Cate poradte niekto ake kratke nohavice na traky z vychvkou si mam kupiť. Nejake poriadne kvalitne a hlavne z poriadnou vypchavkou. Taktiez nejaky dres z kratkym rukavom. Nejake poriadne letne mtb rukavice aby netrpli ruky. A nejaku lahku cyklo nepremokavu bundu z odzipsovatelnymi rukavmi dakujem
01.03.2009 - 18:30:56
00
Kratasy mne asi najlepsie sadli od Giordany, dresy si vyberam skor podla dizajnu, ale celkom prijemny a lahky sa mi zda DeMarchi contour.
Ak ta bolievaju ruky nemusi to byt len vinou rukavic, teda ak ta vyslovene neominaju. Mozes mat aj zle nastaveny posed- nizko volant, spicka sedla natocena dodola. Ak to je urcite rukavicami, tak proste skoc do obchodu a kup nieco s gelovymi vystelkami, co ti bude na ruke prijemne. A co sa tyka bundy, tak to je zlozitejsie. Uz sa tu aj nejake dost obsirne riesili a k nicomu sa viacmenej nedoslo. Zatial asi ziadna membrana neni taka, aby dostatocne zadrzala vodu a sucasne prepustila vacsie mnozstvo par od tela.
02.03.2009 - 08:49:25
00
Mne sadli gate Castelli, kvalitna a dost velka vypchavka. Tiez gate vyborne drzia, nesmykaju sa. Dres ma tie Castelli, mozem odporucit, lahky prijemny na telo. Aj po viac ako 50 praniach drzi povodnu farbu :-)
Co sa tyka rukavic, kvalitne gelove, hlavne nech su dos makke pod malickom. Dalsi krok by mohol byt(ak nepomoze) zmenit gripy...
02.03.2009 - 10:23:53
00
nemusi byť nejaka specialna membrana ale poradte nejaku snazcu ktora vobec nieco take robi lebo ja som nasiel len od axon vetrovky z odnimatelnými rukavmi dakujem
02.03.2009 - 16:29:00
00
Axon, Nyna, Rogelli - lacne a celkom dobre.
Craft, Castelli, Endura, Gore - drahe a dobre :-)
02.03.2009 - 16:35:52
00
http://www.rogelli.sk/ - ja mam od nich zimnu bundu a zimne gate a je to v pohode. Je to holandska firma. Pozri na ich stranke predajcov - mozno bude aj v tvojom meste.

to porto: myslim, ze rogelli ma viac ako len celkom dobre veci a taha sa aj na drahsie znacky...

Gate mam tiez casteli, ale maju zvlastne cislovanie - tie gate su XL a to som tenkeli. Dres mas v podstate jedno aky kupis, kup si aky sa ti bude pacit a zislo by sa ti aj nejake funkcne tricko, navleky + dlhe gate, aby si bol vybaveny aj do chladnejsieho pocasia...

Inac aj tak by si mal pobehat nejake cyklo obchody a poskusat....
02.03.2009 - 18:52:49
00
A ktore su podla vas lepsie Castelli Super Ergo Bibshort alebo Castelli Wicked Bibshort
a co sa tyka vetroviek vela firiem odopinatelne nerobi a castelli som nenasiel apon tuto sezonu
02.03.2009 - 20:52:03
00
treba si uvedomiť jednu vec...každý človek je iný a to čo sedí jednému, nemusí sedieť druhému...ak si nemal možnosť vyskúšať viacero značiek a modelov, nemôžeš porovnávať...väčšina ľudí si aj tak kúpi to na čo narazí v tom svojom obchodíku...kvalitných kraťasov sú tucty, ak ale nemáš skúsenosti, radšej si nechaj poradiť v obchode...vybrať pekný a kvalitný dres je najmenej, ohľadom rukavíc to bude podľa mňa skôr o tom posede tak ako napísal žigo...
02.03.2009 - 21:08:40
00
ok diki to je jasne ale hlavne ma zaujima teraz ta vetrovka lebo tie odopinatelne somnasiel iba u axon nyna a craft
02.03.2009 - 21:48:55
00
keyboard_arrow_up