rad by som si kupil tento bike, preto mi prosim napiste vas nazor, skusenosti s nim, presnejsie, ci nie su jeho brzdy -kotucove Promax- nejaky smejd, co potrebuje po mesiaci vymenit. Nepotrebujem ho na extra zjazdy a skoky, len normalne horske trasy ako v Karpatoch atd.
www.vector-bike.sk
dakujem...
30.10.2004 - 11:33:02
00
Este popripade, ci mi tam nestacia Promax vecka - brzia zrejme tak isto ako promax mech. kotucovky, alebo aky je medzi nimi rozdiel???
30.10.2004 - 22:00:10
00
Ak ti mozem poradit, kamarat si kupil vector so spominanymi kotucmi a poviem ti ze naozaj stoja zahovno, ma s nimi naustale problemi daj tam radsej vecka!!!

ps: nad mechanickymi kotucmi uz nikdy nerozmyslaj...
01.11.2004 - 17:36:25
00
V tejto cenovej kategorii na kotuce zabudni, pretoze je to zbytocna komplikacia, ktora Ti bude prinasat viac problemov ako radosti....tot moj nazor.
03.11.2004 - 17:11:42
00
Cau, ja mam Vector Patrol GTX s obidvoma kotucmi promax. Kupil som ho na jar a mam na nom najazdene 2000km z toho drviva vecsina po lesoch, lukach , polnych cerstach, za slnka , ale aj za dazda , blata ... a poviem ti ze voobec nelutujem ze som dal trochu navrch a vybral si ten s kotucmi. Ked ides dole lesom a v pohode si regulujes brzdnu silu co sa najlepsie prejavy za blata, alebo sa ti to blato nedostane medzi vecka a rafik... uz si urcite o tom pocul ze vyhoda kotucov oproti veckam je velka... Ale je to len na tebe ako sa rozhodnes, ale bike z kotucmi to uz je ine kafe...:-)
07.11.2004 - 18:38:57
00
pri vectoroch by som si dal pozor na hmotnost, maju dost tazke ramy...
a s tymi kotucovkami suhlasim...tiez mam promaxy...aj ked hydraulicke...
a je to jedna basen...pekne si v zjazde pribrzdujem jednym prstom....
07.11.2004 - 20:22:59
00
Vector je dobra a spolahlyva znacka,daj si racej oby dve kotucovky,zabrzdis na vsetkom(blato,sneh),nenicis rafiky,a ked mas osmicku nemusis zhodit vecka.Jedine co trpi je predna odpruzena vydlica lebo sa tlak pri brzdeni prenasa na jednu stranu.
18.11.2004 - 00:07:24
00
keyboard_arrow_up