som sa k nicomu jednoznacnemu:
UPS, DHL - nenormalne drahe
royalmail - cennik maju len do 2000g, ci prijimaju aj vacsie baliky to netusim
parcelforce - tu mi to vyhodilo ceny v rozmedzi 60 - 130 libier
08.02.2009 - 22:00:36
00
Moznosti:

PARCELFORCE/GLS - do 48 hodin, viem ze do nemecka/rakuska omnoho lepsie ceny
UPS/DHL - drahe (ale kvalitne)

skus este pozriet:

DPD
+ specialne firmy, ktore sa zaoberaju dovozom tovaru UK/slovensko - auto chodi 1x tyzdenne. Link ti nedam, lebo si nepamatam, ale skus googlit.
09.02.2009 - 08:46:54
00
Co sa tyka ceny za donasku, mozem sa vyjadrit objektivne, kedze som kurier UPS. Tie ceny, ktore maju na strankach, ci uz UPS, DHL, alebo ine kurierske spolocnosti, tie si nevsimajte. Tieto eshopy, maju zmluvy s kurierskymi spolocnostami, pretoze posielaju veeela vela tovaru a preto maju uplne ine ceny. Napriklad ja som si par veci uz objednaval z wiggle.co.uk, pri objednavke nad nejakych 120 libier mate postu za dara, pri mensej objednavke okolo 10libier.
Aaaa inac, keby ste odtial nieco chceli objednat, tak by sme sa aj zlozit viaceri mohli, aby to poslali naraz a postu mame zadara a cim viac objedname, tak tym padom je aj ina cena. Objednavam odtial pravidelne skoro kazde dva tyzdne, takze keby ste niekto mali zaujem, moje icq 304 683 499.
15.02.2009 - 14:13:55
00
keyboard_arrow_up