Planujem si kupit nejaky agresivnejsi bike na street dirt jump a tak. Moj favorit je zatial Author A gang p.m. Co vravite na jeho komponenty, vidlu atd. Popripade co by som mal casom vymenit. Neskor by som skusil aj cisty trial s pevnou vidlou , no neviem aku si mam kupit. Poradte mi
28.05.2004 - 13:39:30
00
author a-gang p.m je dost slušny kolo šetřil sem na něj dost dlouho a jak tak vidim tak se to opravdu vyplatilo jen bych byt tebou si koupil jiny řazení ...to co k tomu dodavaj je trochu vic citlive a pri velkych skocich se snadno prehodi což dela docela bordel ..ale jinak sem moooc spokojenej a na jiny kolo ted ani nemyslim....
14.06.2004 - 19:54:14
00
Agang p.m. pri beznom streete dost praska konkretne ram ale komponenti su dost dobre.
01.11.2004 - 10:42:34
00
Ja by som skor porozmyslal nad EXE,je sice o 4000Kč drahši,ale:
Ma lepsie komponenty (napr kluky,na trial urcite)p.m. ma vpredu 2 pily a presmyk,to treba dat prec a kupit 1 pilu + napinak,co EXE ma (mimochodom ten napinak co ma EXE Chainpimp je mooc fajnovy,stoji okolo 3500Kč)
ked chces prejst na trial,tak mas vhodnejsi ram,aj ked nie som trialista tak viem ze mensi je lepsi (EXE 12", p.m. min. 14").EXE je Cr-Mo takze to tak lahko nezlomis,aj ked hej tak zvaris a vsetko v pohode...bol testovany Michalom Prokopom...porozmyslaj nad tym :-)
01.11.2004 - 12:06:47
00
keyboard_arrow_up